همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان یه سوالی از خدومتون داشتم من الان چند بازی روی کنسولم نصب شده میتونم اون بازیهارو بدون اینکه دانلود کنم از پلی استور بخرم؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سلام دوستان. لینک صفحه اول که منقضی شده لطفاً اگر کسی راه حلی برای شیر کردن ***** شکن با ps4 میدونه راهنمایی کنه
به شدت به اینترنت بدون ***** روی کنسول نیاز دارم

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، ببخشید شاید اینجا جای این سوال نباشه ولی میخاستم بدونم که من الان میخام بازی unravel یا هر بازی دیجیتالی رو که فیزیکیش موجود نیست رو بخرم، خب راحت ترین راهش اینه که بری تو پی اس ان و بازی رو بخری مثلا با 20 دلار ولی این اکانت های ترکیبی که میگن چن تا بازی توش هست چیه قضیش؟!!! که میشه حتی چند تا بازی رو با قیمت حتی پایین تر هم خرید و مثلا با اکانت 2 میشه با 2 نفر شر کرد....سوال بعدی من هم اینه که اگه بخایم مثلا یه بازی رو 20 دلار بخریم میتونیم با یکی از دوستانمون هم نصف کنیم هزینه ها رو که مثلا نفری 10 دلار بیوفته؟ اصلا این کار قانونی هست یا دور زدن قانون هستش؟ خیلی خیلی ممنون

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان یه سوالی از خدومتون داشتم من الان چند بازی روی کنسولم نصب شده میتونم اون بازیهارو بدون اینکه دانلود کنم از پلی استور بخرم؟

اگر اون بازی ها رو با دیسک نصب کردی که اگر دیجیتالی بخوای بخری باید بازی رو دانلود کنی ولی اگر بازی رو دانلود کردی به صورت دیجیتالی و فقط میخوای مبلغش رو پرداخت کنی ، نیازی به دانلود نیست .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يه سري تخفيف خيلي خوب ديگه اعلام كردن
دوباره SW رو 50% تخفيف زدن شده 30 دلار :d

witcher 3 , bloodborne , Destiny و CoD BO3 و چندتاي ديگه از تخفيف هاست
بازي هاي كوچيك رو هم براي پلاس تخفيف زدن مثل AC India و HITMAN GO

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
until dawn هم تخفیف خورده ولی از اون طرف توی لیست price drop هم قرار گرفته که معنیش اینه که قیمت کلیش از 60 دلار میاد بین 40 تا 50 دلار. قطعا سری بعد تخفیف چرب و نرم تری بهش می خوره.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Life Is Strange رو دیجیتالی خریدم دلارشم ازم کم کرد ولی میگه باید اطلاعات کارت اعتباری وارد کنم تا خرید رو کامل کنه , عجیبه
قضیه چیه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Life Is Strange رو دیجیتالی خریدم دلارشم ازم کم کرد ولی میگه باید اطلاعات کارت اعتباری وارد کنم تا خرید رو کامل کنه , عجیبه
قضیه چیه ؟
یعنی واقعا 12 دلارم به باد رفت؟ :((

جایی نیست اطلاعات کارت اعتباریه خالی بده؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
یعنی واقعا 12 دلارم به باد رفت؟ :((

جایی نیست اطلاعات کارت اعتباریه خالی بده؟

احتمالا موجودیت کمتر از اون حد بوده وگرنه برای خرید هیچ چیزی به جز موجودیتو نمیخواد . اگر خرید کامل شده باشه که از حسابت کم میشه میره تو دانلود لیستت اگر موجودیت کمتر باشه میگه از کدوم راه ها میخوای بقیه پولشو بدی چیزی هم از حسابت کم نمیشه میتونی از بسته خریدت حذفش کنی کشکی نیست پول ملت بالا بکشن .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
احتمالا موجودیت کمتر از اون حد بوده وگرنه برای خرید هیچ چیزی به جز موجودیتو نمیخواد . اگر خرید کامل شده باشه که از حسابت کم میشه میره تو دانلود لیستت اگر موجودیت کمتر باشه میگه از کدوم راه ها میخوای بقیه پولشو بدی چیزی هم از حسابت کم نمیشه میتونی از بسته خریدت حذفش کنی کشکی نیست پول ملت بالا بکشن .

امیدوارم همیجوری باشه که شما میگی
عجیبه که یادم نیست چقدر تو اکانتم بوده

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
من الان 4_5 روزه با کنسول نمیتونم ساین شم!
قبلش چنین مشکلی نداشتم، تست کانکشن که میگیرم همون اینترنت کانکشنو فیلد میزنه! با dns دستی به زور کانکت شدم، احتمال خیلی زیاد مشکل از نتم( وایمکس ایرانسل)
الان کسی از دوستان هست با وایمکس به psn وصل بشه و جدیدا چنین مشکلی داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر