همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

این قضیه توی سایتها اعلام شده
به مناسبت PS Experience بود ....
برای امریکا نبود . برای همه ریجنها بود.

راه حله پایش اینکه dns هات رو بده
8.8.8.8
8.8.4.4
بعدش از Pc هم میتونی دانلود کنی ...

میتونی از طریقه وب هم بسازی
امریکا میشه ریجن 1
امارات میشه 2
اینگلیس هم میشه 2
up2u
اکثرا فک کنم امریکا و england دارن

ok ممنون داداش من به خاطر بازی هاش نکران بودم که اکثرا رجین 2 هست رجین یک کم پیدا میشه

این قضیه توی سایتها اعلام شده
به مناسبت PS Experience بود ....
برای امریکا نبود . برای همه ریجنها بود.

راه حله پایش اینکه dns هات رو بده
8.8.8.8
8.8.4.4
بعدش از Pc هم میتونی دانلود کنی ...

میتونی از طریقه وب هم بسازی
امریکا میشه ریجن 1
امارات میشه 2
اینگلیس هم میشه 2
up2u
اکثرا فک کنم امریکا و england دارن

نمیتونم اصلا انلاین بازی کنم با این سرعت:| dns هارو هم میزنم بازم مشکل داره! تا قبل از اپدیت دو درست بود:(

سلام دوساي عزيز من ديشب داشتم تو استور چرخ ميزدم ديدم plant vs zombie باري ps4 مجاني شده حجمشم ١٥ گيگه. need for speed most wanted هم براي ps vita مجاني شده

بله. Mirror's Edge هم برای PS3 مجانی شده. بهتره از استور هر 3 بازی رو بخرید تا فردا یدونه PS3 یا ویتا خریدید، بازی رایگان داشته باشید. :d

داداش دمت گرم. بازم بازی جدید رایگان شد اطلاع بده ممنونت میشم. واقعا لطف بزرگی کردی.
دوستان چطور متوجه بشیم اینجوری بازی های خوب رو رایگان میشه تو استور آمریکا ؟؟ منبعی هست که اطلاع رسانی به روز داسته باشه ؟؟
بچه ها حواستون باشه pvz رو 4 پلاس میخاد و مثل من اگه پلاس ندارید 18 گیگو هدر ندید!
تو همه استورها مجانی شدن اینا.

بچه ها حواستون باشه pvz رو 4 پلاس میخاد و مثل من اگه پلاس ندارید 18 گیگو هدر ندید!
تو همه استورها مجانی شدن اینا.

برا دانلود بازی پلاس نمیخواد. وقتی دانلود تموم شد و خواستید بازی کنید، باید پلاس داشته باشید. چون بازی آنلاین هست و سینگل نداره.

شما هم راحت میتونی با ساخت اکانت ژاپن، پلاس 2 هفته ای بگیری.

تو سایت PS یدونه اکانت ژاپن بساز. ( از ترجمه گر مرورگر استفاده بکن تا متن ها رو به انگلیسی ترجمه بکنه )

برای آدرس از این سایت استفاده بکن. ( بهتره شهر Hokkaido رو انتخاب کنی )

بعدا توی کنسول Sign in بکن و از استور پلاس 14 روزه رو فعال کن.

نمیتونم اصلا انلاین بازی کنم با این سرعت:| dns هارو هم میزنم بازم مشکل داره! تا قبل از اپدیت دو درست بود:(
انلاین به سرعت نت ربط نداره !
پینگ مهم هست.
با london از speedtest.net تست بگیر زیره 180 باشه Ok هست ...
دانلودها از این استفاده کن :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

انلاین به سرعت نت ربط نداره !
پینگ مهم هست.
با london از speedtest.net تست بگیر زیره 180 باشه Ok هست ...
دانلودها از این استفاده کن :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

پینگم 250 هست:| (البته روزایی بوده که با 150 هم نمیتونستم بازی کنم:| ) امروز بعد از چند روز تونستم بازی کنم مشکل از dns بود:| با استفاده از برنامه ای که توی این تاپیک بود dns رو تنظیم کردم و تونستم راحت بازی کنم:D

ممنون!

یه سوال دارم از شما دوستان ممنون میشم کمک کنین
۱ من اگه یه پلاس ۲ هفته ای از ریجن ژاپن بگیرم و کیلزون دانلود کنم و بعد از ۲ هفته از یه ریجن دیگه پلاس بگیرم اونموقع هنوز میتونم کیلزون بازی کنم?

سلام.آقا من به فنا رفتم.
الان این planet vs zabies حجمش 14 گیگه و وقتی 4 گیگش دان بشه میتونم بازیش کنم...یعنی اون 10گیگ بقیش خود به خود وقتی پی اسم روشن باشه دان میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینطوری که ما نابود میشیم.هیچ راهی نیست بشه اون ده گیگم تو ساعت رایگان بگیریم :( ؟

سلام.آقا من به فنا رفتم.
الان این planet vs zabies حجمش 14 گیگه و وقتی 4 گیگش دان بشه میتونم بازیش کنم...یعنی اون 10گیگ بقیش خود به خود وقتی پی اسم روشن باشه دان میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینطوری که ما نابود میشیم.هیچ راهی نیست بشه اون ده گیگم تو ساعت رایگان بگیریم :( ؟
سلام
شما بهتر بودش که با PC بازی رو دانلود میکردید و بعد با استفاده از برنامه PSX فایلها رو به کنسول انتقال میدادید ... میتونید بازی رو پاک کنید و فایلهای بازی رو سر فرصت تو ساعت رایگان دانلود کنید و بعد انتقال بدید به کنسول

- - -ویرایش - - -

یه سوال دارم از شما دوستان ممنون میشم کمک کنین
۱ من اگه یه پلاس ۲ هفته ای از ریجن ژاپن بگیرم و کیلزون دانلود کنم و بعد از ۲ هفته از یه ریجن دیگه پلاس بگیرم اونموقع هنوز میتونم کیلزون بازی کنم?

نه نمیشه ... به دو دلیل اول اینکه ریجن 2 اکانت یکی نیست و دلیل دوم هم اینکه شما باید بازی رو روی اکانت دوم هم داشته باشید

سلام دوستان
ممنون میشم کسی بتونه بنده را راهنمایی کنه چطوری وصل بشم به استور هر کاری کردم نشد سرعتم هم بسیار خوبه میانگین رو 600 کیلو بیته آپدیت بازیها را هم میتونم دانلود کنم ولی هیچ رقمه نمیتونم به PSN وصل بشم اینم دو تا عکس واسه دوستان اگه تنظیمات خاصی باید انجام بشه لطفا بنده را راهنمایی و کمک کنن در ضمن تا 2 ماه پیش هم با همین نت وصل میشدم به استور فیفا هم بازی میکردم خیلی راحت و بدون لگ ولی حالا و از وقتی فریمور 2 به بعد را آپدیت کردم نابود شد همه چیز

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
ممنون میشم کسی بتونه بنده را راهنمایی کنه چطوری وصل بشم به استور هر کاری کردم نشد سرعتم هم بسیار خوبه میانگین رو 600 کیلو بیته آپدیت بازیها را هم میتونم دانلود کنم ولی هیچ رقمه نمیتونم به PSN وصل بشم اینم دو تا عکس واسه دوستان اگه تنظیمات خاصی باید انجام بشه لطفا بنده را راهنمایی و کمک کنن در ضمن تا 2 ماه پیش هم با همین نت وصل میشدم به استور فیفا هم بازی میکردم خیلی راحت و بدون لگ ولی حالا و از وقتی فریمور 2 به بعد را آپدیت کردم نابود شد همه چیز
jnmcv0ankry308ycbmj3.jpg
wm7qm19bzdywb83a5erp.jpg

شما DNS رو تغییر بده ، تو همین فروم مقادیرش هست ، یعنی قبل از شما چند نفر همین جا اومدن و گفتن و مشکلشون حل شد .

- - -ویرایش - - -

الان کیلزون رو که توی پی اس ان ژاپن فری شده رو توی اکنتم ثبت کردم.چطور باید روی پی سی دانلودش کنم از چه سایتی ؟

لینک دانلود با کامپیوتر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or