همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
یعنی اگه من اکانتمو دی اکتیو کنم بزنم رو کنسول دوستم بازیا بزارم تو لیست دانلود تا شیش ماه نمیتونم دی اکتیو کنم درسته ؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
یعنی اگه من اکانتمو دی اکتیو کنم بزنم رو کنسول دوستم بازیا بزارم تو لیست دانلود تا شیش ماه نمیتونم دی اکتیو کنم درسته ؟

از سایت نمیتونید ولی از کنسول دوستتون میتونید اکانت رو دی اکتیو کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

بعد از اینکه وارد دستگاه دوستت کردی باید حتما اکتیوش کنی روی دستگاهش و الا بازیها قفل میاد روشون

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سلام
دوستان اگر یه بازی رو با دیسک انجام داده باشی و بعد همون بازی رو به صورت دیجیتالی خریداری کنی، سیو های دیسکی روی دیجیتالی کار میکنن؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
دوستان اگر یه بازی رو با دیسک انجام داده باشی و بعد همون بازی رو به صورت دیجیتالی خریداری کنی، سیو های دیسکی روی دیجیتالی کار میکنن؟
اگه ریجن ها یکی باشن بله

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: White Injun

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان راهی نداره با نت 4g ایرانسل Nat type 3 نده بشه 2 ؟ چه با گوشی هات اسپات میکنم چه با مودم z6000 همش 3 میمونه حتی پورت هم تنظیمات باز کردم بازم نشد

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان راهی نداره با نت 4g ایرانسل Nat type 3 نده بشه 2 ؟ چه با گوشی هات اسپات میکنم چه با مودم z6000 همش 3 میمونه حتی پورت هم تنظیمات باز کردم بازم نشد
نه راهی نداره چون تایم اوت داره پینگ متغیره مگه اینکه سرویس به نظر به فکر خرید adsl باشید به صرفه ترم هست نت تایپ دو هم میده

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
سلام دوستان راهی برای تغیییر nat type 3 به 2 هست؟واسه من قبلا 2 بود یه مدته 3 شده !!! دلیلش چی می تونه باشه؟ اینترنتم شاتل 6 مگ هست

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
نه راهی نداره چون تایم اوت داره پینگ متغیره مگه اینکه سرویس به نظر به فکر خرید adsl باشید به صرفه ترم هست نت تایپ دو هم میده

من شاتل هم دارم

ولی با ایرانسل تایم اوت ندارم پینگنم با 8.8.8.8 رو 100ms سرعت دانلود هم 9MB/s

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
پسورد ps id ایم رو فراموش کردم ایمیلم رو که میدم لینک بفرسته به ایمیل تا پسورد رو تغییر بدم از طریق سایت ارور میده و میگه بعدا تلاش کنید (هم با وی پی ان هم بی وی پی ان انجام دادم) از طریق کنسول هم میگه فرستادیم ولی هیچ ایمیلی نمیاد! از ظهر دارم تلاش میکنم. مشکل هم اینجاست نمیدونم چطوری اکانتم ساین اوت شده از ps حالا هم که میخوام ساین این شم به این مشکل برخوردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام
پسورد ps id ایم رو فراموش کردم ایمیلم رو که میدم لینک بفرسته به ایمیل تا پسورد رو تغییر بدم از طریق سایت ارور میده و میگه بعدا تلاش کنید (هم با وی پی ان هم بی وی پی ان انجام دادم) از طریق کنسول هم میگه فرستادیم ولی هیچ ایمیلی نمیاد! از ظهر دارم تلاش میکنم. مشکل هم اینجاست نمیدونم چطوری اکانتم ساین اوت شده از ps حالا هم که میخوام ساین این شم به این مشکل برخوردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
رفیق این مشکل برای من پیش اومد . یهو افتادم بیرون بخاطر مشکل آپدیت سرورای سونی . بعد اصلا برای ورود پسورد یادم نمیومد . بعد درخواست تعویض پسورد دادم ایمیل اومد ولی در کمال ناباوری گفت تاریخ تولدت بده . منم الکی وارد کرده بودم یادم نمیومد . فقط خدا کنه ازت تاریخ تولد نخواد و اگه بخواد یادت بیاد . من دیگه اینقد فکر کردم یادم اومد پسورد . در مورد ایمیلت ببین اصلا ایمیل به دستت میرسه ، با یه ایمیله دیگه برای همین ایمیلت یه چیزی بفرست ببین میاد

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر