همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اره نیازی به دیسک نیست و همشون همینطور هستند.
اخرش ir بزن به جای com ببین درسته یا نه

Sent from my GT-S7582

ir زدم درست شد.ولی نمیدونم تشخیص بدم که کدوم شارژ حسابه و کدوم پلاس.میشه یه راهنمایی بکنین؟
تو گوگل هرچی سرچ میکنم فروش پلاس هست

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
ir زدم درست شد.ولی نمیدونم تشخیص بدم که کدوم شارژ حسابه و کدوم پلاس.میشه یه راهنمایی بکنین؟
تو گوگل هرچی سرچ میکنم فروش پلاس هست
بالا سمت راست نوشته خانه.
برید روش اگه اکانتتون ریچن یک هست برای شارژ حساب بزنید us dollar .
ریجن های دیگه هم نوشته.
برای پلاس هم همون قسمت خانه رو که بزنید نوشته playstation plus membership اونو بزنید.

Sent from my GT-S7582

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان من وقتی وارد میشم تو سایت با اکانتم نوشته What, no games played yet! و بازی ها و تروفی هام نمیان و همه چی 0 ـه.بعضی مواقع هم که میان سایت بد بالا میاد.چه با قیلتر شکن چه بدون اون.
ممنون میشم کمکم کنید

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام دوستان بازی سنتری.
من مشکل شدید پینگ دارم در بازی call of.نمیدونم باید چی کار کنم سرعت دانلودم بالای ۱۵۰ کیلو بایت هست.اگر باید در قسمت ستینگ ps4 یا اینترنتم کاری انجام بدم ممنون میشم بگید.
ببخشید این سایتای کاهش پینگ کارشون درسته؟
اگه میشه یکی از بهترینشو بهم معرفی کنید البته اگه بدرد میخوره و تاثیر میذاره.

L O R D

کاربر سایت
Apr 2, 2014
48
نام
IT BOOD
سلام دوستان بازی سنتری.
من مشکل شدید پینگ دارم در بازی call of.نمیدونم باید چی کار کنم سرعت دانلودم بالای ۱۵۰ کیلو بایت هست.اگر باید در قسمت ستینگ ps4 یا اینترنتم کاری انجام بدم ممنون میشم بگید.
ببخشید این سایتای کاهش پینگ کارشون درسته؟
اگه میشه یکی از بهترینشو بهم معرفی کنید البته اگه بدرد میخوره و تاثیر میذاره.
داداش تا جایی که میتونی سعی کن با کابل لن کنسولو وصل کنی و این کاهش پینگ بدرد کنسول نمیخوره الکی هزینه نکن سعی کن نت مخابرات دومگابایت بگیری پینگشم خوبه

januka

کاربر سایت
Feb 1, 2015
8
سلام دوستان. ببخشيد من يه سوال داشتم ولي مطمين نيستم جاش اينجا باشه. خودتون به بزرگواريتون ببخشيد. سوال من اينه وقتي به اينترنت وصل ميشم، خودش ميخواد يك سري چيزا رو دانلود كنه. ولي وقتي من به دسته براي مدت طولاني دست نميزنم، كنسول خود به خود خاموش ميشه و دانلود نصفه كاره ميمونه. كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. ببخشيد من يه سوال داشتم ولي مطمين نيستم جاش اينجا باشه. خودتون به بزرگواريتون ببخشيد. سوال من اينه وقتي به اينترنت وصل ميشم، خودش ميخواد يك سري چيزا رو دانلود كنه. ولي وقتي من به دسته براي مدت طولاني دست نميزنم، كنسول خود به خود خاموش ميشه و دانلود نصفه كاره ميمونه. كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟
اگر نمیخوای اپدیتها رو دانلود کنی میتنوی Pause کنیشون
خاموش میشه برای اینکه میره حالت standby
برای دانلود تو حالت standby این قسمت رو برو:
Setting > Power Saving > set functions > Enable internet connection

این رو که فعال کنی و تیکش رو بزنی میتونی همیشه بزاری توی standby و به دانلود ادامه بده.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

اول به Settings برید و بعدا از بخش [Power Save Settings] > [Set Time Until PS4 Turns Off] زمان خاموش شدن اتوماتیک دستگاه رو تغییر بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر