همه چیز درباره Windows 10

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
درود
بچه ها کسی ویندوز 10 رو روی Asus G56 تست کرده ؟ اوکیه همه چی ؟
خرید نسخه ارجینال صرفه داره کارایی داره یا بریم سراغ کرکش ؟ :D اومده اصلا ؟ :D
سوال اخر اینکه ، یه خبری چند وقت پیش خوندم که مثل اینکه بازی های کپی و نرم افزار های کپی نمیشه روش نصب کرد . صحت داره ؟
سوال آخر:
همچین چیزی نیست، فقط گفته که برنامه های خود ماکروسافت رو می تونه (نه که الان اینجوریه) اینجوری کنه، اونم اگه خیلی مرده همین ویندوزشو درست می کرد که کرک نشه.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان من اکانت هات میلم رو در استور لاگین کردم و ویندوز خودش رمز اکانت رو گذاشت روی سیستم...منم این اکانت که رمز داشت رو پاک کردم و سوویچ کردم به لوکال...حالا از اون موقع ترتیب چینش آیکونها روی دسکتاپ بهم ریخته و به هر نحوی که میچینم باز با ریفرش به حالت اول بر میگرده و یه مشکل دیگه هم بوجود اومده اینکه وارد یه درایو که میشم و چینش فایلها رو از قسمت ویو مثلا روی لارج آیکون میزارم همین که برگردم باز به حالت اول برگشته مشکل از چیه؟!....ربطی به سوویچ اکانت نداره چون قبلش خوب بود؟..ممنون میشم پاسخ بدین.

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
چرا windows defender هی روشن میشه؟من هی real time protection رو خاموش می کنم بعد هی وقتی ریستارت میکنم میبینم روشنه و همه کرکا رو پاک میکنه!!!چیکار کنم کلا غیر فعال شه؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام دوستان برای یکی از دوستان یه مشکلی پیش امده. لپتابش Hp هست مدل - 15-p022ne بعد ویندوز 10 و نصبیده ولی میگه سیگنال وای فای مودمش خیلی پایینه برای همین کانکت نمیشه. در واقع مشکل از مودم نیست چرا که 4 تا گوشی و دیوایس دیگه هم بدون مشکل بهش وصله مشکل از خوده لپتاب هست سیگنال وای فای اطرف و نمیگیره برای مودم خودشم خیلی ضعیفه (بدون خط). با من تماس گرفت پای گوشی اینا با هزار بدبختی چند تا راه حل گفتم بهش انجام بده مِن جمله اول یه پک سولوشن بزنه روش که حل نشده بعدش گفتم بزاره ویندوز آپدیت شه کامل که شد و باز افاقه نکرد. گفتم دستی بگیره درایور رو که بازم رفع نمشد. تو منیجیر هم نشون میده که درایورا نصبه. مشکل چیه؟ یکمی فوریه این قضیه.:d

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
دوستان من یه مدت یه مشکل اعصاب خورد کن دارم
روی دسکتاپم آیکونها رو هر طوری قرار میدم بعد یه رفرش کردن برمیگردن به حالت قبلشون
یا تو درایوها حالت قرار گرفتن پوشه ها رو روی List میزارم ولی یه پوشه میرم داخل میام بیرون دوباره برگشته به حالت Details :|

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام دوستان برای یکی از دوستان یه مشکلی پیش امده. لپتابش Hp هست مدل - 15-p022ne بعد ویندوز 10 و نصبیده ولی میگه سیگنال وای فای مودمش خیلی پایینه برای همین کانکت نمیشه. در واقع مشکل از مودم نیست چرا که 4 تا گوشی و دیوایس دیگه هم بدون مشکل بهش وصله مشکل از خوده لپتاب هست سیگنال وای فای اطرف و نمیگیره برای مودم خودشم خیلی ضعیفه (بدون خط). با من تماس گرفت پای گوشی اینا با هزار بدبختی چند تا راه حل گفتم بهش انجام بده مِن جمله اول یه پک سولوشن بزنه روش که حل نشده بعدش گفتم بزاره ویندوز آپدیت شه کامل که شد و باز افاقه نکرد. گفتم دستی بگیره درایور رو که بازم رفع نمشد. تو منیجیر هم نشون میده که درایورا نصبه. مشکل چیه؟ یکمی فوریه این قضیه.:d

بگو درایور وای فای رو حذف کنه بعد ریستارت کنه احتمالا حل میشه ...

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان من ویندوز 10 پرو 64 دارم جدیدا یه مشکلی پیش اومده من آیکونام رو همیشه رو small میزارم ولی هر بار که ویندوز ریست میکنم آیکونا مدیوم میشن و همینطور آیکونا جابجا میشن اگه بازم درست کنم با ریست دوباره هم مدیوم و هم جابجا میشن لطفا راهنمایی کنین
با تشکر

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دوستان جواب من رو هم بدین ممنون می شم :D
خرید نسخه ارجینال صرف داره ؟ امکاناتات خاصی جز اپدیت و این چیزا برای نسخه ارجینال هست ؟ درایور های asus g56 مشکلی ندارن برای ویندوز 10 ؟ و در اخر اینکه مشکلی برای اجرای بازی ها و نرم افزار های کرک وجود نداره ؟ ممنون

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
SQL Server Desktop Engine
دوستان این نرم افراز رو روی 10 نصب میشه کرد ؟
اگه اره کدوم ورژن رو ؟ من 2000 رو هر کاری کردم نصب نشد !

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام دوستان من ویندوز 10 پرو 64 دارم جدیدا یه مشکلی پیش اومده من آیکونام رو همیشه رو small میزارم ولی هر بار که ویندوز ریست میکنم آیکونا مدیوم میشن و همینطور آیکونا جابجا میشن اگه بازم درست کنم با ریست دوباره هم مدیوم و هم جابجا میشن لطفا راهنمایی کنین
با تشکر

روی دسکتاپم آیکونها رو هر طوری قرار میدم بعد یه رفرش کردن برمیگردن به حالت قبلشون
یا تو درایوها حالت قرار گرفتن پوشه ها رو روی List میزارم ولی یه پوشه میرم داخل میام بیرون دوباره برگشته به حالت Details :|

دوستان من اکانت هات میلم رو در استور لاگین کردم و ویندوز خودش رمز اکانت رو گذاشت روی سیستم...منم این اکانت که رمز داشت رو پاک کردم و سوویچ کردم به لوکال...حالا از اون موقع ترتیب چینش آیکونها روی دسکتاپ بهم ریخته و به هر نحوی که میچینم باز با ریفرش به حالت اول بر میگرده و یه مشکل دیگه هم بوجود اومده اینکه وارد یه درایو که میشم و چینش فایلها رو از قسمت ویو مثلا روی لارج آیکون میزارم همین که برگردم باز به حالت اول برگشته مشکل از چیه؟!....ربطی به سوویچ اکانت نداره چون قبلش خوب بود؟..ممنون میشم پاسخ بدین.

آقا منم دقیقا این مشکل رو دارم...یه عزیزی پیدا بشه بگه باید چیکار کرد.

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
دوست عزیز شما از موقعی که ویندوزو آپدیت کردی اینطوری شده ؟
چون من کلا از تو services.msc سرویس آپدیت رو غیر فعال کرده بودم ولی یک روز خود به خود فعال شده بود و چند تا آپدیت نصب شده بود و دقیقا از همونروز این مشکل برام پیش اومده آپدیتایی که نصب شد رو همشون رو پاک کردم ولی فقط kb3081452 رو هرکاری کردم نتونستم پاک کنم روش که میزنم اصلا گزینه ی uninstall نمیاد به نظرم مشکل از همین باشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,108
نام
پوریا

با تشکر

دوست عزیز شما از موقعی که ویندوزو آپدیت کردی اینطوری شده ؟
چون من کلا از تو services.msc سرویس آپدیت رو غیر فعال کرده بودم ولی یک روز خود به خود فعال شده بود و چند تا آپدیت نصب شده بود و دقیقا از همونروز این مشکل برام پیش اومده آپدیتایی که نصب شد رو همشون رو پاک کردم ولی فقط kb3081452 رو هرکاری کردم نتونستم پاک کنم روش که میزنم اصلا گزینه ی uninstall نمیاد به نظرم مشکل از همین باشه

دقیقا برای من هم همچین مشکلی پیش اومده. توی تاپیک Eset Nod32 نوشته بودن مشکل از این آنتی ویروسه. بعد از یه آپدیت که مایکروسافت داده بیرون هر وقت که nod32 یه ویروسی رو پیدا کنه و پاک کنه یه تغییری توی رجیستری مربوط به explorer.exe میده که همه چی برمیگرده به حالت اول و هیچ چیزی دیگه ذخیره نمیشه.اینم دو تا تاپیک مفید درباره این مشکل:
Windows 10: Folder View Settings and Desktop Icon Positions Not Saving - Windows 10 Forums
https://forum.eset.com/topic/6033-windows-10-forget-folder-view-setting-when-ess-is-installed/

یکی از خارجی ها اینون توی تاپیکش نوشته بود:
Ok, i solved my problem. Solution was the newest update 10547 for Windows Insider members. After i installed it everything is back to normal.

البته یکی دیگه از یوزرها نوشته که ویندوز رو عوض کنید و به جای 8.0.319.0 نسخه ی Nod32 8.0.304.0 رو نصب کنید. راحت ویندوز رو آپدیت کنید و دیگه مشکلی نخواهید داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر