همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
حالا من یه امتحان میکنم چون بازی ماینکرفت هم همینطور شد حالا اگه اینم شانسی مثل ماینکرفت بشه به شما هم میگم برید دانلود کنید فقط یه سوال الان من واچ رو دانلود کنم تو خود بازی میزنه دمو هست یا تریال یا نه نسخه محدود مثلا بیشتر امکانات قفلن ؟
دوست عزیز اون حجم 27 گیگ حجم کامل بازی هستش
ولی شما وقتی دانلود کنید به گفته خود سازنده تنها 3 ساعت میتونید بازی کنید و بعد اگر دوست داشتید بازی رو میخرید .... دلیل حجم کامل بازی هم اینه که شما اگر خواستید بخرید بازی رو نیازی به دانلود اضافه یا مجدد نباشه
خیلی بازیهای دیگه هم حجم دمو به همین شکل هستش

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
سلام
دوستان من دستگاه تاره گرفتم بهم 2 روز پلاس رایگان داده ، میخواستم بدونم چه جوری میتونم pes2016 رو انلاین با کسای دیگه بازی کنم ؟ تو خود بازی ارور میده، ابدیتم کردم بازیو
ممنون میشم راهنمایی کنید

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,524
نام
Iman
سلام
دوستان من دستگاه تاره گرفتم بهم 2 روز پلاس رایگان داده ، میخواستم بدونم چه جوری میتونم pes2016 رو انلاین با کسای دیگه بازی کنم ؟ تو خود بازی ارور میده، ابدیتم کردم بازیو
ممنون میشم راهنمایی کنید
احتمالا مشکل از سرعت اینترنتتون هست

• Like
Reactions: Dreamcast

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان غیر پینگ که مهمترین شاخصه برای بازی آنلاین هست سرعت دانلود حداقل مقدارش برای بازی آنلان چقدر باید باشه ؟ چون شرکتی که من دارم شدیدا پهنای باندش کاهش پیدا کرد . الان حدود ۳۰ کیلو بایته .ولی پینگ با سرور ۸.۸.۸.۸ حدود ۱۰۰ ولی در بازی آنلاین مشکل دارم . بنظرم حداقل نیاز ۱۰۰ کیلو بایت باشه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من چند روز پیش یه مودم 4g lte ایرانسل گرفتم برای انلاین بازی کردن ... میخواستم بپرسم 4g ایرانسل طرح یا تعرفه نا محدود هم داره که بتونم برای دانلود بازیا ازش استفاده کنم ... ؟ چون من خودم تو بروشور ها و my irancell ندیدم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من چند روز پیش یه مودم 4g lte ایرانسل گرفتم برای انلاین بازی کردن ... میخواستم بپرسم 4g ایرانسل طرح یا تعرفه نا محدود هم داره که بتونم برای دانلود بازیا ازش استفاده کنم ... ؟ چون من خودم تو بروشور ها و my irancell ندیدم
داره
اینجا رو ببین بخش اینترنت ساعتی
ایرانسل بسته های اینترنت همراه
البته تو برنامه my irancell هم همین بخش اینترنت ساعتی هست

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام دوستان من چند روز میخوام با ساپورت سونی لایو چت داشته باشم اما همش نمیشه ارورر میده که الان قادر به انجام خواسته شما نیستیم کسی میتونه کمک کنه خیلی حیاتیه

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
بچه ها یک مشکلی برام پیش اومده
من فک کنم حدود 6 ماه پیش اکانت اشتراکی فعال کردم و بعد به خاطر قضیه دزدی بودن این حرفا پاکش کردم چون کار اشتباهیه و طرف مقابل راضی نیست، اما هر وقت پلاسم تموم میشه میبینم بازم میتونم آنلاین بزنم و این یعنی هنوز اکانته primary هست و پلاس داره با اینکه پاکش کردم ، چطوری میتونم خلاص شم ازش ؟ عذاب وجدان کشته منو.
میخواستم به خود طرف پیغام بدم ترسیدم به پشتیبانی سونی بگه بن بشم حق هم داره...

سلام دوستان من چند روز میخوام با ساپورت سونی لایو چت داشته باشم اما همش نمیشه ارورر میده که الان قادر به انجام خواسته شما نیستیم کسی میتونه کمک کنه خیلی حیاتیه
با vpn برید میاد

Last edited by a moderator:

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
با vpn برید میاد
راست میگه الان که کلود وی پی ان پولی شده شما با سوپر وی پی ان با گوشی برو درست میشه

دوستان غیر پینگ که مهمترین شاخصه برای بازی آنلاین هست سرعت دانلود حداقل مقدارش برای بازی آنلان چقدر باید باشه ؟ چون شرکتی که من دارم شدیدا پهنای باندش کاهش پیدا کرد . الان حدود ۳۰ کیلو بایته .ولی پینگ با سرور ۸.۸.۸.۸ حدود ۱۰۰ ولی در بازی آنلاین مشکل دارم . بنظرم حداقل نیاز ۱۰۰ کیلو بایت باشه .
فک نکنم زیاد به سرعت کاری داشته باشه ولی تو بازی انلاین پینگ مهمه.بچه ها۲۵۶شاتل بودن راحت باهم انلاین می رفتیم.

سرعت 1 مگ مخابراته
داداش ایراد از سرویس دهندس مخابرات کلا بدرد نمی خوره.من خودم مخابرات بودم فقط یه خوبی داره اونم ارزون بوده سرویس ها و تعرفه هاشه

با dns 8.8.8.8 بری خیلی تایم اوت داره و پینگم بالا میبره دوستان یه برنامه واسه پی سی دادن که بهترین دی ان اسو برای کنسولت پیدا می کنه من زدم پینگم۱۲۴ شد و سرعت دانلودم تا ۴ مگ بالا اومد و تایم اوتم نداشتم.حالا اگه نشدم ۸.۸.۴.۴. یا ۴.۴.۲.۲ رو هم امتحان کن.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر