همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

این جریان که با با پی پال اگه 60$ شارژ کنی 10$ به اکانتت اضافه میشه . من اگه بدم یه دوستم با پی پالش اکانتمو شارژ کنه مشکلی پیش میاد؟

دوستان خیلی مسخرس اما برایه من اینجوری وارد psnمیشه:اگر وارد اکانت بشم بخوام برم استور نمیره اما اول وارد یه بازی میشم یه یک ربع ، نیم ساعت بازیش میکنم بعد ازش خارج میشم وارد استور میشه راحت،اینجوریش ندیده بودیم دیگه

دوستان خیلی مسخرس اما برایه من اینجوری وارد psnمیشه:اگر وارد اکانت بشم بخوام برم استور نمیره اما اول وارد یه بازی میشم یه یک ربع ، نیم ساعت بازیش میکنم بعد ازش خارج میشم وارد استور میشه راحت،اینجوریش ندیده بودیم دیگه

ازمن که به هیچ طریقی وارد نمیشه از وقتی استور پيلتر شده دیگه زیر گيمها هم اون توضیحات مربوط به استور نمياد:|

ازمن که به هیچ طریقی وارد نمیشه از وقتی استور پيلتر شده دیگه زیر گيمها هم اون توضیحات مربوط به استور نمياد:|
خب از منم نمیاد اما هچین که وارد بازی میشم یه چند دقیقه که بازی میکنم بعد کلا از بازی میام بیرون کلوز اپلیکیشین میکنم هم توضیحات میاد همم وارد استور میشه معلوم نی چه وضعشه!

الان با کلی کلنجار یه روشی هم برای من جواب داد .

روی یه بازی که تو دستگاه داری بری و قسمتیش که ربط داشته باشه به استور ، روش کلیک کنی .

یعنی به کمک بازی به استور وصل بشی .

این جریان که با با پی پال اگه 60$ شارژ کنی 10$ به اکانتت اضافه میشه . من اگه بدم یه دوستم با پی پالش اکانتمو شارژ کنه مشکلی پیش میاد؟
فک نمیکنم مشکلی باشه . باید لینک بشه اما اگر Local address بخواد ممکن به مشکل بر بخوره .خودم تا حالا امتحان نکردم . اما اگر بشه ok هست و مشکلی نداره.

سلام چه جوری میشه این14روز پلاس مجانی رو بدون کریدت کارت گرفت؟
و من اگر یک اکانت اروپا ساخته باشم می تونم اکانت دیگمو امریکا بزنم؟
فقط japan هست که میشه گرفت بدون نیاز به credit card

پرداخت Paypal برای ایران توصیه نمی شه ، برای شما مشکلی ایجاد نمی شه برای اون بدبختی که Paypal داره مشکل ایجاد می شه

کردیت کارت مجانی
AWSurveys - Paid Website Evaluations

- - -ویرایش - - -

کردیت کارت مجانی
اگر شما از جمله کاربرانی هستید که نیازمند به داشتن ویزا کارت هستید، این آموزش مناسب برای شماست. در این آموزش چند مرحله ای شما با دریافت ویزا کارت کاملا رایگان آشنا خواهید شد.=smallو میتوانید از ان در خرید های اینترنتی در سایت های خاجی استفاده کنید.=smallتوجه داشته باشید که طی مراحل زیر و تکمیل ثبت نام، کاملاً رایگان می باشد.و اما دریافت کارت اعتباری ویزا کارت، بصورت رایگان (لطفا مراحل را به دقت طی کنید):مرحله اول: به ادرس زیر رفته
AWSurveys - Paid Website Evaluations
* پس از بارگزاری صفحه، بر روی گزینه Create A Free Account کلیک کنید.
* در قسمت Password، رمز کاربری خود را که باید حداقل 7 و حداکثر 15 رقم باشد، را وارد کنید.* نوع جنسیت خود را در قسمت Gender مشخص کنید. ( Male: مرد — Female: زن )* در قسمت Email Address، ایمیل خود را وارد کنید.* و با وارد کردن کد موجود در تصویر، و زدن دکمه Create A Free Account، مرحله اول را طی کنید.
مرحله دوم:پس از طی کردن مرحله اول، در مرحله دوم شما باید موجودی اکانت رو برای دریافت ویزا کارت افزایش دهید.
خوب حالا 0.30 دلار به اکانت شما اضافه شد.همین عمل رو برای تمامی Review هایی که مثل تصویر سوم توی صفحه اصلی اکانت میبینید انجام بدید تا موجودی شما افزایش پیدا کنه و به دریافت ویزا کارت یعنی رسیدن اعتبار شما به 15 دلار نزدیک تر بشید.هنگامی که اعتبار اکانت شما به 15 دلار رسید میتونید درخواست دریافت ویزا کارت رو بدید برای این کار کافیه بر روی cash out توی صفحه اصلی اکانت کلیک کنید،با این کار شما یک ویزا کارت معتبر با 15 دلار اعتبار برای خرید های اینترنتی دریافت میکنید.

من انجام دادم ولی تمام review ها رو که انجام دادم جمعا 3 دلار شد و دیگه نبود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or