همه چیز درباره Windows 10

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خیلی عجیبه، از من سریال نخواست. همون notificationای که قبلا برای رزرو کردن اومده بود برای آپدیت هم اومد. راحت بدون هیچ دردسری نصب شد (ویندوز اصل).
حس میکنم به طرز بدی به فنا رفتم:d با اینکه تمامی اجزاش الان داره کار میکنه (حتی ویندوز دیفندر و اینا) ولی آپدیتش رو 0 گیر کرده...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
منم دقیقا شرایطم مثل ماله شماس

الان نیم ساعته رو 29 درصد گیر کرده دانلود :|

ببندم دوباره باز کنم میره از اول ؟ یا از ادامه میاد ؟
اره از اول مياد. براي من گير مي كرد بعضي وقت ها و عاديه فكر كنم. :|

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
یه مقایسه بین نسخه های مختلف

exz9flod31nlk39s2hdt.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
اون Direct Access ـو ... که Enterprise و Education اضافه داره چقدر به کار مصرف خانگی میاد و چیا هستن؟
من مثل همیشه نسخه Pro رو گرفتم چون میگفتن اینا برا خانگی مصرف نمیشه و همون Pro راحت تره منم همونو گرفتم، اگه واقعا قابلیت های ارزشمندی هست که امشب Enterprise ـو بگیرم!

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
اینو باید اکتیو کنیم دستی؟؟
و اینکه چطوری با فلش بریزم ویندوز رو ممنون.

اره دادا فایل iso هست . من بهترین راحت ترین برنامه برای نصب ویندوز با فلش معرفی میکنم
اسم برنامه که تاییدی ایه خود مایکروسافت داره هست Windows 7 USB DVD Download Tool
برنامه دانلود کن نصب کن فایل iso بده بهش فلش به سیستم وصل باشه خودش برات فلش اتوماتیک بوتیبل میکنه
Windows 7 USB / DVD Download Tool 1.0.30.0 - نصب ویندوز 7 از روی فلش - دانلود رایگان نرم افزار

بعد بستگی به ساپورت مادربورد داره ( اگه مادربردت ساپورت کنه برو تو ستاپ مادربرد قسمت boot اول usb تایین کن تا زمان بالا اومدن سیستم اتومات usb چک کنه)
اگرم مادربردت قدیمیه باید موقع بالا اومدن سیستم مرتب کلید f8 فشار بدی تا بهت پیام بده میخوای از کدوم درایو بالا بیای که تو باید usb بزنی

اگرم سیستمت برای دوره ناصر الدین شاهه کلا بیخیال نصب usb بشو iso رو dvd رایت کن شروع به نصب ویندوز کن

خود مایکروسافت اکیدا تاکید کرده حتما با usb نصب کنید

دوستان تست کنید ببینید جواب میده یا نه . تا ساعاتی دیگه دانلود ویندوزم تموم میشه میرم برا نصب

ابتدا برنامه CMD ویندوز را در حالت Run as Administrator اجرا نمایید

سپس دستورات زیر را به ترتیب در CMD وارد کنید

slmgr /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

به جای X ها در کد بالا باید کد فعال سازی مخصوص به نسخه ویندوز خود را وارد کنید

کد فعال سازی نسخه های مختلف ویندوز 10

Windows 10 Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Windows 10 Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Windows 10 Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 10 Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

کمی صبر کنید تا پنجره ای که بیانگر key is installed می باشد نمایان شود

حالا کد زیر را وارد کنید

slmgr /skms kms.xspace.in

مجدد برای پیغامی که نمایان می شود صبر کنید

در انتها این کد را نیز وارد کنید

slmgr /ato

ویندوز 10 شما بدون هیچ مشکلی به صورت قانونی فعال میشود

نویسنده
ErfanDL رفیق فابریک خودم :d

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان یه سوال دیگه:
من ویندوزم 8.1 pro هستش حالا از همین نوتیفیکیشنی که هست اپدیت کنم به ۱۰ یا نه همین لینک دوستمون که iso هست رو بگیرم نصب کنم؟از لحاظ اکتیویت اینا میگم...من الان ویندوزم اکتیوه کامل...؟؟؟؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بچه ها یکی لطقا بگه آخرین نسخه ی ویندوز 10 چنده؟ همونی که 29 July عرضه شد. 10240 هست؟
من که گفتم خودشته !
دوستان یه سوال دیگه:
من ویندوزم 8.1 pro هستش حالا از همین نوتیفیکیشنی که هست اپدیت کنم به ۱۰ یا نه همین لینک دوستمون که iso هست رو بگیرم نصب کنم؟از لحاظ اکتیویت اینا میگم...من الان ویندوزم اکتیوه کامل...؟؟؟؟
اوریج داری ؟ اگه نه که همین ایزو رو بگیر بعد با Windows ToolKit 2.5.2 مث هولو درجا همون وقت اکتیوش کن ...

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بچه ها یکی لطقا بگه آخرین نسخه ی ویندوز 10 چنده؟ همونی که 29 July عرضه شد. 10240 هست؟

اره دادا 10240 همون نسخه RTM شناخته میشه این لینکو که پست قبلی قرار دادم خود مایکرو 29 July رو سرورش قرار داد

بهترین کاملترین نسخه Enterprise هست . 64 بیتی هم که برای هر گیمری واجبه
بهترین نسخه همینه
Windows 10 Enterprise X64

[URL="http://care.dlservice.microsoft.com/dl/download/6/2/4/624ECF83-38A6-4D64-8758-FABC099503DC/10240.16384.150709-1700.TH1_CLIENTENTERPRISE_S_EVAL_X64FRE_EN-US.ISO"]http://care.dlservice.microsoft.com/...4FRE_EN-US.ISO
[/URL]

اینم لینک مستقیم اخرین درایو انویدیا برای ویندوز 10 64 بیتی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
جالبه هنوز ماکرو با این همه کبکبه و دبدبه تو بخش سرچ نتونسته Everything رو بگیره (این نرم افزار تو بخش سرچ خارق العادث)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر