همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
من هم مشکل لوگین فقط برای اکانت های که تازه ساختم دارم
برای اکانت های قبلی مشکل ندارم
فقط تنها راهی که به من نتیجه داد
استفاده از سرویس 3g گوشی هست
یک بار باید با نت گوشی ساین بشی دفعه بعد با هر نتی جواب می ده
اگه بچه ها راهی دیگه می دونن ممنون می شم راهنماییم کنید
با تشکر

sumoraei

کاربر سایت
Dec 26, 2014
6
سلام
نمیدونم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا نه،من به تازگی این کنسول رو خریدم و می خواستم یک اکانت بسازم البته از طریق اینترنت چون اینترنت من هم مخابراتی هست و همین مشکل please wait رو دارم. به هر سوالم اینه که موقع ثبت نام یه قسمتی هست که اسم کشور رو میخواد متعاقب اون هم آدرس و کد پستی، کنسول من که برای ریجن دو کشورهای پرتغال و اسپانیا هستش باید اسم و آدرس یکی از این کشورهارو موقع ثبت نام وارد کنم یا خیر و اینکه فروشنده بازی به من گفت که می تونم یک بازی رو به صورت رایگان دانلود کنم که اگه درست گفته لطف کنید منو راهنمایی کنید.

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
سلام منم مشکل وصل شدن رو داشتم حالا با هزار دردسر تونستم وصلش کنم اما حالا نمیتونم انلاین بازی کنم میگه باید به psn وصل بشی درحالی که هم استور باز میشه هم لیست دوستان میاد و بقیه کار های انلاین کنسول فقط نمیتونم انلاین بازی کنم اگه کسی راهی داره بگه ممنون میشم.

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
آقا یه سوال مهم. این تخفیف هایی که هر ماه واسه دو بازی واسه اعضای PLUS میخوره بازیا مجانی میشن، بعد از دانلود اگه حتی دیگه پلاس نداشته باشیم قابل استفاده ان یا فقط تا زمانی که پلاس باشیم میشه از بازی های مجانیش استفاده کرد؟
فقطژ تا زمانی که پلاس دارین فعاله

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
مشکل plz wait برای من حل شده.فک کنم این مشکلات به خاطر بروز کردن استور و ظاهر اون بود.انصافن سرعت استور هم خیلی بهبود پیدا کرده.
واس من که همه چیز اوکی شده.

behrooz0888

کاربر سایت
Aug 31, 2015
4
سلام دوستان تو رو خدا به من کمک کنید
من 3 روزه نتونستم با اکانتم به psn وصل شم و میگه please wait و من 1 ساعت هم صبر کردم ولی خبری نشد
هر راهی بوده امتحان کردم
شیر کردن قند شکن ه و proxy هم روش جواب نداد
تغیرات dns هم جواب نداد
خونه ی دوستم بردم با نت اونا تست کردم جواب نداد
ساعات مختلف روز هم چک کردم نشد
خلاصه هر راهی بود رفتم ولی نشد که نشد
تو رو خدا کمک کنید منم میخوام gta online بزنم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام دوستان تو رو خدا به من کمک کنید
من 3 روزه نتونستم با اکانتم به psn وصل شم و میگه please wait و من 1 ساعت هم صبر کردم ولی خبری نشد
هر راهی بوده امتحان کردم
شیر کردن قند شکن ه و proxy هم روش جواب نداد
تغیرات dns هم جواب نداد
خونه ی دوستم بردم با نت اونا تست کردم جواب نداد
ساعات مختلف روز هم چک کردم نشد
خلاصه هر راهی بود رفتم ولی نشد که نشد
تو رو خدا کمک کنید منم میخوام gta online بزنم
باکاهش پینگ هم تست کنید

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
اقایون من این کارارو در تاپیک PS4 عنوان کردم پس هر کسی در لاگین کردن یا انلاین بازی کردن مشکل داره حتما تست کنه. که دیگه مشکلی وجود نداشته باشه.
http://forum.bazicenter.com/thread74854/page1889/#post3855998

برای FIFA 15 :

اقایون در رابطه با این ارور NAT باید یه سری کارارو انجام بدین به ترتیب میگم. اگر اینکارو انجام بدین 100% مشکلتون حل میشه
1. اول سعی کنید یه IP Static ست کنید برای PS4. مثلا اول ببنید توی Automatic چه IP بتون میده بعد برید دستی ستش کنید توی کنسول

2. DNS هارو به ترتیب 8.8.8.8 و 8.8.4.4 بزارید

3.برید توی تنظیمات مودم. یه قسمت هست به اسم DMZ در قسمت Forwarding Ports (بسته به نوع مودم متفاوته) . DMZ رو Active/Enable کنید و IP که برا PS4 ست کردین رو اونجا قرار بدین . (اگر تا اینجا جواب نداد برید و قسمت های بعدی رو انجام بدین )

4. حالا باید یه سری پورت UDP و TCP رو دستی باز کنید برای اینکار توی تنظیمات مودم برید. یه قسمت هست به اسم Virtiual Servers و این پورت ها رو وارد کنید .

UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000

TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659, 10000-10099, 42127

خب زمانی که میخواین این پورت هارو اد کنید برای دو قسمتی ها ها مثلا XX-XX قسمت Service Port عدد رو وارد کنید و قسمت Internal Port رو خالی بزارید و در قسمت IP هم همون IP که برای Ps4 ست کردین قرار بدین و برای تک قسمی ها مثلا XX . قسمت های Service Port و Internal Port رو مشابه هم وارد کنید.

5. ممکن هست پورت های بالا کار نکنن پس این سری پورت هارو امتحان کنید برای اینکار پورت هایی که وارد کردین و مشابه پورت های پایینی هستن رو Delete کنید و این هارو به جاشون جایگزین کنید. و طبق دستور بالا عمل کنید (پیشنهاد میشه حتمآ از همین پورت های پایینی به جای بالایی ها استفاده کنید)

9946, 9988, 10000-20000, 42124 : TCP
3659, 9565, 9570, 9000-9999 : UDP

7. اخرین کاری هم که باید بکنید اینه که هم مودم و هم PS4 رو ریست کنید و دوباره تست کنید .

برای لاگین شدن به PS Store :

هیچ کار اضافه ای لازم نیست فقط پورت هایی که برای ورود به PSN و چت کردن و Online games که مربوط به خود سونی هست رو قرار میدم و به احتمال خیلی زیاد هیچ مشکلی براتون پیش نخواهد اومد
برای اضافه کردن Port های UDP و TCP هم طبق دستور بالایی عمل کنید. فقط برای تعیین کردن UDP و TCP گزینه ی ALL رو انتخاب کنید. اگه به ارقام توجه کنید میبینید که بسیار نزدیک به پورت های بالایی هستن پس به احتمال کثیر وارد کردن پورت های بالایی کار رو براتون یک سری خواهد کرد ولی اگر جواب نگرفتین پس اینارو امتحان کنید.

80 , 443 , 465 , 983 , 3478-3480 , 3658 5223 , 6000-7000 , 9293 , 10070-10080 : UDP و TCP

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
744
برایps4 از کدوم isp نت بگیرم که اوکی باشه.خونمون ساختمونش کوتاههptpنمیدن. مشکلی با قیمتش ندارم. اونایی که تهرانن بگن. بیشتر میخوام فیفا انلاین بازی کنم و تک و توک بازیای دیگه. مثلgta و unchartedوcodو بتل

اونایی که تهرانن بگن. شنیدم یسری بازیها وارد نمیشه درست بهpsn وصل نمیشه و اینا. مننون

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام دوستان من بازی batman دیجیتال خریدم به من گفتن ظرفیت 2 ـه....چندبار به نت وصل شدم و بازی درست بود اما امروز بعد مدت ها وصل شدم و کنسولو اپدیت کردم...حالا بتمن قل شده و نمیشه استفاده کرد و میگه تو اکانت دیگه بازی کن که اونجوری هم فک میکنم میشه ظرفیت 3 و همیشه انلاین باید باشم..الان بازی کلا پریده یا نه میشه هنوز زندش کرد؟ اگه پریده باشه میتونم با یارو دعوا کنم یا من کار اشتباهی کردم که پریده؟ ممنون میشم زودتر کمک کنین مرسی

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
اقایون من این کارارو در تاپیک PS4 عنوان کردم پس هر کسی در لاگین کردن یا انلاین بازی کردن مشکل داره حتما تست کنه. که دیگه مشکلی وجود نداشته باشه.
http://forum.bazicenter.com/thread74854/page1889/#post3855998

برای FIFA 15 :

اقایون در رابطه با این ارور NAT باید یه سری کارارو انجام بدین به ترتیب میگم. اگر اینکارو انجام بدین 100% مشکلتون حل میشه
1. اول سعی کنید یه IP Static ست کنید برای PS4. مثلا اول ببنید توی Automatic چه IP بتون میده بعد برید دستی ستش کنید توی کنسول

2. DNS هارو به ترتیب 8.8.8.8 و 8.8.4.4 بزارید

3.برید توی تنظیمات مودم. یه قسمت هست به اسم DMZ در قسمت Forwarding Ports (بسته به نوع مودم متفاوته) . DMZ رو Active/Enable کنید و IP که برا PS4 ست کردین رو اونجا قرار بدین . (اگر تا اینجا جواب نداد برید و قسمت های بعدی رو انجام بدین )

4. حالا باید یه سری پورت UDP و TCP رو دستی باز کنید برای اینکار توی تنظیمات مودم برید. یه قسمت هست به اسم Virtiual Servers و این پورت ها رو وارد کنید .

UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000

TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659, 10000-10099, 42127

خب زمانی که میخواین این پورت هارو اد کنید برای دو قسمتی ها ها مثلا XX-XX قسمت Service Port عدد رو وارد کنید و قسمت Internal Port رو خالی بزارید و در قسمت IP هم همون IP که برای Ps4 ست کردین قرار بدین و برای تک قسمی ها مثلا XX . قسمت های Service Port و Internal Port رو مشابه هم وارد کنید.

5. ممکن هست پورت های بالا کار نکنن پس این سری پورت هارو امتحان کنید برای اینکار پورت هایی که وارد کردین و مشابه پورت های پایینی هستن رو Delete کنید و این هارو به جاشون جایگزین کنید. و طبق دستور بالا عمل کنید (پیشنهاد میشه حتمآ از همین پورت های پایینی به جای بالایی ها استفاده کنید)

9946, 9988, 10000-20000, 42124 : TCP
3659, 9565, 9570, 9000-9999 : UDP

7. اخرین کاری هم که باید بکنید اینه که هم مودم و هم PS4 رو ریست کنید و دوباره تست کنید .

برای لاگین شدن به PS Store :

هیچ کار اضافه ای لازم نیست فقط پورت هایی که برای ورود به PSN و چت کردن و Online games که مربوط به خود سونی هست رو قرار میدم و به احتمال خیلی زیاد هیچ مشکلی براتون پیش نخواهد اومد
برای اضافه کردن Port های UDP و TCP هم طبق دستور بالایی عمل کنید. فقط برای تعیین کردن UDP و TCP گزینه ی ALL رو انتخاب کنید. اگه به ارقام توجه کنید میبینید که بسیار نزدیک به پورت های بالایی هستن پس به احتمال کثیر وارد کردن پورت های بالایی کار رو براتون یک سری خواهد کرد ولی اگر جواب نگرفتین پس اینارو امتحان کنید.

80 , 443 , 465 , 983 , 3478-3480 , 3658 5223 , 6000-7000 , 9293 , 10070-10080 : UDP و TCP

من تو وارد كردن UDP و TCP انواع و اقسام ارورها رو مودمم ميده...
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر