همه چیز درباره Windows 10

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من الان ویندوز 8.1 فول اکتیو دارم...بعد نوتیفیکیشن اپدیت به ویندوز 10 گوشه ویندوز هستش برام و زده کاملا free...اپدیت کنم به ویندوز 10 خطری نداره؟

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
اقا با این یارو MediaCreationToolx64 که تو خود سایت مایکرو بود ویندوز 10 رو دانلود کردم. حالا یه چندتا سوال؟:D

چه بلایی سر ویندوز 8 ام اومد؟!:|
بعد ران کردن MediaCreationToolx64 دیتای ویندوز 10 رو دانلود کرد. الان اون دیتا کجا هستن؟ میشه ریخت رو فلش؟
برا این رزولوشن چه غلطی بکنم؟کلا همون 2 تا رو داره!!!:|
3bc0b110a5ad42461.png

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
اقا یکی به ما بگه این اپدیت چطوری میاد . ویندوزم اصله رو لب تاب ولی هیچ نشانی از اپگرید و ایکون اپگرید نیست

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
اقا با این یارو MediaCreationToolx64 که تو خود سایت مایکرو بود ویندوز 10 رو دانلود کردم. حالا یه چندتا سوال؟:D

چه بلایی سر ویندوز 8 ام اومد؟!:|
بعد ران کردن MediaCreationToolx64 دیتای ویندوز 10 رو دانلود کرد. الان اون دیتا کجا هستن؟ میشه ریخت رو فلش؟
برا این رزولوشن چه غلطی بکنم؟کلا همون 2 تا رو داره!!!:|
3bc0b110a5ad42461.png
درایور کارت گرافیکت مال Win 10 رو دانلود کنی درست میشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه ویندوز 7 یا بالاتر دارید به این لینک مراجعه و بعد پایین صفحه دوتا نرم افزار 32 و 64 بیتی طبق مشخصات PC نسخه مورد نظر رو دانلود بعد نرم افراز رو اجرا کنید و بعد با همچین صحنه ای روبرو خواهید شد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اگه ویندوز 7 یا بالاتر دارید به این لینک مراجعه و بعد پایین صفحه دوتا نرم افزار 32 و 64 بیتی طبق مشخصات PC نسخه مورد نظر رو دانلود بعد نرم افراز رو اجرا کنید و بعد با همچین صحنه ای روبرو خواهید شد.

برای من این میاد میزنم Next ، می‌نویسه Something Happend میره..
پ.ن: گزینه دوم رو زدم کار کرد داره 3 گیگ روی فلش میریزه... این تموم شه بزنم اینستال پاک میکنه اطلاعاتم رو؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوستان Pro رو بگیرم یا Enterprise ؟ کدوم بدون مشکل تر هست؟
Enterprise میدونم اماکاناتش بیشتره اما اون امکانات میگن بدرد شرکتا میخوره، و من 8.1 ـو نسخه Pro داشتم کوچکترین مشکلی نداشت.
هر دوتا امروز نسخه نهاییشون ریلیز شده دیگه؟

بعد کسی نگفت، چه از ISO ـه مایکروسافت بگیری چه از سایتای ایرانی اینا Bootable ـن؟ بعد سریال نامبر موقع نصب چی؟

یکی جواب بده آقا

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان من نسخه rtm professional رو دانلود و نصب کردم. در کل ویندوزه خوبیه فقط یه چندتا باگ کوچولو داره. یه سوال اینی که من دارم با ورژنی که امروز اومده فرقی داره؟ اگه آره چه طوری میتونم از همین ویندوز rtm به نسخه کامل آپدیتش کنم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آقا من گیج شدم:/ اون آیکون Get windows 10 فقط واسه کسایی که ویندوز 7 یا 8.1 اصلی دارن میاد؟ یا واسه همه میاد؟ من الان ویندوز 8.1 Enterprise کرک شده دارم اما این آیکون واسم نمیاد.
کلا چیکار کنم بتونم دانلود کنم ویندوز 10 رو؟ :d

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
آقا من گیج شدم:/ اون آیکون Get windows 10 فقط واسه کسایی که ویندوز 7 یا 8.1 اصلی دارن میاد؟ یا واسه همه میاد؟ من الان ویندوز 8.1 Enterprise کرک شده دارم اما این آیکون واسم نمیاد.
کلا چیکار کنم بتونم دانلود کنم ویندوز 10 رو؟ :d

برای اینکه اون آیکون بیاد حتما باید ویندوزت آپدیت شده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر