همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

نگرفتم منظورتو؟؟؟

مثال رو با دستینی میزنم: حجم دمو بانسخه خریداری شده یکی هست.شما دمو رو دانلود میکنی و بازی میکنی و الان میخواید بازی رو بخرید. الان دیگه لازم نیست دانلود اضافه بکنید و همون نسخه دمو به نسخه خریداری شده تغییر میکنه.

من اکانتم ریجنش یکه و بازیم ریجن ۲. اگه اکانت ریجن ۲ بسازم باهاش dlc بازی رو بخرم میشه با اکانت اصلیم از dlc استفاده کنم یا نه ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

دوستان من يك add on ١٣،٩٩ دلاري براي بازي crew گرفتم حتي صورت حساب هم به ايميلم فرستادن ولي تو بازي لحاظ نشده. و اينكه وقتي از داخل بازي ميزنم گزينه خريدسكه گزينه ظاهر نميشه ممكن به خاط ***** بودن باشه كه لحاظ هنوز نشده؟

دوستان من يك add on ١٣،٩٩ دلاري براي بازي crew گرفتم حتي صورت حساب هم به ايميلم فرستادن ولي تو بازي لحاظ نشده. و اينكه وقتي از داخل بازي ميزنم گزينه خريدسكه گزينه ظاهر نميشه ممكن به خاط ***** بودن باشه كه لحاظ هنوز نشده؟
توی download list ببین ... یا بخشه add on همین crew باید گیزنه دانلودش باشه .
اگر نیست تماس بگیر با سونی

من اکانتم ریجنش یکه و بازیم ریجن ۲. اگه اکانت ریجن ۲ بسازم باهاش dlc بازی رو بخرم میشه با اکانت اصلیم از dlc استفاده کنم یا نه ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD
قبلا دوستان تایید کردن با primary کردن میشه از dlc استفاده کرد !
موفق باشید

خب تا اینجا درست ، نمیشه اونور قد ۱۰ دلار reedem کد بخرم اونور به اکانتم واریز کینم ؟
نه نمیشه کارته امریکا بخری یا کده امریکا بخری و توی امارات redeem کنی . همه online content های سونی REGION LOCK دارن ! امریکا ریجن 1 هست و امارات region 2

b96e605fe724e31dfe0be9c4d211a68c.jpg

دوستان كسي ميشه بم بگه منظور اين ارور چيه؟

سلام من یه مشکل دارم دوستان راهنمای کردن جواب نداد اگه کسی براش اتفاق افتاده لطفا راهنمایی کنه من موقعی که کنسول رو روشن میکنم شروع میکنه به دانلود نه دانلودی دارم نه چیزی داره اپدیت میکنه همه ای برنامه ها بستن حتی بعضی از برنامه ها رو هم پاک کردم از جمله بازیه pvz2حتی تنظیمات کارخانه هم زدم جواب نداد کل سرعتمو گرفته اگه اطلاع دارین ممنون میشم راهنمای کنید

یعنی شما این رو داری ×_×
PS PLUS در حال حاضر اکانتت داره ...

باز نفهميدم:دي يعني من اين بازي رو بدون اينكه خريده باشم ديجيتالي و قبلا ديسكش رو داشتم بازي ميكردم الان ميشه دانلودش كنم و بازي كنم؟ اينجور كه شما گفتين يعني اين فكر كنم... درسته؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or