همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان اگر جایی که گیفت کارت بدون مشکل و با قیمت منطقی بفروشه و تحویل آنی بده سراغ دارید، لطفا به من معرفی کنید.
من همیشه از سایت giftro رو میخرم.
قیمتهاش خوبه و مطمئن هم هستن.

• Like
Reactions: Version 7

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
درود
اگه من بخوام اکانت PS4 م رو بدم به کسی برای 1 2 هفته , باید از رو دستگاه خودم Deactive ش کنم ؟
اکانتم رو PS4 و PS3 هستش
کلا به نظرم نده اکانتتو به کسی . ولی اگه اون طرف بخواد تو اکانت خودش بازی کنه شما باید دی اکتیو کنی اگه نه با اکانت شما بازی میکنه نیاز نیست.

• Like
Reactions: Little John

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
کلا به نظرم نده اکانتتو به کسی . ولی اگه اون طرف بخواد تو اکانت خودش بازی کنه شما باید دی اکتیو کنی اگه نه با اکانت شما بازی میکنه نیاز نیست.
یعنی یه user جدید بسازه و user name , password من رو بزنه مشکلی پیش نمیاد ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
یعنی یه user جدید بسازه و user name , password من رو بزنه مشکلی پیش نمیاد ؟
بعید میدونم مشکلی باشه .
اگه اکانتت رو دستگاش اکتیو نشد شاید نیاز باشه که شما دی اکتیو کنی .
فقط حواست باشه موقع پس گرفتن اکانتت بگو دوباره دی اکتیو کنه از رو کنسول خودش چون اگه بخوای از تو سایت دی اکتیو کنی محدودیت شش ماهه برات فعال میشه و تا شش ماه اجازه دی اکتیو کردن از تو سایت بهت نمیده.

• Like
Reactions: Little John

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
دوستان رمز اکانت یادم رفته می‌خوام بازیابی کنم ولی ایمیل تغییر رمز از طرف سونی برام نمیاد کسی این مشکل رو داشته ؟
چیکار کنم حالا
دو مرحله ای هم برام فعال بود راهی نیست رو شماره برام بیاد ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان من تو تست نتورک دیدم زده برامnat type3!! پارس انلاینه ای اس پیم قبلا نت تایپ دو بودم شما هم این مشکلو دارین و اگه نت تایپ دو این چ ای اس پی دارین؟
واسه منم همینه اگه میخواید نت تایپ دو بشید باید سرویس های ip static بخرید که فقط شش ماهه و یکساله داره

• Like
Reactions: Cptamir69

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر