همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من همینطوری فعلا نتیجه گرفتم .
اگر برات مهمه بگو اینچیزایی که من میگم رو داری یا نه که اگه داشتی یه راه بهت معرفی کنم انجام بدی البته کمی دردسر داره .
1: لب تاب یا کامپیوتر که وایرلس داشته باشه .
2:مودم ADSL که لن داشته باشه
3:فیلتتر شکن کریوو

خدا رو شکر فعلا 3-2 ساعتی میشه که درست شده. امیدوارم دوباره خراب نشه! :(

amir vafa

کاربر سایت
Nov 21, 2014
19
سلام من دستگاه رو میزنم دانلود بعد از 5ساعت که میام میبینم دستگاه خاموشه ورژن دستگاهم 2.0.3هست قبلان تنظیماتش رو بلد بودم تو ورژن های قبلی ولی الان اونطوری نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من دستگاه رو میزنم دانلود بعد از 5ساعت که میام میبینم دستگاه خاموشه ورژن دستگاهم 2.0.3هست قبلان تنظیماتش رو بلد بودم تو ورژن های قبلی ولی الان اونطوری نیست ممنون میشم راهنمایی کنید
فرقی نکرده
power saving و تنظیمات مربوطش همون هست
set functions رو میزنی و internet connection رو enable میکنی !

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
فرقی نکرده
power saving و تنظیمات مربوطش همون هست
set functions رو میزنی و internet connection رو enable میکنی !

جریان این کاور بازی یا به قولی جلد بازی ها که داخل یه بازی میگیری چیه ؟

به عبارتی تو بازی کیلزون یه عکس بازی بود که گرفتم چی هست و به چه دردی میخوره ؟!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
خب از منم نمیاد اما هچین که وارد بازی میشم یه چند دقیقه که بازی میکنم بعد کلا از بازی میام بیرون کلوز اپلیکیشین میکنم هم توضیحات میاد همم وارد استور میشه معلوم نی چه وضعشه!

انشالله زودتري درست بشه استور پلی4 و راحت بالا بیاد /:)

فعلا فقط از همون طریقی که دوستان گفتن میشه وارد شد اما مستقیم رو please wait مي مونه:|

خوشبختانه بعد از حدود دو روز الان تست کردم مستقیم وارد شد

حالا اومدم برم تو استور باز دوباره همونطوری شد :|

برو رو یه قسمتی(جایی که مربوط به استور باشه) از بازی هایی که تو کنسول داری کلیک کن میره . فعلا از این طریق میره

جریان این کاور بازی یا به قولی جلد بازی ها که داخل یه بازی میگیری چیه ؟

به عبارتی تو بازی کیلزون یه عکس بازی بود که گرفتم چی هست و به چه دردی میخوره ؟!

توروخدا بگین چکار کنم
Trials fusion رو خریدم با لپتاپم از استور، ولی هرکار میکنم با کنسول نمیشه وارد بشم که لینک دانلود بگیرم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
توروخدا بگین چکار کنم
Trials fusion رو خریدم با لپتاپم از استور، ولی هرکار میکنم با کنسول نمیشه وارد بشم که لینک دانلود بگیرم

یکبار هم صبح تست کنید، ببینید وصل میشه یا نه. احتمالا مال شما هم تا فردا درست میشه. فک کنم اکثر isp ها این مشکل رو داشتن که کم کم داره درست میشه.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
یکبار هم صبح تست کنید، ببینید وصل میشه یا نه. احتمالا مال شما هم تا فردا درست میشه. فک کنم اکثر isp ها این مشکل رو داشتن که کم کم داره درست میشه.

ممنون
تنظیمات dns رو تغییر دادم از 8.8.8.8، 8.8.4.4 به 23.21.43.50 , 50.224.171.23 ، کنسول رو خاموش کردم، مجدد که روشن کردم و رفتم استور، بعد از ۵ دقیقه مکث باز شد
فعلا مشکلی نیست

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
توروخدا بگین چکار کنم

فعلا همونطوری که دوستان گفتن از طریق وارد شدن به یک گیم و از اونجا به به استور وارد بشو

هر چند اینم ممکنه بسته بشه به زودی :|

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام دوستان، برای مشکل رفتن تو استور من از قسمت themes رفتم رو گزینه store یکم که صبر کردم اومد. بعد که برگشتم بطور عادی میرفت داخل گفتم بگم اینجا اگر کسی هنوز مشکل داشته شاید اینجوری مشکلش حل شه:).

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام دوستان، برای مشکل رفتن تو استور من از قسمت themes رفتم رو گزینه store یکم که صبر کردم اومد. بعد که برگشتم بطور عادی میرفت داخل گفتم بگم اینجا اگر کسی هنوز مشکل داشته شاید اینجوری مشکلش حل شه:).
آره ، یا این روش که گفتی و یا از طریق بازی . فعلا اینها جواب میده .

TIE

کاربر سایت
Aug 23, 2008
71
سلام خدمت دوستان

1-سایت مطمئن با قیمت مناسب برای کارت شارژ PSN برام پخ کنید

2-تو تخفیفات هفتگی بازی خوب برای خرید چی اومده

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام