همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان دانلود بازی از اکانت ریجن دو سرعتش بیشتر ریجن یکه درسته ؟ چون سرورش به ایران نزدیک تره واس همین گفتم

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
دوستان دانلود بازی از اکانت ریجن دو سرعتش بیشتر ریجن یکه درسته ؟ چون سرورش به ایران نزدیک تره واس همین گفتم

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
داداش اصلا اکانت ریجن نداره فقط ظرفیتی هست ظرفیت۱و۲و۳

بهدش اصلا فرقی نداره کنسولت ریجن چند باشه واسه بازی.

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,831
دوستان این بازی های free to play که تو psn هست مثل let it die یا dinesty wrior ،و dead or alive فقط انلاینه یا به صورت تکنفره هم می شه بازی کرد ؟

black.hawk89

کاربر سایت
Dec 22, 2012
5
سلام به همه
ایرانسل یکی دو روز هست داره تو تهران و کرج و قم از ipv6 استفاده میکنه که قاعدتا باید مشکل نت تایپ رو حل کرده باشه این موضوع...
دوستانی که از نت ایرانسل استفاده میکنن الان وضعیت چطوره؟
کسی تونسته تایپ یک یا دو رو بگیره؟
کیفیت اتصال تغییری کرده؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: MO021

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه بگه لطفا :(
داداش فکر نکنم لایسنس اکانت بعد از پاک شدن از کنسول باقی بمونه(اگه اینجوری بود که خیلی خوب میشد ) ولی فک کنم تنها راه شما فرمت کردن هارد کنسول و برگردوندن به تنظیمات کارخونست

دوستان این بازی های free to play که تو psn هست مثل let it die یا dinesty wrior ،و dead or alive فقط انلاینه یا به صورت تکنفره هم می شه بازی کرد ؟
اکثر بازی های free to play آنلاین و از نوع پول بده تا برنده بشی هستن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ehsan M and xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
داداش فکر نکنم لایسنس اکانت بعد از پاک شدن از کنسول باقی بمونه(اگه اینجوری بود که خیلی خوب میشد ) ولی فک کنم تنها راه شما فرمت کردن هارد کنسول و برگردوندن به تنظیمات کارخونست
دمت گرم راه حل خوبی دادی:-bd
بازیای اون اکانت به خاطر حذف اکانت قفلن ینی لایسنس نیست، ولی اثر پلاس اون اکانت چندین ماهه که مونده و میشه بدون داشتن پلاس آنلاین زد :/

• Like
Reactions: ezio252

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر