همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
بعضی isp ها هنوز نبستن. با isp دیگه تست کردم فعلا بازه.به تدریج همشون می بندن. اتهام خروج ارز و فروش عناوین غیر مجاز دارن می چسبونن به فروشگاه های خارجی. بهانست البته. سهم می خوان.
بعيد ميدونم
مخابرات پيشتازه در فيلتر كردن اگه خبري باشه ولي الان من هم اصفهان هم تهران كه مخابرات دارم مشكلي ندارم
احتمالا مشكل داخلي isp هست و بزودي رفع ميشه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
بعيد ميدونم
مخابرات پيشتازه در فيلتر كردن اگه خبري باشه ولي الان من هم اصفهان هم تهران كه مخابرات دارم مشكلي ندارم
احتمالا مشكل داخلي isp هست و بزودي رفع ميشه
خدا کنه که مشکل داخلی باشه ...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
دوستان من یه مشکلی دارم اینکه تو بازی مثل titanfall 2 توی منوی بازی پینگ من رو با سرور لندن 99 میندازه حداکثر 105 میندازه
ولی داخل match پینگم 200 عه
اینم تست 8.8.8.8

59l2_untitled.jpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان من یه مشکلی دارم اینکه تو بازی مثل titanfall 2 توی منوی بازی پینگ من رو با سرور لندن 99 میندازه حداکثر 105 میندازه
ولی داخل match پینگم 200 عه
اینم تست 8.8.8.8

59l2_untitled.jpg
نگاه یک حالت هست اونم اینه که نتت وقتی تحت فشار قرار میگیره پینگش میره بالا برا من یه مدتی همینطور شده بود رو بازی اخرین ما که پینگم رو 120 بود بعد از وصل شدن به سرورا بازی میرفت رو 500
اما نگاه تو با این پینگ هم یه تستی بگیر ببین رو این چنده:
ping 146.66.152.1 -t
این ماله سرور اروپاست معمولا تو بازی هرچی این پینگه نشون بده تو بازی هم همینه...

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام من بازی درایوکلاب دارم که رجینش 3 هست میخوام با استور dlc دانلود کنم 2تا اکانت یکی ژاپن و چین ساختم اما باز نمیشه دانلود کرد راهنمایی کنید اکانت چه کشوری بسازم؟

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام
من الان اکانت خودم که روی کنسولم فعاله رو روی کنسول دوستم فعال کردم که یک بازی از اکانت خودم رو داخل کنسولش داشته باشه. بازی رو زدم دانلود ولی کنار بازی علامت قفل داره. و اینکه الان به کنسول خودم دسترسی ندارم.
الان چه کاری باید بکنم که دوستم بتونه بازی اکانت من رو روی کنسولش داشته باشه و بتونه بازی کنه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من الان اکانت خودم که روی کنسولم فعاله رو روی کنسول دوستم فعال کردم که یک بازی از اکانت خودم رو داخل کنسولش داشته باشه. بازی رو زدم دانلود ولی کنار بازی علامت قفل داره. و اینکه الان به کنسول خودم دسترسی ندارم.
الان چه کاری باید بکنم که دوستم بتونه بازی اکانت من رو روی کنسولش داشته باشه و بتونه بازی کنه؟

اگه به کنسول دسترسی نداری و عجله داری که بتونه بازی کنی، از طریق سایت سونی باید دی اکتیو کنی اکانتت رو و بعد اکانتت رو روی دستگاه دوستت اکتیو کنی ولی دیگه تا 6 ماه از سایت سونی نمیتونی دی اکتیو کنی

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
اگه به کنسول دسترسی نداری و عجله داری که بتونه بازی کنی، از طریق سایت سونی باید دی اکتیو کنی اکانتت رو و بعد اکانتت رو روی دستگاه دوستت اکتیو کنی ولی دیگه تا 6 ماه از سایت سونی نمیتونی دی اکتیو کنی
ممنون.
کجا باید سایت برم و دی اکتیو کنم؟ ببخشید میتونید دقیق تر بگید انجام بدم؟ ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر