همه چیز درباره Windows 10

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
برای دوستانی که نسخه قانونی 7 یا 8 دارن شما اگر دوست دارید که clean install انجام بدبد. بدین صورت عمل کنید که یک بار وینوز خودتون رو اپگرید کنید از طریق اپدیت درون ویندوزتون و بعد از اون اگر داریو رو فرمت هم کنید و نصب جدید انجام بدید دیگه نیازی به اکتیو کردن نداره. خوبی این کار این هست که شما با خرید یک نسخه قانونی ویندوز سون به قیمت پایین می تونید صاحب ویندوز 10 به صورت همیشگی بشوید

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان این آپدیت ویندوز از Control Panel رفته تو Setting خود ویندوز !؟‌ من باش مشکل دارم آپدیت ها دنلود نمیشن، با V*N هن تست کردم.
کسی این مشکل رو داره !؟

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
درود
دیشب دانلود و نصب تمام شد،ولی چند ثانیه بعد از اینکه دسکتاپ میاد این ارور رو میده. و ریستارت میشه.
کسی دلیلش رو میدونه؟
ممنون
0d55c37d29dcd609696042a009ac1407.jpg

XPERIA Z3+

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خیلی باحاله ویندوز من با اینکه از یه ارجینال بهش مهاجرت کردم اکتیو نشده ولی آپدیت هم شد!:d
(ساپورت مایکروسافت انقدر سرش شلوغه 2 ساعت وایسادم خبری نشد..)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
درود
دیشب دانلود و نصب تمام شد،ولی چند ثانیه بعد از اینکه دسکتاپ میاد این ارور رو میده. و ریستارت میشه.
کسی دلیلش رو میدونه؟
ممنون
0d55c37d29dcd609696042a009ac1407.jpg

XPERIA Z3+

مشخصات سیستم ـتون (باالاخص سی پی یو و پاور و گرافیک ـتون) ذکر کنید ، تاحالا با این BSOD در ویندوز 8 یا 8.1 مواجه نشده بودید؟
این مشکل دلایل بسیار متنوعی داره ، و سابقه ـش که قبلا هم داشتید یا خیر خیلی کمک میکنه به تشخیص مشکل ، ولتاژ سی پی یو ، کم آوردن پاور ، اختلال در پردازش گرافیکی و ... از دلایل شایع اون هست .

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام
من ویندوز اورجینال دارم اون نوگیشن هم برام امده ولی از دیشب میگه درخواست شما تایید شده و باید صبر کنم و این حرفا ..
حالا خودم دارم با استفاده از MediaCreationToolx64.exe اپدیت میکنم . حالا هم 30% دانلود شده
در کل میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد ؟ صبر کنم از نوگیشن آپ شه یا فرقی نداره ؟ ممنون

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
خیلی راحت با فایل iso ویندوز 10، از win8.1 که با KMSpico کرک شده بود....آپدیت کردم به win10
و هنوز هم کرک باقی مونده که میخواست آپدیت کنه...آپدیت ـش رو بستم.

الان مشکل با themeهاش هست که اصلاً مثل قبل نیست که بتونم قشنگ Darkـش کنم....
بخصوص title bar که هر چی چرخ زدم، چیزی دستگریم نشد. )":

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
آقا راحت نصب شد آپدیت هم شد فقط وقتی با Microsoft Toolkit رجیسترش میکنم بعد یک ساعت باز رجیسترش میپره :d واسه شمام اینجوریه؟

آپدیتش که میکنی تازه جون میگیره لامصب. ماکروسافت گفته اینقدر برای دانلود به سروراش هجوم آوردن که بعضیا نمیتونن آپدیت کنند.کسایی که نمیتونن صبر کنند به مرور سرورها خلوت بشه راحت آپدیت ها رو میگیرن.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اون Direct Access ـو ... که Enterprise و Education اضافه داره چقدر به کار مصرف خانگی میاد و چیا هستن؟
من مثل همیشه نسخه Pro رو گرفتم چون میگفتن اینا برا خانگی مصرف نمیشه و همون Pro راحت تره منم همونو گرفتم، اگه واقعا قابلیت های ارزشمندی هست که امشب Enterprise ـو بگیرم!

می‌شه گفت اصلا به کارت نمیاد. :d اگه تا حالا استفاده نکردی پس الان هم نیازی نیست بهش. ولی خب حالا که می‌تونی بگیر. :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خب... من بالاخره دیشب دانلود و نصب کردم. از طریق MediaCreationTool ویندوز 10 Pro رو دانلود کردم که سرعت دانلود هم خیلی خوب بود... ویندوز قبلیم 8.1 کرک شده بود واسه همین نمیتونستم با روش MicroUpdate آپگرید کنم. موقع نصب سریال نامبر خواست که دم مایکرو گرم گزینه Skip بودش:d بعد از نصب هم یه بار دیگه سریال نامبر خواست که بازم گزینه Skip بودش... خلاصه وارد ویندوز شدم و در شرایط کاملا مناسب ویندوز رو کرک کردم:d البته خب این نوع نصب رو به طور موقت انجام دادم، قبل از 1 سال یه راهی واسه اینکه اوریجینال گیر بیارمش پیدا میکنم.

همه چیز خوبه... ظاهر، کارایی و امکانات ویندوز خوبن... حالا کاری نداریم که مایکرو یه سری از Featureها رو از OS X اسکی رفته:d مخصوصا Task View که همون Mission Control خودمونه:d
بازیا نسبت به 8.1 بهتر و روون تر اجرا میشن... تو قسمت Network دیگه خبری از هنگ و این حرفا نیست مث 8.1:| سرعت Chrome به طور محسوسی افزایش پیدا کرده... Edge هم فقط بیخودی Hype شده و سرعتش از Chrome پایین تره...کلا خیلی نسبت به 8.1 بهتر شده به نظرم... مخصوصا اینکه اینترفیس مترو رو حذف کردن.

جذاب ترین چیز واسه من که میخواستم هرچه سریعتر تستش کنم Edge بود که چند ساعت باهاش کار کردم و به Chrome برگشتم...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من که گفتم خودشته !

اوریج داری ؟ اگه نه که همین ایزو رو بگیر بعد با Windows ToolKit 2.5.2 مث هولو درجا همون وقت اکتیوش کن ...
به خدا گیج شدم. توی بعضی از سایتهای ایرانی دیدم نوشته بود 10240 هفته ی پیش عرضه شده برای همین شک کردم.

اره دادا 10240 همون نسخه RTM شناخته میشه این لینکو که پست قبلی قرار دادم خود مایکرو 29 July رو سرورش قرار داد

بهترین کاملترین نسخه Enterprise هست . 64 بیتی هم که برای هر گیمری واجبه
بهترین نسخه همینه
Windows 10 Enterprise X64

http://care.dlservice.microsoft.com/...4FRE_EN-US.ISO

اینم لینک مستقیم اخرین درایو انویدیا برای ویندوز 10 64 بیتی
ممنون دستت درد نکنه.
سوال: حقیقت داره که تا یک سال فقط میشه ازش استفاده کرد و بعدش حتما حتما باید اوریج تهیه کنید؟ حتی اگه windows 7 یا 8.1 اورجی داشته باشین فقط تا یک سال میتونین مجانی ازش استفاده کنید؟ برای کرکی ها هم همینطور. چون بعد از یک سال دیگه نمیتونن ویندوز رو آپدیت کنن. کسی چیزی شنیده.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سوال: حقیقت داره که تا یک سال فقط میشه ازش استفاده کرد و بعدش حتما حتما باید اوریج تهیه کنید؟ حتی اگه windows 7 یا 8.1 اورجی داشته باشین فقط تا یک سال میتونین مجانی ازش استفاده کنید؟ برای کرکی ها هم همینطور. چون بعد از یک سال دیگه نمیتونن ویندوز رو آپدیت کنن. کسی چیزی شنیده.
اینطور که من فهمیدم 1 سال فرصت داری به طور رایگان به ویندوز 10 آپدیت کنی... و بعد از اون ویندوز 10 رو واسه 10 سال داری... نمیدونم شایدم اشتباه میکنم:/

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان دوتا سؤال
یک اینکه من ویندوزم اورجینال هست ولی سرعت دانلود چون پایینه میخوام ویندوز ۱۰ رو از یه سرور داخلی دانلود کنم اگه دانلود کردم و برای نصب هم توی Boot گزینه Upgrade Windows رو بزنم میشه؟ اکتیو اورجینال میشه؟
دو اینکه میشه یکی لینک دانلود درایور های Win10 رو برای لپ تاپ Sony Vaio CW2GGX پ.خ کنه؟ ممنون

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
دوستان کرکی :d میشه بگید با چه برنامه ای رجیستر کردید؟ تو پست قبلم گفتم که با Microsoft Toolkit رجیستر میشه برام و بعد از چند دقیقه یا چند ساعت باز میپره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر