همه چیز درباره Windows 10

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دارم با این media creation دانلود میکنم... سریال نامبری چیزیم نخواست...
v8k80p6rm17va52h84s8.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یکی ج بده !

مجید از سایتهای ایرانی بگیر. خودم دارم نسخه نهایی Windows 10 Pro X64 با حجم 3.1 گیگابایت دانلود میکنم.

- - -ویرایش - - -

الان رفتم توی لینک زیر و مقایسه ی نسخه ها رو دیدم. توی قسمت business experience نسخه Enterprise یا Education از همه شون بهتره حتی از pro. خودتون یه نگاه بندازید.

https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/Compare

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
برای من این میاد میزنم Next ، می‌نویسه Something Happend میره..
پ.ن: گزینه دوم رو زدم کار کرد داره 3 گیگ روی فلش میریزه... این تموم شه بزنم اینستال پاک میکنه اطلاعاتم رو؟

اون مشکل مثل اینکه همه گیر اینجا می تونید راه حلش رو ببینید.
نمی دونم من خودم دارم از مسیر دوم انجام میدم اما فکر نکنم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان Pro رو بگیرم یا Enterprise ؟ کدوم بدون مشکل تر هست؟
Enterprise میدونم اماکاناتش بیشتره اما اون امکانات میگن بدرد شرکتا میخوره، و من 8.1 ـو نسخه Pro داشتم کوچکترین مشکلی نداشت.
هر دوتا امروز نسخه نهاییشون ریلیز شده دیگه؟

بعد کسی نگفت، چه از ISO ـه مایکروسافت بگیری چه از سایتای ایرانی اینا Bootable ـن؟ بعد سریال نامبر موقع نصب چی؟

یکی جواب بده آقا
Enterprise بگیر 1 الان تمام سایتای ایرانی نسخه ی نهایی گذاشتن 2 بعد بوت میشه چرا نشه ؟ (در واقع اینا همون ISO ماکرو ند)3

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
این مشکل اررور something happened راه حلی نداره ؟

ویندوز 7 اورجینال دارم اپدیت هم رزرو کرده بودم از 1 ماه پیش

ویرایش : حل شد ولی خیلی سرعت دانلود پایینه

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
امروز اومدم آپدیت کنم دیدم OS رو خود سیستم از قبل دانلود کرده. بدون دردسر آپدیت شد. بالاخره Task View رو اضافه کردن. این رو همیشه موقعی با مک‌بوکم کار می‌کنم استفاده می‌کنم، نبودنش رو ویندوز نصف کارایی‌اش رو پایین آورده بود. کلا در نگاه اول خوشم اومد ازش. با گذر زمان راحت می‌تونه به بهترین ویندوز تبدیل بشه.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
من که نصب کردم...خیلی خیلی زیبا و سریعه یه جورایی احساس میکنم دارم با وین فون کار میکنم:bighug:
و این که با وجود Microsoft edge باید google chorm و firefox رو فراموش کنید:|:|این edge لامصب بدجوری سریعه:x

فقط دوستان راهی هست تو edge این چیزی که باهاش صفحه پایین بالا میشه(اسمشو نمیدونم:d)از چپ به راست انتقالش داد؟؟؟

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من ریختم به وسیله‌ی USB ولی حالا متوجه شدم که اکتیو نشده و ویندوز قبلی هم پاک شده :( اگر برم یه سریال ویندوز 7 گیر بیارم بزنم کار میده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر