همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان من کنسولم ریجن 2 ژاپن هستش.......وقتی میخوام اکانت psn توی کنسول بسازم،یه قسمتی هست که مربوط به کشور و ریجن کنسوله..........اونجا رو وقتی ژاپن انتخاب می کنم زبان به کلی خر تو خر ژاپنی میشه آدم چیزی نمی فهمه...در ضمن من اسم شهر و پستال کد ژاپن رو هم جایی گیر نیوردم که بزنم............ صفحه ی اول تاپیک نوشته که باید با کریو وارد بشی تا بتونی اکانت بسازی......درسته؟..............من بدون کریو و پراکسی و اینا خیلی ساده وصل میشم به نت.......میخواستم بدونم که الان حتما باید کریو استفاده کنم؟؟ و سوال دیگه اینکه آیا می تونم توی بخش انتخاب کشور یه کشور دیگه مثلا آمریکا یا استرالیا یا هرجای دیگه ای رو انتخاب کنم یا حتما باید کشور مربوط به ریجن رو انتخاب کنم؟؟؟؟

دوستان من کنسولم ریجن 2 ژاپن هستش.......وقتی میخوام اکانت psn توی کنسول بسازم،یه قسمتی هست که مربوط به کشور و ریجن کنسوله..........اونجا رو وقتی ژاپن انتخاب می کنم زبان به کلی خر تو خر ژاپنی میشه آدم چیزی نمی فهمه...در ضمن من اسم شهر و پستال کد ژاپن رو هم جایی گیر نیوردم که بزنم............ صفحه ی اول تاپیک نوشته که باید با کریو وارد بشی تا بتونی اکانت بسازی......درسته؟..............من بدون کریو و پراکسی و اینا خیلی ساده وصل میشم به نت.......میخواستم بدونم که الان حتما باید کریو استفاده کنم؟؟ و سوال دیگه اینکه آیا می تونم توی بخش انتخاب کشور یه کشور دیگه مثلا آمریکا یا استرالیا یا هرجای دیگه ای رو انتخاب کنم یا حتما باید کشور مربوط به ریجن رو انتخاب کنم؟؟؟؟
آره میتونید بهتره که کشور آمریکا یا انگلستانو انتخاب کنید

دوستان من کنسولم ریجن 2 ژاپن هستش.......وقتی میخوام اکانت psn توی کنسول بسازم،یه قسمتی هست که مربوط به کشور و ریجن کنسول:dه..........اونجا رو وقتی ژاپن انتخاب می کنم زبان به کلی خر تو خر ژاپنی میشه آدم چیزی نمی فهمه...در ضمن من اسم شهر و پستال کد ژاپن رو هم جایی گیر نیوردم که بزنم............ صفحه ی اول تاپیک نوشته که باید با کریو وارد بشی تا بتونی اکانت بسازی......درسته؟..............من بدون کریو و پراکسی و اینا خیلی ساده وصل میشم به نت.......میخواستم بدونم که الان حتما باید کریو استفاده کنم؟؟ و سوال دیگه اینکه آیا می تونم توی بخش انتخاب کشور یه کشور دیگه مثلا آمریکا یا استرالیا یا هرجای دیگه ای رو انتخاب کنم یا حتما باید کشور مربوط به ریجن رو انتخاب کنم؟؟؟؟

شما هم خرتوخر پر کن گزینه ها رو :d . مهم نیست زبانش . الکی گزینه رو بزن قسمت پستال هم الکی یه شماره ای مثل 10802 بزن میره . شما اگه میخوای از 14 روز پلاس رایگانت استفاده کنی باید اکانتت ژاپن باشه . یک اکانت آمریکا هم بساز . کریو و پراکسی هم نمیخواد . نه مهم نیست داداش واسه گیم ریجن دستگات با بازیت هماهنگ باشه . جواب میده

من psn 10 دلاری که کدش در درجعبه پلی استیشن 4 بود را وارد میکنم فعال بشه ارور میده چیکار باید بکنم
E-82000134 این ارور را میده

آخرین ویرایش:
من psn 10 دلاری که کدش در درجعبه پلی استیشن 4 بود را وارد میکنم فعال بشه ارور میده چیکار باید بکنم
E-82000134 این ارور را میده
برو به ساپورت سونی بگو ببین چی میگه منم رفتم گفتم یه تاریخی گفت که یک ماه قبل از این بود که من کنسولو بگیرم بعد فهمیدم کار فروشنده هه بوده

دوستان لطفا کنید:
بازی ها فرق ریجن all با ریجن 1 چیه!؟
اکانتم انگلیسه بازی ریجن ال باشه اجرا میشه!؟
بازی اسنایپر الیت3 ریجن 2شو هرکار میکنم گیر نمیارم همه جا ریجن الشو دارن چکار کنم!؟بازی تو جعبش کد داره برا فعال سازی مولتی پلیر؟میتونم مولتی پلیر بازی کنم؟
ممنون اگر راهنماییم کنین مرسی

برو به ساپورت سونی بگو ببین چی میگه منم رفتم گفتم یه تاریخی گفت که یک ماه قبل از این بود که من کنسولو بگیرم بعد فهمیدم کار فروشنده هه بوده

کنسول من پلمپ بود حتی این کارت زیر کنسول بود قابل دید نبود
چه جوری به ساپورت سونی بگم

دوستان لطفا کنید:
بازی اسنایپر الیت3 ریجن 2شو هرکار میکنم گیر نمیارم همه جا ریجن الشو دارن چکار کنم!؟بازی تو جعبش کد داره برا فعال سازی مولتی پلیر؟میتونم مولتی پلیر بازی کنم؟

فکر کنم ریجن ال با 1 "یکی باشند.
بله اجرا میشه.بازیها محدودیت منطقه ای ندارند.
برای مولتی هم فقط باید پلاس داشته باشی و یک اپدیت رو دانلود و نصب کنی.قبلا توی جعبه یه کد بود"اما دیگه نیست.

دوستان برای اولین بار به psn از طریق پلی 4 وصل میخوای بشی حتما باید کریو روش شیر کنی؟هر کاری میکنم وصل شه please wait میزنه هم رجین هم اکانت امریکاست
اخرین اپدیت هم انجام دادم

کنسول من پلمپ بود حتی این کارت زیر کنسول بود قابل دید نبود
چه جوری به ساپورت سونی بگم
مال منم پلمپ بود ولی شد دیگه برین تو سایت سونی اون بالا قسمت ساپورت تو پلی استیشن کلیک کنید بعد بهشون بگین

- - -ویرایش - - -

دوستان برای اولین بار به psn از طریق پلی 4 وصل میخوای بشی حتما باید کریو روش شیر کنی؟هر کاری میکنم وصل شه please wait میزنه هم رجین هم اکانت امریکاست
تو ساعات مختلف امتحان کنید

دوستان لطفا کنید:
سلام
تایید میکنم region all همون ریجن 1 هست بدین معنا که برای نصب dlc باید ریحن اکانت 1 باشه .
بله بازی اجرا میشه روی هر ریجنی اصلا محدودیتی نداره اما
England هم ریجن 2 محسوب میشه - تنها محدودیت اینجا برای نصب dlc ها خواهد بود.
بازیا کد برای Multi ندارن. فقط بایستی plus بخری . سالانه 50 دلاره .

یه تعداد از دوستان همونطوری توی please wait رها کردن D: یکی میگفت 20 دقیقه یکی میگفت 2 ساعت طول کشید sign in بشه.
تغییر DNS ها هم ظاهرا به بعضی از دوستان کمک کرده .
sign in شدن توی ساعات مختلف هم ظاهرا کمک کرده.

کلا زیاد طول میکشه من 1 ساعتی صبر کردم :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or