همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
با سلام خدمت دوستان
من تمام راه ها رو چک کردم ip ایران جواب نمیده همین الان با vp تونستم به psn و تمام امکانات ps4 وصل بشم
یا باید یه روتر میکروتیک د:-$اشته باشید یا یک کامپیوتر با دو تا کارت شبکه حالا اگه کسی دو دوست داره تا توضیحات تکمیل هم بدم

ممنون میشم یه توضیح کلی توی این تاپیک درباره اتصال با vp بدید.

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
با سلام خدمت دوستان
من تمام راه ها رو چک کردم ip ایران جواب نمیده همین الان با vp تونستم به psn و تمام امکانات ps4 وصل بشم
یا باید یه روتر میکروتیک د:-$اشته باشید یا یک کامپیوتر با دو تا کارت شبکه حالا اگه کسی دو دوست داره تا توضیحات تکمیل هم بدم
ممنون میشم درباره اتصال با vb توی همین تاپیک یه توضیح کامل بدید.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
این اموزش وصل شدن با قند شکنا تو یک تاپیک جدا یا همین جا توضیح بدید من خیلی گشتم قندشکنی نیافتم وصل بشه نرمافزار هستا اما تو pcفقط کار میده قسمت شر کردن نداره:|

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
با سلام خدمت دوستان

درود
جناب من با روتر ميكروتيك RB750 هم Test كردم نميشه.
چون با روتر فقط بصورت L2TP و PPTP و SSTP ميشه وصل شد.
و همه اينها پورت هاشون يا بسته است يا سرعتش اينقدر كنده كه نميشه.
مگر اينكه مدل جديدى رو ميكروتيك بتونيد نصب كنيد.
اگه بيان كنيد ممنون ميشيم.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خوش به حال اون دوستانی که مشکلشون حل شد:-*.ما که همچنان منتظریم.این جمعه که نشد بیاد.شاید جمعه ی دیگه بیاید ... شاید:(
خوب چرا همگی جمع نمیشید اونایی که تو تهران هستند برن ISP تون و کنسول هم ببرید؟ مثل جریان uncharted

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
خوب چرا همگی جمع نمیشید اونایی که تو تهران هستند برن ISP تون و کنسول هم ببرید؟ مثل جریان uncharted

من اهوازیم اخه:( این ISP پارس انلاین هم کلا قاطی کرده.بعضی وقت ها .COM رو باز نمی کنه!امروز .ORG و .IR رو باز نمی کرد بعد از چند ساعت درست شد.کلا زدن داغون کردن ISP رو رفته.من زنگ زدم به یارو گفتم اقا پورت ها رو چرا هی می بندین مردم رو اذیت می کنین بعدشم گفتم اخه پورت PS Store بدبخت چی داره که باید ببندینش؟!طرف گفت که ما هیچ پورتی رو نبستیم:| (می دونین جالبیش چیه؟!1 ساعت بعد از اون تماس همون مشکل عدم باز کردن .org و .ir پیش اومد تا بعد از 1-2 ساعت دوباره حل شد.

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
من اهوازیم اخه:( این ISP پارس انلاین هم کلا قاطی کرده.بعضی وقت ها .COM رو باز نمی کنه!امروز .ORG و .IR رو باز نمی کرد بعد از چند ساعت درست شد.کلا زدن داغون کردن ISP رو رفته.من زنگ زدم به یارو گفتم اقا پورت ها رو چرا هی می بندین مردم رو اذیت می کنین بعدشم گفتم اخه پورت PS Store بدبخت چی داره که باید ببندینش؟!طرف گفت که ما هیچ پورتی رو نبستیم:| (می دونین جالبیش چیه؟!1 ساعت بعد از اون تماس همون مشکل عدم باز کردن .org و .ir پیش اومد تا بعد از 1-2 ساعت دوباره حل شد.

دقیقاً منم امروز مشکل تو رو داشتم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
همه مشکلات از زیر ساخت هست اعتراض باید بکنیم به hsp تا اونا هم منتقل کنن وگرنه تا اخر نصل همین وضع باقی می مونه

- - -ویرایش - - -

اقاییون من همین الان pm9 رو share کردم با ps4 و عکس ها و 1 video رو upload کردم facebook اما باز هم store باز نشد! باز هم همون error
لطفا به ساپورت sony ایمیل بدید. کافی ادرس زیر رو past کنید در yahoo و سپس پیامتون رو بنویسد شما customer اونها هستید پس مشکل رو بگید نه 1 بار بلکه چندین بار تا این مشکل حل بشه
address:
playstation@mailmw.custhelp.com
پس از فرستادن ایمیل, sony یه ایمیل می فرسته بهتون که ایمیل شما بهشون ارسال شده, پس از 24 یا 48 ساعت جوابتون رو می دن, بگید که این مساله technical issue هست و هر کاری که همکارانشون گفتن انجام دادید اما درست نشده.

