همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

یعنی امروز ps4 مارو ترکوند!صبح که سرعت دانلودش نهایت 15!
ظهر هم سیو infamous رو پاک کرد خودش!
شبم که کلا psn قطع شد!
WORST FREAKIN CONSOLE EVER
دارم از خریدم پشیمون میشم....

یعنی امروز ps4 مارو ترکوند!صبح که سرعت دانلودش نهایت 15!
ظهر هم سیو infamous رو پاک کرد خودش!
شبم که کلا psn قطع شد!
WORST FREAKIN CONSOLE EVER
دارم از خریدم پشیمون میشم....
امروز واسه من هم یکسره بازی gta میومد از اول، به هیچ وجه هم به سرور فیفا وصل نمیشم،یعنی در کل psn وصل نمیشم!!!!!

امروز واسه من هم یکسره بازی gta میومد از اول، به هیچ وجه هم به سرور فیفا وصل نمیشم،یعنی در کل psn وصل نمیشم!!!!!
والا نمیدونم چرا اینطوری میکنه!من امشب اخرین روز پلاس دو روزه gta بود اونم رفت الکی:|
بعد این قضایا صد درصد به ساپورتشون ایمیل میزنم

بله تایید میشه کلا شبکه ترکیده حیف پلاس ۱ساله که داره خاک میخوره الان
برم Drive club بزنم دیگه چاره ای نیست ، فیفا هم تنهایی حال نمیده . کلا رید به ۵شنبه
:))

دوستان احتمالا خبر دارین که psn و xbl توسط lizard squad مورد حمله ddos قرار گرفته به عنوان کادو کریسمس
حالا این گروه تو twitter خودشون کلی پست گذاشتن که این کارارو بکنید تا ما سرورارو up کنیم مثلا فلانی رو فالو کنید یا این پست ما باید 5k fav بشه وگرنه تا اخر تعطیلات به این کار ادامه میدیم

یعنی درپیت تر از شبکه PSN ندیدم هرکی از باباش قهر میکنه میاد میره PSNو هک میکنه!زرت و زرت از کار میفته چه وضشه خدایی!
هزارماشالله همه بازیام که انلاینه یه روز سیستم بخوابه باید بشینیم تو منو ول بچرخیم!:|
هرگروه هکری میخواد باشه باشه واقعا افته برای یه کنسول نسل هشتمی و به این بزرگی که ماهی 60 بار شلوغ میشه از کار یفته یا هرکس و ناکسی میاد هکش میکنه!مسیولای سیستم امنیتی درختم بودن تا حالا یه کاری میکردن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or