همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
سلام دوستان
من الان 4_5 روزه با کنسول نمیتونم ساین شم!
قبلش چنین مشکلی نداشتم، تست کانکشن که میگیرم همون اینترنت کانکشنو فیلد میزنه! با dns دستی به زور کانکت شدم، احتمال خیلی زیاد مشکل از نتم( وایمکس ایرانسل)
الان کسی از دوستان هست با وایمکس به psn وصل بشه و جدیدا چنین مشکلی داشته باشه؟

اق منم همین مشکل رو دارم جی شده یکدفعه !!! میشه ساین این کرد ولی کانکت نمیشه !!! راهی هست بشه این محدودیت رو رد کرد من یه 2 سالی میشد استفاده میکردم الان دیگه نمیشه عجیبه !!!

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بچه ها رفقها سلام. دوستان من اینترنت 2 شاتل دارم! توی بازی کال او دیوتی ادونس! خیلی دیلی و لگ دارم... کلا پینگ هم افتضاحه.. و اینکه من قبلا با نت 512 شاتل روی 360 راحت بازی میکردم!
البته مثلا توی بازیهای دیگه مثل gta یا bloodborne وضع خیلی خیلی بهتره..حالا یا سرور ها قوی ترن! یا خلوت تر! یا من به سرورهای بهتری وصل میشم!!
.
راهی هست بشه پینگ لعنتی رو کاهش داد؟!؟! از تنظیمات مودم گرفته تا ps4 و و و ؟؟؟
.
کسی از نرم افزارهای کاهش پینک استفاده کرده؟!؟؟!؟ چطوره!؟؟!؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچه ها رفقها سلام. دوستان من اینترنت 2 شاتل دارم! توی بازی کال او دیوتی ادونس! خیلی دیلی و لگ دارم... کلا پینگ هم افتضاحه.. و اینکه من قبلا با نت 512 شاتل روی 360 راحت بازی میکردم!
البته مثلا توی بازیهای دیگه مثل gta یا bloodborne وضع خیلی خیلی بهتره..حالا یا سرور ها قوی ترن! یا خلوت تر! یا من به سرورهای بهتری وصل میشم!!
.
راهی هست بشه پینگ لعنتی رو کاهش داد؟!؟! از تنظیمات مودم گرفته تا ps4 و و و ؟؟؟
.
کسی از نرم افزارهای کاهش پینک استفاده کرده؟!؟؟!؟ چطوره!؟؟!؟

سلام دوسته عزیز اول اینکه زنگ بزن به پشتبیانی بگو سرویس گیمینگ رو برات فعال کنن شاتل داره این سرویسو شاید مشکلت حل شد

بازی BOIII و CDA و خیلی بازیهای دیگه، سرور نداره، یعنی در واقع یک نفر هاست میشه بقیه بهش جوین میشن، اصولا اینطور بازیهارو باید با پینگ های پایینی بازی کرد، بعضی بازی ها هم هستن که خودشن سرورهای مختلف دارند مثل Battlefield4 ، اون بازی ها اگه بگردی سرورهایی پیدا میشن که به پینگت بخوره :)

آخرین مرحله هم خرید سرویس های کاهش پینگ هست که توی گوگل سرچ کنی کلی سایت میاد که میتونی سرویس های تست رو بگیری امتجان کن ببین اگه پینگت خوبه میشه که خریداری کنیو دیگه شیر کنی برای PS4

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام دوسته عزیز اول اینکه زنگ بزن به پشتبیانی بگو سرویس گیمینگ رو برات فعال کنن شاتل داره این سرویسو شاید مشکلت حل شد

بازی BOIII و CDA و خیلی بازیهای دیگه، سرور نداره، یعنی در واقع یک نفر هاست میشه بقیه بهش جوین میشن، اصولا اینطور بازیهارو باید با پینگ های پایینی بازی کرد، بعضی بازی ها هم هستن که خودشن سرورهای مختلف دارند مثل Battlefield4 ، اون بازی ها اگه بگردی سرورهایی پیدا میشن که به پینگت بخوره :)

آخرین مرحله هم خرید سرویس های کاهش پینگ هست که توی گوگل سرچ کنی کلی سایت میاد که میتونی سرویس های تست رو بگیری امتجان کن ببین اگه پینگت خوبه میشه که خریداری کنیو دیگه شیر کنی برای PS4
.
آقا درود به شرفت! ما زنگ زدیم شاتل سرویس گیمینگ اش رو فعال کردم به شدت پینک خوب شده. و دیلی از بین رفته خیلی خیلی کم شده! جالبه 5-6 ساله شاتل دارم! گیم انلاینم بازی میکنم!! خبر نداشتم از سرویس اش...!
.
واقعا دم شما گرم بایت راهنمایی ات دوست عزیز :bighug:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
.
آقا درود به شرفت! ما زنگ زدیم شاتل سرویس گیمینگ اش رو فعال کردم به شدت پینک خوب شده. و دیلی از بین رفته خیلی خیلی کم شده! جالبه 5-6 ساله شاتل دارم! گیم انلاینم بازی میکنم!! خبر نداشتم از سرویس اش...!
.
واقعا دم شما گرم بایت راهنمایی ات دوست عزیز :bighug:

خوشحالم مشکلت حل شد :)

من خودم فقط به خاطر همین سروریس گیم از مخابرات کوچ کردم شاتل همین 1 ماه قبل :d

SaeidBa07

کاربر سایت
Mar 8, 2016
11
دوستان من روی یکی از اکانت هام پلاس دارم اما روی اونیکی نمیاد ، اکانتی ک پلاس داره رو اکتیو کردم اونیکی رو هم دی اکتیو ، مشکلش چیه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من روی یکی از اکانت هام پلاس دارم اما روی اونیکی نمیاد ، اکانتی ک پلاس داره رو اکتیو کردم اونیکی رو هم دی اکتیو ، مشکلش چیه ؟

اگه منظورت اون علامت (+) زرد رنگ هست که اون کلا منتقل نمیشه فقط اکانتی که پلاس داره اون علامت رو داره ، شما فقط میتونید بازیهای رایگانی که اکانت پلاستون داره روی اکانتهای دیگه استفاده کنید همچنین امکان مولتی پلایر

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام

دوستان می‌خواستم ps۴ بگیرم البته فقط برای بازی mortal kombat xl و tekken که در آینده میاد

دوستان کدوم ریجن رو بگیرم چون آنلاین بازی کردن واسه من مهم هست
آیا باید ریجن کنسول و اکانتی که می‌سازم یکی‌ باشه ؟؟؟ از نظر پینگ کدوم رجین واسه ما خوب یا فرقی‌ ندران ؟
واسه مورتال کمبت xl ؟ کدام رجین کنسول خوب و کدوم ریجن اکانت بسازم ؟؟در آخر کدوم ؟ مدل کنسول رو توصیه می‌کنین به جز مورتال کمبت xl و tekken بازی دیگی یه هم نمیگرم براش

لطفا کسایی که دارن مورتال کمبت xl رو اونلاین تجربه می‌کنن جواب بدن مشکلی‌ در پیدا کردن متچmatch یا
......؟؟؟؟ دارن بگن ما هم مطلع بشیم
در مورد پس۴ و آنلاین بازی کردنش اطلاعاتی ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من بازی دیویژن رو دیجیتالی خریدم. حالا می خوام بفروشمش. آیا امکان داره که بازی رو بفروشم بدون اینکه مشخصات اکانتمو به خریدار بدم؟

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
دوستان بازی دیسک لست رجین یک رفیقم رو انداختم رو کنسول و دیتا افتاده روی کنسول طبیعتا
الان اگه بازی دیجیتال رجین یک بندازم اجرا میشه یا نیاز به دیتا دیجیتال داره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
من بازی دیویژن رو دیجیتالی خریدم. حالا می خوام بفروشمش. آیا امکان داره که بازی رو بفروشم بدون اینکه مشخصات اکانتمو به خریدار بدم؟
نه عزیز امکان نداره.

شما باید مشخصات و رمز اکانت رو بدید.
که 90 درصد مواقع سریع عوض میکنن و با اکانتت باید خداحافظی کنی!:laugh:

• Like
Reactions: mohammad-ys

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
با سلام

دوستان می‌خواستم ps۴ بگیرم البته فقط برای بازی mortal kombat xl و tekken که در آینده میاد

آیا باید ریجن کنسول و اکانتی که می‌سازم یکی‌ باشه ؟؟؟ از نظر پینگ کدوم رجین واسه ما خوب یا فرقی‌ ندران ؟
واسه مورتال کمبت xl ؟ کدام رجین کنسول خوب و کدوم ریجن اکانت بسازم ؟؟در آخر کدوم ؟ مدل کنسول رو توصیه می‌کنین به جز مورتال کمبت xl و tekken بازی دیگی یه هم نمیگرم براش

لطفا کسایی که دارن مورتال کمبت xl رو اونلاین تجربه می‌کنن جواب بدن مشکلی‌ در پیدا کردن متچmatch یا

دوست عزیز ریجن دستگاه اصلن مهم نیست هر ریجنی ارزونتر بود بگیر.
اینا بازی کاسب هاست :laugh:
نه ریجن کنسول ربطی به اکانتی که میسازی نداره رو کنسول میتونی 10 تا اکانت با هر ریجنی بسازی.
پینگ و ... فقط به نت خودت بستگی داره.
ریجن هم مهم نیست کجا میسازی.

فقط اگه قصد خرید dlc یا همون محتوای اضافی رو برای بازی خاصی مد نظر داری باید فقط بلوری و اکانتت یکی باشه (بازی ریجن 2 اکانت هم ریجن 2 به عنوان مثال)
تا بتونی ازشون استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان بازی دیسک لست رجین یک رفیقم رو انداختم رو کنسول و دیتا افتاده روی کنسول طبیعتا
الان اگه بازی دیجیتال رجین یک بندازم اجرا میشه یا نیاز به دیتا دیجیتال داره

متاسفانه دیتا نسخه دیجیتالی با دیسک فرق داره و شما باید دیتا نسخه دیجیتالی بگیری

با سلام

گفتنی ها رو دوستان گفتن، اگه میخای راحت بازی کنی ریجن 2 بازی مورتال رو بگیر، بازی ریجن لاک داره و شما ریجن 2 بگیری خیلی بهتر میتونی آنلاین بازی کنی

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر