همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
من dns عوض کردم بازم نمیره ps store! میتونم sign in شم ولی تو استور نمیره! این بازیایی که به صورت شیرینگ میخرن من میتونم از طریق pc رو ps بازیو دانلود کنم؟! یعنی از طریق pc sign in شم تو اکانت بعد از اونجا download to rs4 بزنم؟!

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
من dns عوض کردم بازم نمیره ps store! میتونم sign in شم ولی تو استور نمیره! این بازیایی که به صورت شیرینگ میخرن من میتونم از طریق pc رو ps بازیو دانلود کنم؟! یعنی از طریق pc sign in شم تو اکانت بعد از اونجا download to rs4 بزنم؟!

از این روش هم میتونی استفاده کنی
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
از این روش هم میتونی استفاده کنی
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
اینکه اره بلدم ، ببین الان مشکله من اینه توی بخش library که میرم مثلا بخام دمو یه بازیو دان کنم میخاد بره تو استور که نمیره تو please wait گیرمیکنه! من الان اگه بخام اکانتی که بازی توش هستو بخرم بازی که خریده تو بخش library اکانتش هست بازیو میبینم ولی بخام دان کنم میخاد بره تو استور که تو پلیز ویت گیر میکنه! منظور من این بود من از طریق pc تو اکانتی که خریدم ساین شم بعدش برم استور بعدش از اونجا بازیو دان کنم ! چون من دیتا بازیو دارم فقط باید اون بیاد تو لیست دانلودام!

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
اینکه اره بلدم ، ببین الان مشکله من اینه توی بخش library که میرم مثلا بخام دمو یه بازیو دان کنم میخاد بره تو استور که نمیره تو please wait گیرمیکنه! من الان اگه بخام اکانتی که بازی توش هستو بخرم بازی که خریده تو بخش library اکانتش هست بازیو میبینم ولی بخام دان کنم میخاد بره تو استور که تو پلیز ویت گیر میکنه! منظور من این بود من از طریق pc تو اکانتی که خریدم ساین شم بعدش برم استور بعدش از اونجا بازیو دان کنم ! چون من دیتا بازیو دارم فقط باید اون بیاد تو لیست دانلودام!

https://store.sonyentertainmentnetwork.com
از اینجا هم میتونی بزنی دانلود بشه

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
امروز که PS4 رو روشن کردم دیدم 10 دلار بهم هدیه داده و نوشته آخر هفته مولتی پلیر مجانیه . کسی میدونه واسه چی اینکارو کردن ؟ ( البته خودم می دونم دندون اسب پیشکش رو نباید شمرد ولی کنجکاوم بدونم دلیلش چی بوده:d )

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
امروز که PS4 رو روشن کردم دیدم 10 دلار بهم هدیه داده و نوشته آخر هفته مولتی پلیر مجانیه . کسی میدونه واسه چی اینکارو کردن ؟ ( البته خودم می دونم دندون اسب پیشکش رو نباید شمرد ولی کنجکاوم بدونم دلیلش چی بوده:d )
یه Promotion بوده که در یک بازه زمانی به کسایی که 100$ خرید داشتن از استور 10$ جایزه داده.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید( صفحات اول تاپیک رو خوندم ولی جوابی پیدا نکردم):
من یه دستگاه ریجن 2 دارم میخواستم یه اکانت بسازم برای استفاده از پی اس ان و استور و انلاین بازی کردن و ...
1- برای اکانت چه ریجنی باید انتخاب کنم ؟ ( ایا باید با ریجن دستگاه یکی باشه)
2- ادرس و کد پستی برای ساخت اکانت از کجا پیدا کنم.
3- اپدیت بازی ربطی به ریجن بازی و ریجن اکانت داره یا نه؟ ( یعنی مثلا اگر بازی ریجن 2 باشه میشه با اکانتی که مربوط به آمریکاست آپدیت کرد بازی رو )
کلا یه توضیح بدید ممنون میشم

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
سلام
من امروز یه psn 50$ خریدم اومدم برچسب کدش رو بکنم کلا کنده شده کدش و 3-4 شمارش معلوم نیست
کسی راه حلی داره
برای من یه بار اینجوری شده بود فقط 1 دونه شمارش معلوم نبود همه کلمات رو امتحان کردم البته برای تو دیگه راهی نیست :(

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید( صفحات اول تاپیک رو خوندم ولی جوابی پیدا نکردم):
من یه دستگاه ریجن 2 دارم میخواستم یه اکانت بسازم برای استفاده از پی اس ان و استور و انلاین بازی کردن و ...
1- برای اکانت چه ریجنی باید انتخاب کنم ؟ ( ایا باید با ریجن دستگاه یکی باشه)
2- ادرس و کد پستی برای ساخت اکانت از کجا پیدا کنم.
3- اپدیت بازی ربطی به ریجن بازی و ریجن اکانت داره یا نه؟ ( یعنی مثلا اگر بازی ریجن 2 باشه میشه با اکانتی که مربوط به آمریکاست آپدیت کرد بازی رو )
کلا یه توضیح بدید ممنون میشم

1. هرجا دوست دارید بسازید... آمریکا یکم بهتره
2. سرچ تو گوگل:D
3. نه... با اکانت امریکا اگه بازی ریجن دو رو اجرا کنید و اپدیت بخواد، راحت میشه اپدیت کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر