همه چیز درباره Windows 10

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,101
نام
پوریا
دوستام من ویندوز 8.1 pro x64 داشتم نسخه قانونی که با اسکایپ اکتیو کرده بودم . بخاطر همین دنبال نسخه کرکی نرفتم
از دانلودها دانلود کردم ویندوز 10 رو و ویندوز رو با نگه داشتن تمام فایلها ، تنظیمات و نرم افزارها به 10 آپگرید کردم . خودشم تبدیل به Windows 10 pro شد
منتهی خیلی ویندوز سنگینه . بالا اومدن ویندوزم خیلی طولانی شده .
ویندوز 8.1 کمتر از 5 ثانیه آماده به کار میشد . اما این داره جون میکنه هی میچرخه تا لود بشه . وقتی هم میره رو دسکتاپ ، یه چند ثاینه آیکونها طول میکشه لود بشن .
تو بازیها حتی سبکهاشون و مرور کردن وب بعضا لگ دارم . گرافیک هم آپدیت شده
نمیدونم چرا اینجوریه . بخاطر آپگریده ؟ یه نسخه جدید و تازه باید بریزم یعنی ؟
واقعا سخته روز از نو بشه :(
چند تا آپدیت براش اومده که ویندوز رو خیلی بهتر کرده. نصب کردی؟

دو امکان وجود داره :
1. اینکه هاردت دیگه عمرشو کرده و اون راندمان لازم رو نداره . کم میاره و لودش میره بالا و قفل میکنه :d
2. مقدار رمت بری بازی ای که انجام میدی کمه میاد و سیستم از هارد برای جابجایی لحظه ای استفاده میکنه که لگ میزنه بازی در این مواقع

از رم نیست چون فقط یه بازی اینطوریه و وقتی میرم توی Task manager نگاه میکنم میبینم رم 3 گیگ خالی داره و حدود 70 درصد پره. ولی هارد صد در صد شده. هاردم خیلی قدیمیه. مال زمانه دلار 800 تومنیه 8-|(یادش بخیر) میرم یه جدید میگیرم با یه SSD. باز ممنون که جواب دادی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این مشکلات مرورگر جدید مایکرو همون اج کی میخواد حل بشه ؟! تو چندتا سیستم امتحان کردم زود زود هنگ میکنه یا صفحه ها نصفه و نیمه باز میکنه ! چطوری مایکرو با اینجور باگهایی دست مردم داده ؟ یعنی خودشون مینشستند نیم ساعت باهاش ور میرفتن 100 درصد مشکلاتش را میدیدند .
مروزگر خیلی سریع عمل میکنه ولی پر از باگهای اینچنینی واقعا خنده دار هست اول راه که بخوای یه چیزی را تبلیغ کنی و همه گیر بشه با چنین مشکلات روبرو بشی .

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
یک روش هست من برای غیرفعال کردن اپدیت و فعال کردن هر موقع بخوام انجام می دم :

برید تو RUN -----) عبارت Services.msc رو بزنید . -----) Windows Update رو پیدا کنید و بازش کنید ----) استارت آپ رو Disabled کنید و Stop رو بزنید و برای فعال کردن دوباره هم استرات آپ رو Manual و استارت رو بزنید .

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
یک سوال
من الان ویندوز 8.1 کرک شده دارم
چه جوری بدون پاک شدن هیچ چیزی نه برنامه نه فایل ویندوز رو آپدیت کنم؟چون نزدیک یک ترا فایل دارم نمیخوام از دست بدمشون

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یک سوال
من الان ویندوز 8.1 کرک شده دارم
چه جوری بدون پاک شدن هیچ چیزی نه برنامه نه فایل ویندوز رو آپدیت کنم؟چون نزدیک یک ترا فایل دارم نمیخوام از دست بدمشون
برای تعویض ویندوز فقط درایور C یا همون پارتیشن نصبی ویندوز پاک میشه ، اون فایل هاتون مگه توی پارتیشن ویندوز هست ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
[MENTION=64400]majidred2011[/MENTION]
دوباره یه ویندوز جدید با گزینه Keep Nothing نصب کردم . ظاهرا وضع بهتر از قبل شده
در ضمن خودش شماره سریال ویندوزمو شناسایی کردش . الان Windows 10 Pro هست . یعنی تا یه سال نیاز به کرک ندارم فک کنم;;):d

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
این نسخه رو[h=2]Windows 10 AIO August 2015 x86 + x64[/h] یه سایت ایرانی گزاشته و توضیح داد ه که شامل 3 آپدیت KB3074678 - KB3074683 - KB3074686 با نصب این ویندوز دیگه نیازی به آپدیت آنلاین نیست؟ (با توجه به این که گفتین آپدیت واسه سرعت ویندوز ضروریه)

2-این نسخه دارای نسخه pro هم هستش؟3-آپدیت جدید بیاد میشه به صورت دستی و آفلاین ویندوزو آپدیت کرد؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
این نسخه روWindows 10 AIO August 2015 x86 + x64

یه سایت ایرانی گزاشته و توضیح داد ه که شامل 3 آپدیت KB3074678 - KB3074683 - KB3074686 با نصب این ویندوز دیگه نیازی به آپدیت آنلاین نیست؟ (با توجه به این که گفتین آپدیت واسه سرعت ویندوز ضروریه)

2-این نسخه دارای نسخه pro هم هستش؟3-آپدیت جدید بیاد میشه به صورت دستی و آفلاین ویندوزو آپدیت کرد؟

این سه آپدیت هیچ تاثیری حداقل روی سرعت ویندوز نداره
بلکه به نظر من کند ترش میکنه

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
برای تعویض ویندوز فقط درایور C یا همون پارتیشن نصبی ویندوز پاک میشه ، اون فایل هاتون مگه توی پارتیشن ویندوز هست ؟

آقا من هیچی نمیدونم زیر دیپلم لطفا بگو اصلا تو ویندوز ماهر نیستم
فکر نکنم پارتیشن بندی کرده باشم چون فقط یک درایو c دارم که ویندوز روش نصبه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
آقا من هیچی نمیدونم زیر دیپلم لطفا بگو اصلا تو ویندوز ماهر نیستم
فکر نکنم پارتیشن بندی کرده باشم چون فقط یک درایو c دارم که ویندوز روش نصبه
وقتی میخوای ویندوزو نصب کنی ازت میپرسه تو کدوم درایو همونجا میتونی درایو ویندوزتو کلا فرمت کنی و توی اون درایو وینو نصب کنی و درایوای دیگت هیچ مرگشون نمیشه و همه برنامه هاشونم درست کار میکنه بعد از ویندوز :D (فقط شاید یک سری برنامه ها مثل فتوشاپ یا مکس و ... که به رجیستری نیاز دارن اجرا نشن که اونا رو باید از نو بنصبی)
اگه هم هر چی توی درایو ویندوز داری باید بکشی بیرون چون میپره همش، درایو ویندوز هم همونیه که کنار دیسک لوگو ویندوز هست :D

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
وقتی میخوای ویندوزو نصب کنی ازت میپرسه تو کدوم درایو همونجا میتونی درایو ویندوزتو کلا فرمت کنی و توی اون درایو وینو نصب کنی و درایوای دیگت هیچ مرگشون نمیشه و همه برنامه هاشونم درست کار میکنه بعد از ویندوز :D (فقط شاید یک سری برنامه ها مثل فتوشاپ یا مکس و ... که به رجیستری نیاز دارن اجرا نشن که اونا رو باید از نو بنصبی)
اگه هم هر چی توی درایو ویندوز داری باید بکشی بیرون چون میپره همش، درایو ویندوز هم همونیه که کنار دیسک لوگو ویندوز هست :D

ببین من فقط یک درایو c دارم پارتیشن بندی نکردم اگر بخوام بریزم باید c رو فرمت کنم اینطوری همه چیز نابود میشه
اینم عکس از my computer ام

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
ببین من فقط یک درایو c دارم پارتیشن بندی نکردم اگر بخوام بریزم باید c رو فرمت کنم اینطوری همه چیز نابود میشه
اینم عکس از my computer ام
یا خدا :D
یک ترابایت حجم همش توی یک درایو :|
من تا حالا آپگرید نکردم ببینم چه بلایی سر فایلا میاد ولی اینطوری نمیشه بنظرم قبل نصب ویندوز برو یک هارد یک ترای اکسترنال پیدا کن کل فایلاتو منتقل کن بعد قشنگ بده دست کسی واست پارتیشن بندی کنه حداقل 4-5 تا درایو واست تقسیم کنه اینطوری که هر لحظه ممکنه کل فایلات نابود بشه!
فرض کن از خواب بلند شی ویندوزت خراب شده باشه دیگه معلوم نیست چه بلایی سر فایلات بیاد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر