همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
چرا سرورهای سونی اینقدر مسخره هستش؟

من کلا به PSN هم وصل هستم ولی بعضی موقع ها سر بازی فیفا میگه اول باید به PSN ول بشی در حالی که وصل هستم.

بعد جالبیش اینجاست که حتی STORE را هم برام باز نمیکنه و برای حل این مشکل باید یه روش عجیب و غریب انجام داد. اونم این که باید رفت تو بخش تروفی ها و بزاری کامل تروفی هات ثبت بشه و بعدش که رو استور بری، راحت برات باز میشه.

کلا PSN هم واقعا شبکه عجیب و غریبی هستش.

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
چرا سرورهای سونی اینقدر مسخره هستش؟

من کلا به PSN هم وصل هستم ولی بعضی موقع ها سر بازی فیفا میگه اول باید به PSN ول بشی در حالی که وصل هستم.

بعد جالبیش اینجاست که حتی STORE را هم برام باز نمیکنه و برای حل این مشکل باید یه روش عجیب و غریب انجام داد. اونم این که باید رفت تو بخش تروفی ها و بزاری کامل تروفی هات ثبت بشه و بعدش که رو استور بری، راحت برات باز میشه.

کلا PSN هم واقعا شبکه عجیب و غریبی هستش.

من همین الان دیدم هیچ مشکلی نداره
استور هم رفتم

شاید نت شما مشکل داره نمیدونم
البته اگه رو استور میمونه میتونی dns رو به ترتیب 8.8.8.8 و 8.8.4.4 بذاری
موفق باشی

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
نمیدونستم کجا سوالم رو بپرسم دیگه فکر کردم همینجا بهتره .

یه دی ال سی دانلود کردم , تمام که شد دانلود مونده روWaiting to install .. هیچ اتفاقی هم نمیفته , راهی هست ؟ بدبختی 7 گیگ هم بود چیزی نیست که دوباره دانلود کنم راحت .

اینم بگم بازی ای که دی ال سی بهش مربوط میشه الان داخل کنسول نیست , ممکنه به این ربط داشته باشه و حتما باید وارد بازی بشم تا نصب بشه دی ال سی ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونستم کجا سوالم رو بپرسم دیگه فکر کردم همینجا بهتره .

یه دی ال سی دانلود کردم , تمام که شد دانلود مونده روWaiting to install .. هیچ اتفاقی هم نمیفته , راهی هست ؟ بدبختی 7 گیگ هم بود چیزی نیست که دوباره دانلود کنم راحت .

اینم بگم بازی ای که دی ال سی بهش مربوط میشه الان داخل کنسول نیست , ممکنه به این ربط داشته باشه و حتما باید وارد بازی بشم تا نصب بشه دی ال سی ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
Waiting to isntall زمانی پیش میاد که ریجن اکانت شما با بازی که داری یکی نیست
برای نصب dlc ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
Waiting to isntall زمانی پیش میاد که ریجن اکانت شما با بازی که داری یکی نیست
برای نصب dlc ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه

اوه اوه یادم رفته بود به کلی ! بازیم ریجن دو ـه اکانتم ریجن 1 . الان میشه اکانت ریجن دو بسازم نصب بشه یا باید از اول دانلود بشه ؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
اوه اوه یادم رفته بود به کلی ! بازیم ریجن دو ـه اکانتم ریجن 1 . الان میشه اکانت ریجن دو بسازم نصب بشه یا باید از اول دانلود بشه ؟
آره میشه ،اکانت ریجن دو بساز از اول دانلود کن البته کنار لبه قاب بازی یه کدی داره توی گوگل سرچ کن ببین مال کدوم کشوره اکانت اون کشورو بساز که خیالت راحت باشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچها حداقل سرعت لازم برای بازی انلاین چقدر؟
من خودم اسیاتک ۲ mb دارم
ببین دوست عزیز پینگ اهمیتش از سرعت دانلود بیشتر
آگه بخوان با خارجیها بازی کنی باید پینگ با لندن زیره 200_250 باشه
سرعت آپلود دانلود هم معمولی کافیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر