همه چیز درباره Windows 8

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
من توی ویندوز 8 مشکل Sync نبودن زیر نویسهای SRT با فیلم رو دارم، روی بقیه ی سیستمها هم دیدم، هم توی VLC و هم KM Player ، دوستان راهی سراغ دارن؟؟
من وقتی آخرین ورژن KM Player رو ویندوز 8 نصب کردم با همین مشکل و صدا پیدا کردم.ولی وقتی ورژن قبلترش رو نصب کردم واسه من درست شد!!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من توی ویندوز 8 مشکل Sync نبودن زیر نویسهای SRT با فیلم رو دارم، روی بقیه ی سیستمها هم دیدم، هم توی VLC و هم KM Player ، دوستان راهی سراغ دارن؟؟

من با power dvd 12 می بینم مشکلی نیست برای کسایی که سیستم خوبی دارن مثل: بهشت می مونه البته با km یا vlc هم می بینم مشکلی نداشتم مگه اینکه مشکل فونت فارسی داشته باشی که دو راه حل داره یا داخل word بری Arabic کنی یا از قسمت lan تنظظیمات قیمت region بشه فارسی قسمت کشورش هم بشه ایران البته یکیش مهم بود اما یادم نیست

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من با power dvd 12 می بینم مشکلی نیست برای کسایی که سیستم خوبی دارن مثل: بهشت می مونه البته با km یا vlc هم می بینم مشکلی نداشتم مگه اینکه مشکل فونت فارسی داشته باشی که دو راه حل داره یا داخل word بری Arabic کنی یا از قسمت lan تنظظیمات قیمت region بشه فارسی قسمت کشورش هم بشه ایران البته یکیش مهم بود اما یادم نیست

چه عجب کار شما هم به مشکل خورد:d
3 ساله با splash pro فیلم مینم .مشکل شما رو من ندارم باهاش .البته این پلیر بیشتر واسه دیدن فیلمهای 720 استفاده میکنم چون میتونم باهاش کیفیت تا 1080 بالا ببرمb-)

Mirillis Splash Pro
player_img0pro.jpg

Splash PRO HD Player 1.5.0.0

Splash Pro 1.8.0

Splash PRO EX

فرق زیادی تو ورزن ها نیست .بعد نصب و کرک تیک اتو اپدیت بردارید
سیستمهای تک هسته ای نصب نکنن بهتره

من الان خودم نصب دارم اصلا هم مشکل زیر نویس ندارم .

ممنون دوستان، نسخه ی جدید KM رو نصب کردم مشکل حل شد، ولی با VLC مشکل روی تمام سیستمهای ویندوز 8 پابرجاست، به دلیلی فونت مورد نظر رو نمی خونه یا اون فونت خاص رو پیدا نمی کنه. این مشکل فقط با فارسی بود، نه زیرنویس زبان اصلی.

بهترین کیفیت پخش با POWER DVD هست، اما انعطاف KM رو برای تنظیمات جانبی نداره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ممنون دوستان، نسخه ی جدید KM رو نصب کردم مشکل حل شد، ولی با VLC مشکل روی تمام سیستمهای ویندوز 8 پابرجاست، به دلیلی فونت مورد نظر رو نمی خونه یا اون فونت خاص رو پیدا نمی کنه. این مشکل فقط با فارسی بود، نه زیرنویس زبان اصلی.

بهترین کیفیت پخش با POWER DVD هست، اما انعطاف KM رو برای تنظیمات جانبی نداره.

کلا 8 یکم باگ ماگ داره حتی با asus ai suit یا kasper 2013 هم گاهی چت می زنه یا مثلا: امتیاز 3d mark 11 برای cpu کمتر از 7 هست اما خیلی مشکلات جدی نیست km هم مسلما قابلیت انعطافش خیلی بیشتر هست مخصوصا در زمینه ی صدا اما من از power هم کیفیت بهتری می گیرم هم 3d با کیفیت بهتری پخش می شه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام
دوستان کرک جدید رو برای نسخه اینترایس ۹۲۰۰ لینک میدید
۶۴ بیتی
مرسی

پست اول.

---------- نوشته در 12:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این راه Win+Prt Scr ، اسکرین شات رو کجا ذخیره میکنه ؟!

همون دکمه پرینت رو بزن بعد با برنامه paint پست کن!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
همون دکمه پرینت رو بزن بعد با برنامه paint پست کن!

عزیز پرسیدم اون Win+Prt Scr کجا ذخیره میکنه ! تو Picture Library که نمی کنه ، از طریق سرچ هم چیزی پیدا نشد !
ولی وقتی اون دو تا دکمه رو میزنم تصویر یک لحظه تاریک میشه و بعد روشن میشه که فک کنم نشون دهنده گرفتن اسکرین شات باشه !

C:\Users\Masoud Mousavi\Pictures\Screenshots

ممنون ، این Folder رو از Library حذف کرده بودم .

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
عزیز پرسیدم اون Win+Prt Scr کجا ذخیره میکنه ! تو Picture Library که نمی کنه ، از طریق سرچ هم چیزی پیدا نشد !
ولی وقتی اون دو تا دکمه رو میزنم تصویر یک لحظه تاریک میشه و بعد روشن میشه که فک کنم نشون دهنده گرفتن اسکرین شات باشه !

C:\Users\Masoud Mousavi\Pictures\Screenshots

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
این ویندوز بدرد بازی میخوره ؟
آخه قبل از عرضه همه کمپانی ها و استودیو های بازی سازی میگفتن بدرد گیمینگ نمیخوره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این ویندوز بدرد بازی میخوره ؟
آخه قبل از عرضه همه کمپانی ها و استودیو های بازی سازی میگفتن بدرد گیمینگ نمیخوره

هیچ فرق با 7 نداره اونا از لحاظ مالی و یه سری داستان های دیگه گفتن مگه dx11.1 بتونه برای اجرای بهتر dx11 تاثیر بذاره در هر حال پیشنهاد به 8 نقل مکان کنید ما پایرت بازها که راضیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر