همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان من دو تا اکانت ساختم یکیش ژآپن یکیشم انگلیس البته از طریق pc
الان که خواستم با ps4 وارد اکانتم بشم میگه یکی دیگه با این id داره کار میکنه الان من چی کار کنم؟

دوستان من دو تا اکانت ساختم یکیش ژآپن یکیشم انگلیس البته از طریق pc
الان که خواستم با ps4 وارد اکانتم بشم میگه یکی دیگه با این id داره کار میکنه الان من چی کار کنم؟
new user زدی ؟
log out کن و new user بزن ...
اگر نشد ارور کدش رو بزن .

دوستان سلام

این سوال چون مربوط به بخش پلاس نیست اینجا می پرسم

این بازی الان رایگان هستش Loadout

میخوام بدونم بازی بخش داستانی داره یا فقط مثل secret ponchos آنلاینه ؟

دوستان من یه مشکلی دارم اینه که با داداشم که از یه ISP اینترنت داریم نمیتونیم تو پارتی جوین بشیم یا بازی دوستانه تو فیفا انجام بدیم ارور میده ولی با کسای دیگه این مشکلو نداریم.ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان كنسول من هم به استور وصل نميشد براي چند روز! دستگاه رو به كل restore factory كردم دوباره كه اومد بالا درست شد مشكلم!!!!!!
من يكي كه دارم شك ميكنم اينا نشونه هايي از بن شدن باشه!! من از پلاس اكانت ژاپن استفاده ميكردم! لطفا دوستاني كه اين مشكلو دارن بگن كه از پلاس ژاپن استفاده ميكردن يا نه !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان كنسول من هم به استور وصل نميشد براي چند روز! دستگاه رو به كل restore factory كردم دوباره كه اومد بالا درست شد مشكلم!!!!!!
من يكي كه دارم شك ميكنم اينا نشونه هايي از بن شدن باشه!! من از پلاس اكانت ژاپن استفاده ميكردم! لطفا دوستاني كه اين مشكلو دارن بگن كه از پلاس ژاپن استفاده ميكردن يا نه !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
دستگاه به هر دلیلی که بن بشه ارورش نشون داده میشه.
استفاده و ساخت اکانت japan فکر نمیکنم terms & Regulations های سونی رو نقص کنه !

دوستان اگر کسی از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنه ممنون میشم راهنمایی کنه .
سرویس رو توی ویندوز 8.1 شیر کردم اما موقع تست توی PS4 اون پایین خطا میده که the router in use might not support ip packet fragmentation . توی پارتی هم خطای NAT میده و صدا نمیاد.
سرویس رو روی حالت های مختلف تست کردم .
پورتها روی فایروال هم باز هست.

دوستان یه سوال فنی
من دو تا اکانت دارم یکی امارات یکی آمریکا ، کردیت کارتم رو اکانت اماراته ، الان یه چیزی میخوام رو اکانت آمریکا بخرم ، اطلاعات کارت دبی رو قبول نمیکنه !!!
اون آیتم هم توو استور امارات نیست (‌ chash card واسه GTA ) فقط توو استور آمریکا هست
راحی نداره من به اندازه ۱۰ دلار کد بخرم توو استور امارات ، بعد به صورت reedem code وارد کنم توو استور آمریکا ؟

خطر خطر خبر فوری خبر فوری

سلام وقتی یمرید قسمت استور برید قسمت دمو بازی دستینی موجود هست رایگان هم هست

بغد برید قسمت فروشش ببینید حجمشون چه فرقی داره هردو هستن 18.6 گیگابایت به نظرم این باگ استور هست تا وقت دارید دان گنید از من فردا تمام میشه بهتون خبر میدم دان گنید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بغد برید قسمت فروشش ببینید حجمشون چه فرقی داره هردو هستن 18.6 گیگابایت به نظرم این باگ استور هست تا وقت دارید دان گنید از من فردا تمام میشه بهتون خبر میدم دان گنید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عمو جان ریلکس باش ، ریلکس ...
انقد هیجان زده شدی ۵ بار پستت رو خوندم تا فهمیدم تقریبا منظورت چیه !! همچین نوشتی خــــطر فک کردم سونی بمب ساعتی گذاشته توو کنسولمون !!!! #:-s
نه عزیز این خبرا نیست ، سونی یه همچین گاف غظیمی نمیده بازی ۶۰ دلاری و مجانی بده !

بازی اصلی و سایز دمو با هم یکی هست تا کسانی که خواستن بازی رو بخرن دیگه نیازی به دانلود نباشه. بازی فارکرای هم اینطوری هست.

دوستان یه سوال فنی
من دو تا اکانت دارم یکی امارات یکی آمریکا ، کردیت کارتم رو اکانت اماراته ، الان یه چیزی میخوام رو اکانت آمریکا بخرم ، اطلاعات کارت دبی رو قبول نمیکنه !!!
اون آیتم هم توو استور امارات نیست (‌ chash card واسه GTA ) فقط توو استور آمریکا هست
راحی نداره من به اندازه ۱۰ دلار کد بخرم توو استور امارات ، بعد به صورت reedem code وارد کنم توو استور آمریکا ؟
سلام
طبیعتا قبول نمیکنه !
نمیشه. باید هم ریجن باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or