همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان من الان witcher 3 با اکانتم pre order کنم واسه همیشه تو همون اکانت بازی witcher3 رایگانه یعنی اگه بازی پاک شد دوباره میتونم از psn بگیرمش و دانلود کنم بدون اینکه هزینه ای خرج کنم

دوستان من الان witcher 3 با اکانتم pre order کنم واسه همیشه تو همون اکانت بازی witcher3 رایگانه یعنی اگه بازی پاک شد دوباره میتونم از psn بگیرمش و دانلود کنم بدون اینکه هزینه ای خرج کنم
بله هر موقع خواستيد مى تونيد دوباره دانلودش كنيد .

دوست عزیز یه سوال :

من فامیل دارم هم اروپا و هم آمریکا ، حالا میخوام پلاس یکساله بگیرم ، یعنی به اونا بگم برام بگیرن ، به کدوم بگم بهتره ؟
یعنی استور آمریکا یا اروپا بازی های بهتری برای دانلود میذاره ؟
کلا کدوم بهتره ؟

دوست عزیز یه سوال :

من فامیل دارم هم اروپا و هم آمریکا ، حالا میخوام پلاس یکساله بگیرم ، یعنی به اونا بگم برام بگیرن ، به کدوم بگم بهتره ؟
یعنی استور آمریکا یا اروپا بازی های بهتری برای دانلود میذاره ؟
کلا کدوم بهتره ؟

دوست عزیز استور امریکا خیلی بهتره عناوین بیشتری داره و کارت psn امریکا ارزونتر از اروپاست

سلام بچه ها من به یه مشکل عجیب برخوردم!!
من سرعت نتم یه چند روزه یه مقداری کم شده ولی توی ps4 دیگه شدیدا این کمبود سرعت خودش رو نشون میده! منظورم اینه که اگه سرعتم 50kb/s بوده برا دانلود الان شده 45 مثلا ولی توی کنسول که میخوام دانلود کنم به شکل فاجع باری کمه!!! یعنی تقریبا در حد دایال آپ!!! به نظرتون مشکل از کجاست؟

یکی میگه مشکل من چیه لطفا بر و بچ ؟؟؟؟
برای درست کردن یک اکانت جدید باید log out کنی و new user بزنی. نمیتونی روی user ایجاد شده یک user دیگه وارد کنی.
همچنین یک اکانت فقط روی دو کنسول فعال میشه جهته اطلاع

دوستان خبری از بازی های جدید که مخصوص کریسمس تخفیف میخورن هر هفته نشد ؟؟ خواهشا اطلاع بدین اگر اطلاع دارین ...
الان چه بازیهایی تخفیف خورده ؟ تخفیف جدید چه روزی میاد روی استور ؟

سلام دوساي عزيز من ديشب داشتم تو استور چرخ ميزدم ديدم plant vs zombie باري ps4 مجاني شده حجمشم ١٥ گيگه. need for speed most wanted هم براي ps vita مجاني شده

بله. Mirror's Edge هم برای PS3 مجانی شده. بهتره از استور هر 3 بازی رو بخرید تا فردا یدونه PS3 یا ویتا خریدید، بازی رایگان داشته باشید. :d

اقا من مشکل دارم:| با کامپیوتر 600 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه توی ps4 در حد 20 کیلوبایت برثانیه هست:| چیکار کنم؟ هیچ بازی ای رو نمیشه انلاین انجام داد:|

سلام دوساي عزيز من ديشب داشتم تو استور چرخ ميزدم ديدم plant vs zombie باري ps4 مجاني شده حجمشم ١٥ گيگه. need for speed most wanted هم براي ps vita مجاني شده
داداش دمت گرم. بازم بازی جدید رایگان شد اطلاع بده ممنونت میشم. واقعا لطف بزرگی کردی.
دوستان چطور متوجه بشیم اینجوری بازی های خوب رو رایگان میشه تو استور آمریکا ؟؟ منبعی هست که اطلاع رسانی به روز داسته باشه ؟؟

داداش دمت گرم. بازم بازی جدید رایگان شد اطلاع بده ممنونت میشم. واقعا لطف بزرگی کردی.
دوستان چطور متوجه بشیم اینجوری بازی های خوب رو رایگان میشه تو استور آمریکا ؟؟ منبعی هست که اطلاع رسانی به روز داسته باشه ؟؟
این قضیه توی سایتها اعلام شده
به مناسبت PS Experience بود ....
برای امریکا نبود . برای همه ریجنها بود.

اقا من مشکل دارم:| با کامپیوتر 600 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه توی ps4 در حد 20 کیلوبایت برثانیه هست:| چیکار کنم؟ هیچ بازی ای رو نمیشه انلاین انجام داد:|
راه حله پایش اینکه dns هات رو بده
8.8.8.8
8.8.4.4
بعدش از Pc هم میتونی دانلود کنی ...

سلام دوستان من همین امروز ps4 خریدم فعلا از تنضیماتش سر در نیاوردم الان من می خوام اکانت درست کنم رجینو کجا بزنم خوبه؟
میتونی از طریقه وب هم بسازی
امریکا میشه ریجن 1
امارات میشه 2
اینگلیس هم میشه 2
up2u
اکثرا فک کنم امریکا و england دارن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or