همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
خیلی جالبه ! ، بازی the crew رو به احتمال خیلی زیاد از استور ژاپن دانلود کردم و مشکل برقرارنشدن ارتباط با سرور ubi soft رو داشتم ، حالا که دوستمون بالا در مورد dns توضیح دادن ، اومدم مشکل رو حل کنم میبینم علامت قفل اومده روش ، 14 روزه دیگه ژاپن رو تمدید کردم حالا که میرم بازی رو پیدا کنم (تو استور) که روش کلیک کنم تا دوباره چهارده رو اکتیو بشه ، بازی رو پیدا نمیکنم !

خود بازی هم میگه اکانت تمام شده !

حیفم میاد پاک کنم ، آخه 15.5 گیگ دانلود کردم .
موندم چیکار کنم !!

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
سلام. من بازی kill zone را روی دستکام نصب شده دارم اما دیسک ندارم. اگه از استور ژاپن بازی را که الان رایگانه بخوام بگیرم باید بازم دانلود کنم یا از اطلاعات نصب قبلی استفاده میکنه؟

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز خواهشا جواب بدید ؟؟
چرا تو استور US سونی خبری از بازی هایی که تا کریسمس هر 2 روز یکبار تخفیف می خورند چیزی نیست ؟؟؟
الان تو استور UK انگار بازی Lord Of Fallen تخفیف خیلی خوبی خورده ! اما تو استور آمریکا هیچ خبری از این تخفیف ها نیست ... چجوریه‌؟؟
دوستان راهنمایی کنید ؟؟؟

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام. من بازی kill zone را روی دستکام نصب شده دارم اما دیسک ندارم. اگه از استور ژاپن بازی را که الان رایگانه بخوام بگیرم باید بازم دانلود کنم یا از اطلاعات نصب قبلی استفاده میکنه؟

به احتمال زیاد نیازی به دانلود نیست .

شما برو تو استور و اونجا روی بازی کیلزون برای دانلود کلیک کن و بعد از چند ثانیه هر پیامی داد برو ببین بازی داخل هارد اکتیو شده و اجرا میشه .

احتمال قوی اجرا بشه

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

برای انلاین بازی کردن حتما باید پلاس داشته باشی این dns رو امتحان کن شاید درست بشه

208.67.222.222
208.67.220.220

دوست عزیز یه سوال :

من فامیل دارم هم اروپا و هم آمریکا ، حالا میخوام پلاس یکساله بگیرم ، یعنی به اونا بگم برام بگیرن ، به کدوم بگم بهتره ؟
یعنی استور آمریکا یا اروپا بازی های بهتری برای دانلود میذاره ؟
کلا کدوم بهتره ؟

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
وقتی با دستگاه با اینترنت سیمکارت ایرانسل وصل میشم همه کار میتونم بکنم (آپدیت، دانلود بازی و...) ولی با ای دی اس ال (مخابرات) الان چند روزه هیچ رقمه کانکت نمیشه. اه. چه ترفندی بزنم دوستان؟

KAPOW

کاربر سایت
Dec 3, 2014
38
وقتی با دستگاه با اینترنت سیمکارت ایرانسل وصل میشم همه کار میتونم بکنم (آپدیت، دانلود بازی و...) ولی با ای دی اس ال (مخابرات) الان چند روزه هیچ رقمه کانکت نمیشه. اه. چه ترفندی بزنم دوستان؟

مخابرات رو تخلیه کن از یک ISP دیگه اینترنت بگیر :-??

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189

من که با نامحدود مخابرات همه کار میکنم !!

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
خیلی جالبه ! ، بازی the crew رو به احتمال خیلی زیاد از استور ژاپن دانلود کردم و مشکل برقرارنشدن ارتباط با سرور ubi soft رو داشتم ، حالا که دوستمون بالا در مورد dns توضیح دادن ، اومدم مشکل رو حل کنم میبینم علامت قفل اومده روش ، 14 روزه دیگه ژاپن رو تمدید کردم حالا که میرم بازی رو پیدا کنم (تو استور) که روش کلیک کنم تا دوباره چهارده رو اکتیو بشه ، بازی رو پیدا نمیکنم !

خود بازی هم میگه اکانت تمام شده !

حیفم میاد پاک کنم ، آخه 15.5 گیگ دانلود کردم .
موندم چیکار کنم !!

دوست عزیز اونی که شما دانلود کردید نسخه بتا بوده و چون نسخه کامل اومده دیگه بتا قفل شده و قابل استفاده نیست و باید نسخه کامل رو بخرید

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
مخابرات رو تخلیه کن از یک ISP دیگه اینترنت بگیر :-??

من که با نامحدود مخابرات همه کار میکنم !!
والله منم با نامحدود همه کار میکنم. الان اولین باره اینطوری شده. البته همین الان خدا رو شکر درست شد!! (تا یه ماه پیش که خونه بابام زندگی میکردم اونجا خیلی خوب بود. سعادت آباد بودم، خطش هم فیبر نوری، توپ توپ. اصلا مشکلی نداشتم. الان اما اومدم اینجا تو تهرانسر به این مشکل خوردم. البته الان درست شد خدا رو شکر.)

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
والله منم با نامحدود همه کار میکنم. الان اولین باره اینطوری شده. البته همین الان خدا رو شکر درست شد!! (تا یه ماه پیش که خونه بابام زندگی میکردم اونجا خیلی خوب بود. سعادت آباد بودم، خطش هم فیبر نوری، توپ توپ. اصلا مشکلی نداشتم. الان اما اومدم اینجا تو تهرانسر به این مشکل خوردم. البته الان درست شد خدا رو شکر.)

گفتی تهرانسر !!!!!!!!!!

داداشم از مخابرات اونجا گرفته ، جدیدا" اونقدر شاکی بود که نگوووووو !!

از مرکز مخابرات شماست

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
سلام
من یه آی دی UK دارم با اون راحت کانکت میشم ! اما SIgn Out میکنم میخوام با اکانت US کانکت شم این ارور رو میده :
Cannot Sign in using another player's sign-in ID
؟؟؟ عجب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر