همه چیز درباره Windows 10

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اها اره درسته با سریال اصلی باید یک سال مجانی بتونین استفاده کنین ..سریال همون 7 رو نخوند ؟
سریال ویندوز قبلی رو یادم رفت بردارم (حقیقتش چند تا Guide هم خوندم که موقع ریختن ویندوز 10 اونجایی که CD key میخواد، Skip کنی خودش میره پیدا میکنه..) الان میرم میبینم میگه ویندوز اکتیو نیست..

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سریال ویندوز قبلی رو یادم رفت بردارم (حقیقتش چند تا Guide هم خوندم که موقع ریختن ویندوز 10 اونجایی که CD key میخواد، Skip کنی خودش میره پیدا میکنه..) الان میرم میبینم میگه ویندوز اکتیو نیست..

خیلی عجیبه، از من سریال نخواست. همون notificationای که قبلا برای رزرو کردن اومده بود برای آپدیت هم اومد. راحت بدون هیچ دردسری نصب شد (ویندوز اصل).

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام
من دیروز گذاشتم برای دانلود تا 90% رفت ، اما برق رفت :| حالا وقتی رو MediaCreation کلیک میکنم این ارور میاد!!!
Win_10.jpg

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
task manager رو باز کنید و اگه MediaCreation.exe در حال اجراست, end task کنید و دوباره اجراش کنید.
محتویاتش رو هم می ریزه توی درایو C که یک فولدر مخفی به نام $Windows.~BT هست که اگه هنوز ارور میده, میتونید پاکش کنید.

من چون نمی خواستم ویندوزم رو آپگرید کنم, اول نسخه آزمایشی ویندوز 10 رو روی یک درایو دیگه ریختم, نسخه آزمایشی اتوماتیک اکتیو میشه, بعدش آپگریدش کردم به نسخه نهایی. اینجوری مفتی صاحب ویندوز اوریجینال شدم. :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اقا من با MediaCreationToolx64 زدم upgrade this pc نزنه ویندوز 7 اورجینال منو بپرونه ؟ چون وین 10 کرکی نمیخوام

الان درست زدم ؟
منم همین کار انجام دادم و بعد از پایان نصب، ویندوز 10 اکتیو بود و مشکلی نداشت.
پ.ن: من فقط از ویندوز 8.1 آپدیت کردم اما فکر نمی کنم فرقی داشته باشه.

.................
اینم اضافه کنم که من همون روزی که اعلام شد می تونی ویندوز رزرو کنی، این کار انجام دادم اما امروز حدود 20 دفع، ویندوز سعی داشت به نسخه 10 آپدیت کنه اما تو آپگرید ناموفق بود. اون حرکت پاک کردن فایل های داخل فولدر download و ... هم انجام دادم اما فایده ای نداشت و هر بار تو قسمت preparing for installation گیر می کرد. از آخر رفتم از سایت خود مایکرو، ویندوز 10 دانلود کردم و به راحتی نصب شد و این که از من Product Key هم نخواست و ویندوز هم اکتیو الان.

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
من بیخیال خود دانلودر مایکرو شدم، می خوام ویندوز کرک شده رو از سایت های ایرانی دانلود کنم! کدوم ورژن رو بگیرم؟ Home، Enterprise یا Pro؟ کلاً یه مشخصاتی از این ها هم بدید ممنون میشم

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
دوستان برای شما هم کروم کند شده؟ خیلی دیر لود می‌کنه صفحات رو. جالبه از Edge که استفاده می‌کنم گوگل رو زیر ۱ ثانیه صفحه رو لود می‌کنه، اما کروم حداقل ۷-۸ ثانیه طول می‌ده. :d کلا همه‌ی سایت‌ها رو کند باز می‌کنه.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
منم همین کار انجام دادم و بعد از پایان نصب، ویندوز 10 اکتیو بود و مشکلی نداشت.
پ.ن: من فقط از ویندوز 8.1 آپدیت کردم اما فکر نمی کنم فرقی داشته باشه.

.................
اینم اضافه کنم که من همون روزی که اعلام شد می تونی ویندوز رزرو کنی، این کار انجام دادم اما امروز حدود 20 دفع، ویندوز سعی داشت به نسخه 10 آپدیت کنه اما تو آپگرید ناموفق بود. اون حرکت پاک کردن فایل های داخل فولدر download و ... هم انجام دادم اما فایده ای نداشت و هر بار تو قسمت preparing for installation گیر می کرد. از آخر رفتم از سایت خود مایکرو، ویندوز 10 دانلود کردم و به راحتی نصب شد و این که از من Product Key هم نخواست و ویندوز هم اکتیو الان.

منم دقیقا شرایطم مثل ماله شماس

الان نیم ساعته رو 29 درصد گیر کرده دانلود :|

ببندم دوباره باز کنم میره از اول ؟ یا از ادامه میاد ؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان این نسخه 10240 rtm که چن روز پیش اومده بود با این نسخه جدیدی که دیروز عرضه شده فرق خاصی داره؟ اگه آره میشه از همین ورژن به نسخه آخر آپدیتش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر