همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
من تا دیروز مشکل خاصی نداشتم و دستگاه همیشه NAT type 2 می داد . امشب یه دفعه از سرور اکثر بازی ها پرت میشدم بیرون ، از بازی خارج شدم Network test گرفتم دیدم NAT type شده 3 !!!
هم تمام پورت ها رو برای آی پی کنسول فوروارد کردم هم کنسول به عنوان DMZ تنظیم شده برای مودمم پس فکر نکنم مشکل Port forwarding باشه . الان اوضاع خیلی بد شده حتی فرند لیستم درست بازی نمیشه !

اینترنت هم شاتل دارم . دوستانی که ISP های دیگه و همین شاتل رو دارن هم همین مشکل رو پیدا کردین ؟؟؟

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
من تا دیروز مشکل خاصی نداشتم و دستگاه همیشه NAT type 2 می داد . امشب یه دفعه از سرور اکثر بازی ها پرت میشدم بیرون ، از بازی خارج شدم Network test گرفتم دیدم NAT type شده 3 !!!
هم تمام پورت ها رو برای آی پی کنسول فوروارد کردم هم کنسول به عنوان DMZ تنظیم شده برای مودمم پس فکر نکنم مشکل Port forwarding باشه . الان اوضاع خیلی بد شده حتی فرند لیستم درست بازی نمیشه !

اینترنت هم شاتل دارم . دوستانی که ISP های دیگه و همین شاتل رو دارن هم همین مشکل رو پیدا کردین ؟؟؟

منم همین مشکلو دارم به زور میره تو بازی سریع میاد بیرون :| مال منم شاتل هست ! البته از روش Port forwarding تاحالا استفاده نکردم !
تنها وقتی که بازی کردم دیروز ظهر بود با dns
209.244.0.3
209.244.0.4
فقط تونستم 3 دست بزنم تو tlou!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

داداش برایه منم شاتل هست ،نت تایپ برایه من 3 نشده همون 2 ولی پیره ادم در میاره که میخواد لیست فرندام بیاره یا بخوام یه بازی دوستانه فیفا15 بزنم واقعا زجر اور شده.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
برایه منم از امروز صبح گوشه شیطون کر درست شد بدون هیچ مشکل و محدودیتی راحت بازی کردم، اصلا معلوم نی چه خبره!تا دیروز حتی نمیتونستم راحت کانکت بشم به سرورایه ایی ای

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام بچه ها من تازه ٤ گرفتم.پلاس هم خريدم و رديم كردم به psn وصل شدم.ولي اصن نميتونم به قابليت هاي انلاين فيفا وارد شم.نه سيزن نه حتي ابديت تركيب ها...لطفا كمك كنيد دوستون دارم:(

در ضمن nat من تايپش ٢ هست.يعني چي؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بچه ها چيكار كردين كه ميگين مشكلتون رفع شده؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
موقع ساختن کانکشن کاستوم بزن. DNS اولی 8.8.8.8 و دومی 8.8.4.4. MTU هم 1473 . بقیه چیزا همون پیش فرض.
واسه فیفا هم تست بکنید همینو. به سرورای EA کانکت میشه؟ تو منو R3 رو بزنین نشد چند بار تست کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر