همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
اونایی که از اول شهریور PLUS یه ماهه گرفتن، توی 7روز ابتدایی، 3 روزش که در دست تعمیر بود، 2روز به PSN وصل میشد ولی به کسی نمیتونستید وصل شید:d

سلام ...

دوستان من ریجن کنسولم 2 ژاپنه ، اکانت آمریکا ساختم ، مشکلی نداره؟

خداییش این دفعه دیگه جواب بدید. مرسی

تو دی ال سی ها دچار مشکل میشی همین نمیتونی از کد هاش یا نقشه های رایگانش استفاده کنی

- - -ویرایش - - -

سلام آقا من بخوام پی اس ان کارت با قیمت مناسب بخرم میشه خصوصی یه جا مطمن پیشنهاد کنین ؟

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
تو دی ال سی ها دچار مشکل میشی همین نمیتونی از کد هاش یا نقشه های رایگانش استفاده کنی
- - -ویرایش - - -

سلام آقا من بخوام پی اس ان کارت با قیمت مناسب بخرم میشه خصوصی یه جا مطمن پیشنهاد کنین ؟

دی ال سی ها به ریجن بازی و اکانت ربط داره نه به ریجن بازی و ps4;)

Amir13141516

کاربر سایت
Sep 14, 2012
20
نام
امیر
سلام دوستان من یه 20 دلاری زدم رو اکانتم. اکانتمم اماراته.
20 دلاریه رفته تو اکانت ولی نمی تونم باش چیزی بگیرم.
با کامپیوتر هم امتحان کردم ولی هنگام خرید می نویسه you must update your information
کمک:(

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
بچه ها من ميخوام از يكي ps 4 ريجن دو ژاپن بخرم.ميگه سه هفته است خريدم.از كجا بفهمم ماله ساله 2014 است يا نه؟بعد چند روز ازش مهلت تست بگيرم؟؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
8b572051f9f2141aa9bec0b3bc07c301.jpg

بچه ها این برای چی هست؟

SONY XPERIA Z2

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام دوستان من یه 20 دلاری زدم رو اکانتم. اکانتمم اماراته.
20 دلاریه رفته تو اکانت ولی نمی تونم باش چیزی بگیرم.
با کامپیوتر هم امتحان کردم ولی هنگام خرید می نویسه you must update your information
کمک:(
بیشتر توضیح بده چیو میخواد؟اطلاعات چی؟
بچه ها من ميخوام از يكي ps 4 ريجن دو ژاپن بخرم.ميگه سه هفته است خريدم.از كجا بفهمم ماله ساله 2014 است يا نه؟بعد چند روز ازش مهلت تست بگيرم؟؟
از داخل جعبه اگر توش پلاس بود ماله 2013 یا از کف جعبه
8b572051f9f2141aa9bec0b3bc07c301.jpg

بچه ها این برای چی هست؟

SONY XPERIA Z2
بازی دیجیتالی که میخری بهت امتیاز میده بعد میتونی با اون امتیازها تو بازی های بعد که میخری تخفیف بگیری

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کنسول ps4 در 2014 برای جاپن عرضه شده بود
کلا زیاد به تاریخ ساخت حساس نباشه . اگر نگرانه مشکل هستی که هر کنسولی میتونه مشکل داشته باشه .
شما تست کن دتسگاه رو بخر مشکلی نداشت بازی کن خیالت راحت.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
PlayStation.Blog Share : Have an idea to improve the PlayStation experience? Share.
یک بخشی در بلاگ سونی چند وقتی هست ایجاد شده که یوزر ها مثلا میتونن بگن ما فلان ویژگی رو میخوایم و بعد رائ گیری میشه ، رائ مثبت بالا داشته باشه سونی تو آپدیت بعدیش اون ویژگیو اضافه میکنه . ( یعنی قاعدتا سیستمش باید اینجوری باشه مثل همچین بخش مشابه ای تو سایت XB )
منتها من همه درخواستا رو که چک میکردم امتیاز منفی همشون بیشتر از مثبت ها بودند ، نمیدونم جریانش چیه ولی در کل بخش خوبیه .

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
کنسول ps4 در 2014 برای جاپن عرضه شده بود
کلا زیاد به تاریخ ساخت حساس نباشه . اگر نگرانه مشکل هستی که هر کنسولی میتونه مشکل داشته باشه .
شما تست کن دتسگاه رو بخر مشکلی نداشت بازی کن خیالت راحت.
خيلي ممنون از راهنماييتون.بعد ازش مهلت تست بگيرم يا نه؟بعد يه سواله ديگه.من چون كنسول نسل قبلم x360 بوده نميدونم بايد چجوري با ps 4 انلاين بزنم.ميتونين يه توضيحي بدين؟؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
خيلي ممنون از راهنماييتون.بعد ازش مهلت تست بگيرم يا نه؟بعد يه سواله ديگه.من چون كنسول نسل قبلم x360 بوده نميدونم بايد چجوري با ps 4 انلاين بزنم.ميتونين يه توضيحي بدين؟؟
آره داداش مهلت تست بگیر
باید اول یه اکانت psn بسازید بعد پلاس بخرید یا میتونید به یک روش رایگان بگیرید که بچه ها تاپیکشو زدن

erfan 9

کاربر سایت
Sep 12, 2011
19
نام
عرفان
با توجه به درخواست های مکرر دوستان برای آموزش شیر کردن سرویس های کاهش پینگ روی کنسول ps4 و xbone ...یه pdf آماده کردم امیدوارم به کارتون بیاد.

لینک
ببخشید این جمله یعنی چی؟
کابل لن رو به لب تاب و سر دیگه(؟) رو به کنسول بزنین

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
دوستان من سرویس Plus روی اکانتم دارم و الان یچیزی حدود 10تا یا شاید بیشتر بازی رایگان پلاس هم مجموعا توی 2تا کنسول ps3 و ps4 دارم و مشغول بازی ام. امروز اومدم Crysis 3 دانلود کنم پیام زیر رو داد.

The funds could not be added to your wallet ( E-82000121 )

با ps4 هم امتحان کردم و هر بازی پلاس رو میخوام دانلود کنم این پیام رو میده !!! قضیه چیه ؟

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
دوستان من سرویس Plus روی اکانتم دارم و الان یچیزی حدود 10تا یا شاید بیشتر بازی رایگان پلاس هم مجموعا توی 2تا کنسول ps3 و ps4 دارم و مشغول بازی ام. امروز اومدم Crysis 3 دانلود کنم پیام زیر رو داد.

The funds could not be added to your wallet ( E-82000121 )

با ps4 هم امتحان کردم و هر بازی پلاس رو میخوام دانلود کنم این پیام رو میده !!! قضیه چیه ؟

استور اروپا مشکل داره:((

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من الان توی قسمت انجمن PS4 یه مقدار گشتم و دیدم که خیلی افراد دیگه هم از کشور های دیگه مثل مصر با استور اروپا مشکل دارن و همین ارور رو میگیرن !

E-82000121

خود من هم یه کامنت گذاشتم ! سعی کنید از طریق انلاین با سونی تماس بگیرین همه و این مشکل رو بهشون بگید تا درستش کنن

Re: Error E-82000121 - Page 8 - PlayStation Forum

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر