همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان من امروز تا مرز له کردن ps4 رفتم

من هم xbox one دارم هم ps4 برای هردو dns که شما گفتین هم انتخاب کردم و شرایط هر دو یکسانه لازم به ذکره بگم سرعت اینترنت من 1 مگ نامحدوده

من دو شب پیش تایتان فال رو برای ایکس باکس وان برای دانلود گذاشتم از ساعت 12 شب تا 9 صبح 7 گیگ دانلود کرده بود که افرین داشت

حالا دیشب اپدیت بازی کیلزون که 2 گیگه گذاشتم برای دانلود از ساعت 1 شب تا 8 صبح 1 گیگ دانلود کرده بود

اگه سر سخت ترین فن ps هم باشید باید قبول کنید xbox live سرعتش دانلودش خیلی بهتره تا psn حداقل برای اینترنت های افتضاح ایران

چه ربطی داره آخه , دانلود کردن بستگی به سرعت دانلودی داره که از isp میشه گرفت نه به کنسول
بعدشم همه ی شبا یکی نیست همه خوب میدونند نت ایران ثبات ثابتی نداره یک شب پر سرعت سه شب هم کم سرعت
احتمالا اون شبی که تیتان رو داشتی میگرفتی سرعتت بالا بود و اون شبی که کیلیزون میگرفتی پایین
من که خودم 3 تا بازی تا حالا خریداری کردم از استور شبانه 5 تا 7 گیگ دانلود میکرد

چه ربطی داره آخه , دانلود کردن بستگی به سرعت دانلودی داره که از isp میشه گرفت نه به کنسول
بعدشم همه ی شبا یکی نیست همه خوب میدونند نت ایران ثبات ثابتی نداره یک شب پر سرعت سه شب هم کم سرعت
احتمالا اون شبی که تیتان رو داشتی میگرفتی سرعتت بالا بود و اون شبی که کیلیزون میگرفتی پایین
من که خودم 3 تا بازی تا حالا خریداری کردم از استور شبانه 5 تا 7 گیگ دانلود میکرد

فرقی نداره خداقوت باید psn سرور های قوی داشته باشه تا سرعت دانلود زیاد باشه یادمه وقتی اپدیت 2.0 اومده بود به خاطر شلوغی در پی اس ان تا دو روز psn وصل نمیشد
الان هم که دارم امتحان میکنم 10 مگ تو 5 دقیقه دانلود میکنه

ولی تو ایکس باکس وان سرعت عالیه 50 مگ تو 5 دقیقه دانلود میکنه

ولی اینو بدونید لایو از هر نظر از پی اس ان بهتره با اینکه من خودم فن سرسخت سونی هستم

فرقی نداره خداقوت باید psn سرور های قوی داشته باشه تا سرعت دانلود زیاد باشه یادمه وقتی اپدیت 2.0 اومده بود به خاطر شلوغی در پی اس ان تا دو روز psn وصل نمیشد
الان هم که دارم امتحان میکنم 10 مگ تو 5 دقیقه دانلود میکنه

ولی تو ایکس باکس وان سرعت عالیه 50 مگ تو 5 دقیقه دانلود میکنه

ولی اینو بدونید لایو از هر نظر از پی اس ان بهتره با اینکه من خودم فن سرسخت سونی هستم
بازم میگم این برمیگرده به ISP خودتون من خودم همین امروز اپدیت ۲۰۰ مگی رو تو ۲۰ دقیقه گرفتم پس باید منم مشکل داشته باشم دیگه

دوستان من هر کاری میکنم به سرورای کال وصل نمیشه میگه بعدا امتحان کنید.استور و همه چی هم راحت باز میشه چیکارش کنم؟؟؟

دوست عزیز اگه اینطور درست نشد شاید سرور های کال اف از دسترس خارج شده باشندمن خودم هم این مشکلو تو ایکس باکس وان خودم داشتم اصلا به سرور های titanfall وصل نمیشد اما وقتی dns خودمو تغییر دادم یک بار هم هم نشد که گیر بده حالا dns خودتو به این که میگم تغییر بده ا

208.67.222.222
208.67.220.220

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or