همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
دوستان اکانت بنده، ریجن 2 امارات هست، آیا میتوانم دی ال سی های دانلود شده ریجن 2 امارات را برای بازیهای ریجن 2 اروپا بازی کنم یا باید حتما اکانت ریجن 2 به طور مثال uk بسازم ؟؟؟؟؟

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام میبینم خیلی ها مشکل وصل شدن و مشکل لطفا صبر کنید رو دارن
please wait​

من تا چند ماه پیش هر راهی به ذهنتون برسه چک کردم چون کارم شبکه هست و هم درسشو خوندم بگذریم ... تنها راه که خلاصه میگم فقط استفاده از قابلیت hotspot گوشی موبایل یا تبلتتون هست با استفاده از اینترنت سیم کارت به کنسول وصل میشین و بعد تست میگیرین بعد اوکیه فقط صبر کنید تا باز کنه من چندین بار با اینروش رفتم و دیگه راحت شدم آموزش hot spot گوشی هم یه سرچ تو گوگل بزنید هم اندروید هم اپل زیاده من با خط همراه اول رفتم وصل شد بعد که اکتیو پرامری کردین قطع کنین psn و راحت برین استور اینم اضافه کنم این مشکل از سمت سرور های سونی هست نه نت ایران این مشکل توسط خارجی ها چندینو چند بار گفته شده و سونی در اقدام برای رفعش هست ایشالا فریمور 3 برای پلاس هم یه 3 ماهه با دوستتون شیر کنین نفری 30 تومن بصرفه هم هست خودتونم ازیت نکین موفق باشین مارم دعا کنین iHamid4Wizard
;)
خوشحال ام كه كه يكي كه يه چيزي خونده اينجا به اشتراك مي زاره.
ولي بايد بگم كه من همه چي رو امتحان كردم و حدود يك ماه هشتم كه اين مشكل رو دارم.توضيحات بيشتر رو پست بالاي شما نوشتم.
تنها راهي كه براي من فايده داشته ، دادن اكانت به كسي هست كه اين مشكل رو نداره. وقتي اين كار رو مي كنم همون بار اول وصل ميشه. اينترنت سيم هم، هم ايرانسل تست كردم هم همراه اول.
اين راهي كه گفتم براي همه كسايي هم كه اين مشكل رو داشتن بدون استثنا جواب داده.
در مورد منشا مشكل هم من همون بالاتر توضيح دادم.
موفق باشيد.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سلام میبینم خیلی ها مشکل وصل شدن و مشکل لطفا صبر کنید رو دارن
please wait​

من تا چند ماه پیش هر راهی به ذهنتون برسه چک کردم چون کارم شبکه هست و هم درسشو خوندم بگذریم ... تنها راه که خلاصه میگم فقط استفاده از قابلیت hotspot گوشی موبایل یا تبلتتون هست با استفاده از اینترنت سیم کارت به کنسول وصل میشین و بعد تست میگیرین بعد اوکیه فقط صبر کنید تا باز کنه من چندین بار با اینروش رفتم و دیگه راحت شدم آموزش hot spot گوشی هم یه سرچ تو گوگل بزنید هم اندروید هم اپل زیاده من با خط همراه اول رفتم وصل شد بعد که اکتیو پرامری کردین قطع کنین psn و راحت برین استور اینم اضافه کنم این مشکل از سمت سرور های سونی هست نه نت ایران این مشکل توسط خارجی ها چندینو چند بار گفته شده و سونی در اقدام برای رفعش هست ایشالا فریمور 3 برای پلاس هم یه 3 ماهه با دوستتون شیر کنین نفری 30 تومن بصرفه هم هست خودتونم ازیت نکین موفق باشین مارم دعا کنین iHamid4Wizard
;)

مشکلم حل شد sign in شدش با این روش

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
سلام
دوستان میشه از طریق سایت پلی استیشن یا کلا با Pc اکانت ساخت ؟
هر کاری میکنم مشکل پیلیز ویت حل نمیشه ! با اینترنت همراه اولم تست کردم باز پیلیز ویت میده !
راه حل ـه دیگه ای سراغ دارید ؟

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
سلام
هر کاری میکنم مشکل پیلیز ویت حل نمیشه ! با اینترنت همراه اولم تست کردم باز پیلیز ویت میده !
اگه اشتباه نکنم با pcمیتونی بسازی
چند بار مودم رو ریست کن ببین مشکلت حل میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من امروز تازه ps4 خریدم زیاد برا قسمت انلاینش وارد نیستم الان من بخوام انلاین بشم و به استور برم باید اکانت پلاس رو بخرم ؟

شما باید یه اکانت بسازی که بتونی قسمت مولتی بازی ها رو انجام بدی . بتونی از psnخرید کنی اگه پلاس هم داشته باشی بعضی وقت ها بازی ها برای پلاس تخفیف میخوره بعضی هاش هم مجانی میشه .

- - -ویرایش - - -

سلام
میشه از یه اکانت psn به صورت همزمان روی دو کنسول ps4 استفاده کرد ؟( یعنی دو نفری اکانت یک ساله ی psn بگیریم و مشترکا استفاده کنیم)

منظورت پلاس هست ؟
یا منظورت اینه که یه اکانت بسازی برای هردوتاتون بنظر نمیشه چون نمیشه دونفر با یه اکانت انلاین شوند باید یکی از شما افلاین باشه

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سلام

آره اصلا درستش اینه که بری سایت پلی استیشن خودت بسازی اکانتتو بعد sign in کنی از ps4
مشکل please wait داشتم حدود یه ماه ... کر.یو و عوض کردن mtu ، باکابل لن و وای فای و کارای دیگه نشد
دیشب با خط ایرانسل share کردم نتمو مثل هلو باز شد بعدشم که ساین این شد قطع کردم با کابل لن وصل شدم به مودمم راحت

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
آقا یه از خدا بی خبری نمیدونم چطوری رفته تو پروفایل من و پسورد و یوزرمو عوض کرده، تو پروفایلم چنتا بازی دیجیتالی داشتم و با یه اکانت پلاس یک ساله، همشون پرید.همه سیوهام با همه کارایی که کرده بودم.دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم.نمیدونم چطوری ایمیلمم عوض کرده، دیگه هیچ کاری از دستم بر نمیاد:(، کسی فکری چیزی به ذهنش نمیرسه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان
آقا یه از خدا بی خبری نمیدونم چطوری رفته تو پروفایل من و پسورد و یوزرمو عوض کرده، تو پروفایلم چنتا بازی دیجیتالی داشتم و با یه اکانت پلاس یک ساله، همشون پرید.همه سیوهام با همه کارایی که کرده بودم.دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم.نمیدونم چطوری ایمیلمم عوض کرده، دیگه هیچ کاری از دستم بر نمیاد:(، کسی فکری چیزی به ذهنش نمیرسه؟

باید تو سایت سونی گزارش بکنید و بهشون بگید که صاحب اکانت شما هستید و اکانت شما رو هک کردن. بعدش اکانت رو بهتون برمیگردونن.

support.us.playstation.com

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
ای بابا اعصابم خورد شد...هرکاری می کنم رو please wait گیر می کنه
با نت خودم جواب نداد
با نت خطم چیز پی ان فعال کردم هاتاسپات کانکت شدم بازم رو please wait میمونه
(برای اولین بار میخوام آیدی رو وارد کنم)

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
با نت خودم جواب نداد

شما کاری که من می کنم بکن!
صبح به صبح اول به سونی فحش بده
دوم : دعا کن آپدیت جدید همه چیزو درست کنه!
البته من فردا سیم کارت رایتلمو فعال می کنم
نتیجه هات اسپات را اینجا میگم( هات اسپات ایرانسل و همراه اول جواب نداده)

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
با نت خودم جواب نداد
نمی دونم مشکل از کجاست ولی ربطی به شیلتر شکن نداره ، من با رایتلم تست کردم نشد :|
ولی دوستم ISP ایش یه چیز دیگست راحت بازی می کنه :| نکته جالب این که فقط اکانتهای جدید sign in نمیشه :| حتی edit profile هم گیر میکنه ...
به نظرم مشکل از سونی ، این آپدیت جدید کی میاد ؟ ؟؟؟؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
نمی دونم مشکل از کجاست ولی ربطی به شیلتر شکن نداره ، من با رایتلم تست کردم نشد :|
ولی دوستم ISP ایش یه چیز دیگست راحت بازی می کنه :| نکته جالب این که فقط اکانتهای جدید sign in نمیشه :| حتی edit profile هم گیر میکنه ...
به نظرم مشکل از سونی ، این آپدیت جدید کی میاد ؟ ؟؟؟؟
من با آیدی ps3 نمیتونم وصل بشما :D جدید نساختم
منم همینطور دوستم راحت وصل میشه
از یه بنده خدایی شندیم باید آیدی ps3 رو برم سایت خود پلی استیشن تنظیمش کنم برای ps4
اصلا همچین چیزی صحت داره؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من با آیدی ps3 نمیتونم وصل بشما :D جدید نساختم
منم همینطور دوستم راحت وصل میشه
از یه بنده خدایی شندیم باید آیدی ps3 رو برم سایت خود پلی استیشن تنظیمش کنم برای ps4
اصلا همچین چیزی صحت داره؟
فرقی نداره خیلی ها این مشکل رو دارن :|
نه باو تنظیم کجا لود ، منتظرم زمان کار live chat سونی شروع بشه ، ببینم می تونن کاری بکنن :|
دونفر از دوستام شاتل دارن ، خیلی راحت sign in میکنن :|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
فرقی نداره خیلی ها این مشکل رو دارن :|
نه باو تنظیم کجا لود ، منتظرم زمان کار live chat سونی شروع بشه ، ببینم می تونن کاری بکنن :|
دونفر از دوستام شاتل دارن ، خیلی راحت sign in میکنن :|
یه صفحه ای هست توی سایت پلی استیشن به نام رجیستر پروداکت...میگه باید سریال دستگاه رو وارد کنی و تاریخ خریدش...جریانش چیه این؟ امتحان کردی تاحالا؟
من نتم مخابرت. حتی اپ های آیفونمم نمیتونم آپدیت کنم :|

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
یه صفحه ای هست توی سایت پلی استیشن به نام رجیستر پروداکت...میگه باید سریال دستگاه رو وارد کنی و تاریخ خریدش...جریانش چیه این؟ امتحان کردی تاحالا؟
من نتم مخابرت. حتی اپ های آیفونمم نمیتونم آپدیت کنم :|
این قبلا هم بود ولی بطی نداره :|
:| :| :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر