همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام یه اکانت فقط رویه یه دستگاه اکتیو میشه .روش بالا را تست کردم رو دستگاه دوم تا اکانتو میخای اکتیو کنی میگه یه بار اکتیو شده اونا دی اکتیو کن اول
اینم تو سایت رسمی سونی نوشته

اقا یه سوال من پلی 4 گرفتم limited pack همین کد knack داره ریجن 2 بعد اکانت psn من امریکاست الان مشکلی نداره ؟ بعد اپدیت چی بریزم ؟
اگر japan هست که برای بازی کردن knack باید اکانت Japan رو باز کنی تا کدها کار کنه
نه اکانت us هم مشکلی نداره
اپدیت که خودش بزار 1.72 رو اپدیت کنه :)

سلام یه اکانت فقط رویه یه دستگاه اکتیو میشه .روش بالا را تست کردم رو دستگاه دوم تا اکانتو میخای اکتیو کنی میگه یه بار اکتیو شده اونا دی اکتیو کن اول
اینم تو سایت رسمی سونی نوشته

اکانت روی دوتا دستگاه active میشه اما به عنوانه primary خیر.

سلام دوستان

الان دستگاه رو آپدیت کردم و میخواستم تو PSN ثبت نام کنم ولی وقتی میزنم همش مینویسه Please Wait و جایی نمیره!! حدود 5 دقیقه هم صبر کردم بازم نشد. الان میخوام از سایت ثبت نام کنم. میخوام اکانتمو آمریکا بزنم. آدرس باید بزنم؟؟

اگر japan هست که برای بازی کردن knack باید اکانت Japan رو باز کنی تا کدها کار کنه
نه اکانت us هم مشکلی نداره
اپدیت که خودش بزار 1.72 رو اپدیت کنه :)

اکانت روی دوتا دستگاه active میشه اما به عنوانه primary خیر.
خب رو دستگاه دوم میزنم و رو بازی اوکی میکنم ارور ایسانس بازی میده و رو ایکن بازی عکس قفله .چطوری میشه رو دستگاه دوم بازی ها رو انجام داد

خب رو دستگاه دوم میزنم و رو بازی اوکی میکنم ارور ایسانس بازی میده و رو ایکن بازی عکس قفله .چطوری میشه رو دستگاه دوم بازی ها رو انجام داد
اکانتی که بازی روش دانلود شده باید وارد بشی .
اگر اون قفله میاد رو برو توی setting و یه گزینه restore licenses هست. اون رو پیدا کن و بزن باید مشکل رو حل کنه.

سلام دوستان

الان دستگاه رو آپدیت کردم و میخواستم تو PSN ثبت نام کنم ولی وقتی میزنم همش مینویسه Please Wait و جایی نمیره!! حدود 5 دقیقه هم صبر کردم بازم نشد. الان میخوام از سایت ثبت نام کنم. میخوام اکانتمو آمریکا بزنم. آدرس باید بزنم؟؟

دوست عزیز اینارو وارد کن

1899-1905 60th Place E
city: Bradenton
State: Florida
zip code :34203
USA

اکانتی که بازی روش دانلود شده باید وارد بشی .
اگر اون قفله میاد رو برو توی setting و یه گزینه restore licenses هست. اون رو پیدا کن و بزن باید مشکل رو حل کنه.
داداش ریستور لیسانسم زدم بازبازی قفل روشه
ببین فرض کن اکانت a که بازی روشه روی پلی استیشن a پریماری اکتیوشده و بازیا میاد .حالا اکانتa روی پلی استیشن b وصل شده و بازی های اکانت روش دانلود شده .اولا دیگه روی دستگاه پلی استیشن b پریماری اکتیو نمیشه و میگه روی یک دستگاه فقط میتونی . و روی بازی ها عکس قفل میاد و روش میزنی ارور لیسانس میده.لیسانسم ریستور زدم فرقی نکرد.شما ها چطوری یه اکانتو رو دوتا دستگاه بازی میکنید پس

من آیدی رو از سایت سونی ساختم ولی وقتی از PS4 میخوام Sign In کنم مینویسه Please Wait!! تقریبا 1 ساعت هم همونجوری موند ولی وارد PSN نشد!

داداش منم چند شب پیش یه اکانت امریکا ساختم مشکلی نبود البته این مشکل شمارو خیلیا داشتن حالا دستگاه رو اپدیت کن شاید اوکی بشه

کسی از دوستان راه حلی برای بالا بردن سرعت دانلود PS4 داره ؟ سرعتی که باید حداقل ترانسفرش 400 باشه روی 30 یا 40ة .! .

من یکی از بچه هایی بودم که تا ۲ ماه پیش تو هر ساعت شبانه روز بهترین سرعت دانلودو تو ps4 داشیم الان فقط میتونم از ساعت ۴ صبح تا ۹ صبح خوب دانلود کنم به نظرمم راه حلی وجود نداره تغییر dns هم تاثیری نداره در حال حاضر اینترنت ایران کلن تعطیله فقط امید وارم برگرده به حالت قبلش شما هم زیاد سعی نکنید بهترین راحش همون by4 life

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or