همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

باز نفهميدم:دي يعني من اين بازي رو بدون اينكه خريده باشم ديجيتالي و قبلا ديسكش رو داشتم بازي ميكردم الان ميشه دانلودش كنم و بازي كنم؟ اينجور كه شما گفتين يعني اين فكر كنم... درسته؟
آین بازی نیست اخه D:
زده شما میخوای PlayStaion Plus بخری که میگه نمیتونی چون داریش !

خیر بازی فیزیکی و digital جداست
برای digital باید جدا پول بدی بخری و حتی دانلودش هم باید بکنی

برای فیزیکی هم جدا !

حتی اگر یک بازی مشابه باشه.

آین بازی نیست اخه D:
زده شما میخوای PlayStaion Plus بخری که میگه نمیتونی چون داریش !

خیر بازی فیزیکی و digital جداست
برای digital باید جدا پول بدی بخری و حتی دانلودش هم باید بکنی

برای فیزیکی هم جدا !

حتی اگر یک بازی مشابه باشه.

اهاا حالا فهميدم. مرسييي. اخه واسم پيش اومد بازي اينفيموس قبلا فيزيكي بازي كددم بعد چند هفته پيش جا پول لينك دانلود بودو الانمبازيو خريد شده زده گفتم شايد سوني ميخواد حال بده :دي

سلام به همه
اقا من باندل دستینی رییجن 2 گرفتم یه ماه پلاس رایگان دارم ولی ازون طرف فیفا ریجن 1 دارم. یه اکانت امریکا ساختم و دستگاه رو هم پرایمری کردم روش 2 روز پلاس فری بهم داده، یه اکانت امارات هم ساختم. حالا سوال اینه میتونم این ووچر کود رو که دارم واسه اکانت ریجن 1 فعال کنم؟؟
میتونم پرایمری رو از رو یه اکانت بر دارم؟؟

سلام به همه
اقا من باندل دستینی رییجن 2 گرفتم یه ماه پلاس رایگان دارم ولی ازون طرف فیفا ریجن 1 دارم. یه اکانت امریکا ساختم و دستگاه رو هم پرایمری کردم روش 2 روز پلاس فری بهم داده، یه اکانت امارات هم ساختم. حالا سوال اینه میتونم این ووچر کود رو که دارم واسه اکانت ریجن 1 فعال کنم؟؟
میتونم پرایمری رو از رو یه اکانت بر دارم؟؟
هر ریجن کد مروبط به خودش رو فقط فعال میکنه .
پلاس هم روی هر اکانتی باشه با primary کردنش قابلیت انلاین به بقیه اکانتها داده میشه به واسطه داشتن پلاسه این اکانت .

سلام عزیزانناین کاربر عزیز mjavadkh

تو امضا شون زدن psn کارت رایگان

میزنم سایت میری اوتومان به مراحل کار

به You [h=3]Browser[/h] Working میرسه تیک میزنه درست میشه به Singapore [h=3]CloudFlare[/h] Working میرسه تیک میزنه اوکی میشه ولی

به گزینه psnboss.com [h=3]Host[/h] Error میده ضربدر میخوره روش یعنی چی؟

چند دفه میتونی ازن روش استفاده کرد؟

هر ریجن کد مروبط به خودش رو فقط فعال میکنه .
پلاس هم روی هر اکانتی باشه با primary کردنش قابلیت انلاین به بقیه اکانتها داده میشه به واسطه داشتن پلاسه این اکانت .

ممنون بابت جوابت. حالا اگه من با اکانت ربجن 2 یه دی ال سی داناود کنم میتونم با اکانت ریجن یک هم اون رو بازی کنم؟؟ بعد پرایمری رو هر موقع بخوایم میتونیم تغییر بدیم؟؟
ساب اکانت چی کار میکنه دقیقا؟؟ به چه دردی میخوره؟؟

دوستان من میخوام اکانت ps3 خودمو به PS4 انتقال بدم.

ولی من پلی 3 که داشتم کپی خور بود، الان سوالم اینه که خطر بن شدن رو PS4 با انتقال اکانتم وجود داره؟

دوستان من میخوام اکانت ps3 خودمو به PS4 انتقال بدم.

ولی من پلی 3 که داشتم کپی خور بود، الان سوالم اینه که خطر بن شدن رو PS4 با انتقال اکانتم وجود داره؟
احتمالش هست ....

ممنون بابت جوابت. حالا اگه من با اکانت ربجن 2 یه دی ال سی داناود کنم میتونم با اکانت ریجن یک هم اون رو بازی کنم؟؟ بعد پرایمری رو هر موقع بخوایم میتونیم تغییر بدیم؟؟
ساب اکانت چی کار میکنه دقیقا؟؟ به چه دردی میخوره؟؟
بله میشه مشکلی نیست
محدودیتی توی Primary کردن اکانتها نیست. اینطوری نیست که هر دستگاه فقط برای یک اکانت primary بشه. همه اکانتهای روی دستگاه میتونن دستگاه رو در یک زمان primary بربگزینن.
sub account نیاز نیست بسازی. این بیشتر مثلا برای خانواده هست ! مثلا sub account میسازن که دسترسی به خرید از psn یا بازیهای درجه سنی مختلف رو محدود کنن یا دیگر امکانات.

از سر شبه نمیتونم وارد psn بشم اصلا یا ارور میده یا وارد میشه ولی نه تو پارتی میره نه تو بازی انلاین.اینترنتمم چک کردم موردی نداره
مشکل از psnه؟کسی به مشکل خورده مثل من؟

از سر شبه نمیتونم وارد psn بشم اصلا یا ارور میده یا وارد میشه ولی نه تو پارتی میره نه تو بازی انلاین.اینترنتمم چک کردم موردی نداره

دوباره به مشکل خورده ، تو ساعت دیگه امتحان کن ، یا بروی روی بازی قسمت پلاسش و از همین طریق بازی وارد psn بشو

من هم نمیتونم به psn وصل بشم از امروز ظهر که تست کردم تو کانکشن که تست میزنی fail میده

الان دوباره زدم میگه under maintenance هست:-/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or