همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

من یکی از بچه هایی بودم که تا ۲ ماه پیش تو هر ساعت شبانه روز بهترین سرعت دانلودو تو ps4 داشیم الان فقط میتونم از ساعت ۴ صبح تا ۹ صبح خوب دانلود کنم به نظرمم راه حلی وجود نداره تغییر dns هم تاثیری نداره در حال حاضر اینترنت ایران کلن تعطیله فقط امید وارم برگرده به حالت قبلش شما هم زیاد سعی نکنید بهترین راحش همون by4 life

من اگه بخوام بازی از پلاس بگیرم فقط با برنامه psx اینکارو میکنم وگرنه دیوانگی محضه دانلود بازی بدون منیجر . سونی اگه از سرعت ما خبر داشت حتما یه منیجر اضافه میکرد . ترس من بیشتر از اینه که بر فرض TLOU پیش خرید کنم بعد با PSX دان کنم . موقعی که دانلود تموم شه توی برنامه بیارمشو RESUME کنم از XMB . بعد پر نشه !! . یعنی عملا بیچاره شدم:d . اگه PSX نبود واقعا هیچی نمیشد با خیال راحت دان کرد ، پدر کنسول حتی توی SB در میومد .

من اگه بخوام بازی از پلاس بگیرم فقط با برنامه psx اینکارو میکنم وگرنه دیوانگی محضه دانلود بازی بدون منیجر . سونی اگه از سرعت ما خبر داشت حتما یه منیجر اضافه میکرد . ترس من بیشتر از اینه که بر فرض TLOU پیش خرید کنم بعد با PSX دان کنم . موقعی که دانلود تموم شه توی برنامه بیارمشو RESUME کنم از XMB . بعد پر نشه !! . یعنی عملا بیچاره شدم:d . اگه PSX نبود واقعا هیچی نمیشد با خیال راحت دان کرد ، پدر کنسول حتی توی SB در میومد .

مطمعن باش اگه پیش خرید کنی کل حجم بازی رو نمیتونی با pc دانلود کنی نهایتا بتونی یک سومشو بگیری بقیش میره بک گراند دانلود

داداش ریستور لیسانسم زدم بازبازی قفل روشه
ببین فرض کن اکانت a که بازی روشه روی پلی استیشن a پریماری اکتیوشده و بازیا میاد .حالا اکانتa روی پلی استیشن b وصل شده و بازی های اکانت روش دانلود شده .اولا دیگه روی دستگاه پلی استیشن b پریماری اکتیو نمیشه و میگه روی یک دستگاه فقط میتونی . و روی بازی ها عکس قفل میاد و روش میزنی ارور لیسانس میده.لیسانسم ریستور زدم فرقی نکرد.شما ها چطوری یه اکانتو رو دوتا دستگاه بازی میکنید پس
hmmmm
نگاه کن نباید مشکلی باشه
شما اطمینان دارین این اکانت جای دیگه استفاده نشده ؟ بله درسته Primary فقط روی یک دستگاه کار میکنه اما یک اکانت رو میشه max روی دو دستگاه فعال کرد.
احیانا روی دستگاه b اکانت رو یک بار به نت وصل کردید و بعد restore license بزنید. نباید مشکلی باشه . چون قبلا بچه ها همین مورد رو داشتن و روی کنسول b آکانت Primary خودشون که باهاش بازی خردیه بودن رو وارد کردن و گزینه قفل بود اما پس از زدن restore license درست شده بود .

کسی از دوستان راه حلی برای بالا بردن سرعت دانلود PS4 داره ؟ سرعتی که باید حداقل ترانسفرش 400 باشه روی 30 یا 40ة .! .
dns دستی دادی ؟
8.8.8.8
8.8.4.4

اگر نشد از baylife و اون یکی استفاده کن برای دانلود و انتقال به دستگاه

Last edited by a moderator:
مطمعن باش اگه پیش خرید کنی کل حجم بازی رو نمیتونی با pc دانلود کنی نهایتا بتونی یک سومشو بگیری بقیش میره بک گراند دانلود

چرا عزیزم همه رو دانلود میکنه . بصورت پارت پارت توی فایلهای 4 گیگ دان میکنه با سرعت خیلی خفن . آخرش که تموم شد شد پارتها رو تک به تک share میکنی با برنامه

dns دستی دادی ؟
8.8.8.8
8.8.4.4

اگر نشد از baylife و اون یکی استفاده کن برای دانلود و انتقال به دستگاه

همه ی اینکارها رو هم بنیم تاثیری نمیزاره رو کنسول . فقط از pc . من فقط ترسم از اینه که یه بازی حجم سنگین از PC دان کنم بعد موقع ریختن رو کنسول پر نکنه خط دانلودو !! . نه بخاطر دانلود دوبارش ، فقط بخاطر اینکه شما حساب کن ترنسفر PS4 رو 40ه . ببین چقدر PS4 روی حالت SB باید روشن باشه تا 40 50 گیگو دان کنه :| . پدر کنسول در میاد .

توی پست اول نوشته برای اولین Sign in باید کریو شیر کنیم. همه همین کارو کردن یا فقط اونایی که مشکل صفحه Please wait باید شیر کنن؟؟
مال منم نمیشد اعصابم رو خورد کرده بود همه راهایی که موجود بود رو انجام دادم باز نشد که نشد
در آخر مودم رو ریست کردم و از اول کانفیگ کردم بعد میزان MTU رو توی کنسول با همونی که توی مودم بود یکی کردم و دی ان اس هم 8.8.8.8 و 8.8.4.4 گذاشتم وصل شد

سلام دوستان من می خواستم dlc فری کیلزون رو بگیرم پیغام this content cannot be selected at this time میده .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ بازی من ریجن 2 هست اکانت ریجن 1 ولی با اکانت ریجن 2 تست کردم باز هم همین پیغام رو میداد ممنون میشم کمک کنید .

من دیشب تمام راه های توی سایت رو تست کردم از کریو بگیر تا انواع چیز پی n ها با برنامه connectify شیر کردم نشد که نشد dns هم دستی دادم باز نشد اینترنتم هم پارس آنلاینه تا این که امروز صبح همینجوری بدون چیز پی n تست کردم دیدم وصل شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

من دیشب تمام راه های توی سایت رو تست کردم از کریو بگیر تا انواع چیز پی n ها با برنامه connectify شیر کردم نشد که نشد dns هم دستی دادم باز نشد اینترنتم هم پارس آنلاینه تا این که امروز صبح همینجوری بدون چیز پی n تست کردم دیدم وصل شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
در اصل برای اینکه اینترنت وصل بشه هر وقت که قطع و وصلش کنی باید یه تست کانکشن تو بخش network ازش بگیری.

سلام. به نظر من این روش ها اصن به درد نمیخوره !
شما ساعت ۹ صبح کنسول رو روشن کنید وصل میشید
منم مشکل Please Wait رو داشتم .
ساعت ۹ صبح امتحان کردم وصل شد

Sent From My HTC One X

دوستان من می خوام The Last Of Us رو بگیرم و چون تو PS3 داستانیش رو تموم کردم می خوام فقط آنلاینش رو بزنم.
آنلاینش باحاله طوری که سرگرمم کنه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or