- - -ویرایش - - -

يه كد ​$10 همين الان SONY برام ايميل كرد.
شما در تاریخ 22 Nov تا 26 Nov
60 دلار خرید کردید که خوب بنا به اون program تا 6 Dec قرار بود سونی 10 دلار رو برای هر 60 دلار خرید برگردونه. که خوب برگردوند اما دیر

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
خبر خیلی فوری و خیلی مهم . نحوه Sign in شدن در PS4 با هر کانکشنی 100% تست شده

دوستان بلاخره موفق به Sign in شدن در PS4 شدم و بسیار از این بابت خوشحالم که GOD KNOWS HOW MUCH :x

و نحوه Sing in شدن :
اول از همه شما احتیاج به PS3Proxy و Kerio و یک عدد WiFi Dongle یا یک عدد کارت شبکه(pci express network card) و یا Laptop دارید. البته فقط برای باره اول ....
بعد باید اینترنت خود را از مودم به PC با استفاده از کارت شبکه یا WIFI Dongle انتقال داده و با استفادا از PS3Proxy (احتمالا نحوه استفاده از این برنامه و تنظیماتش رو بلدید اگه نه که میتونید از کسانیکه بلدن بپرسید یا بپرسید که جدا توضیح بدم و ست کردن این برنامه با PS4 درست شبیه PS3 هست ) اینترنت رو به PS4 از طرق کارت شبکه مادربرد انتقال داده ولی قبل از آن باید Kerio رو اجرا کنید و از قسمت Open Network and sharing center به قسمت change adapter stettings و روی Kerio virtual network کلیک راست کرده و از تبِ sharing تیکه Allow Other user to connect throgh this camputer's network رو بزنید سپس PS3Proxy رو طبق روش خودش اجرا کرده و با PS4 ستش کنید همانطوری که با PS3 ست میکنید ...

و حالا به قسمت Sign in در PS4 بروید و Acc خود را وارد کنید و شما ذوق زده خواهید شد همانطوری که من شدم و به PSN وصل خواهید شد و فراموش نکنید که گزینه AUTO LOGIN را فعال کنید و در همین لحظه شما Store را هم باز خواهید کرد و میتوانید استفاده کنید .
وحالا میتوانید تنظیمات خود را به حالت اول برگردانید و براحتی Sign in شوید و بازی کنید و Update و DL کنید فقط شما کافیست یکبار SIGN IN شوید بعد از آن هیچ احتیاجی به مراحل قبل ندارید .... و اگه به Store نیاز داشتد میتوند Playstaion App یا سایت Sonyentertainmentnetwork.com با Acc خود log in شده و خرید و کد Plus و دانلود خود را روی PS4 انجام دهید یا راه قبلی رو پیش بگیرید .... تنها چیزی که من الان نمیفهمم اینه که چرا برای یه بار Sign in شدن یا تنظیمات Profile باید اینکار رو کرد ولی بعدش احتیاجی نیست ولی خو حداقل میشه فعلا مثه PS3 استفاده کرد تا اینترنت درست شه مثه قبل امیدوارم ...

در صورت موفق شدن که من 100% تست کردم و مشکلی ندارم لایک یادتون نره ;):bighug: در غیره اینصورت نمیبخشمتون )x:-*

آخرین ویرایش:

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
خبر خیلی فوری و خیلی مهم . نحوه Sign in شدن در PS4 با هر کانکشنی 100% تست شده

دوستان بلاخره موفق به Sign in شدن در PS4 شدم و بسیار از این بابت خوشحالم که GOD KNOWS HOW MUCH :x

و نحوه Sing in شدن :
اول از همه شما احتیاج به PS3Proxy و Kerio و یک عدد WiFi Dongle یا یک عدد کارت شبکه(pci express network card) و یا Laptop دارید. البته فقط برای باره اول ....
بعد باید اینترنت خود را از مودم به PC با استفاده از کارت شبکه یا WIFI Dongle انتقال داده و با استفادا از PS3Proxy (احتمالا نحوه استفاده از این برنامه و تنظیماتش رو بلدید اگه نه که میتونید از کسانیکه بلدن بپرسید یا بپرسید که جدا توضیح بدم و ست کردن این برنامه با PS4 درست شبیه PS3 هست ) اینترنت رو به PS4 از طرق کارت شبکه مادربرد انتقال داده ولی قبل از آن باید Kerio رو اجرا کنید و از قسمت Open Network and sharing center به قسمت change adapter stettings و روی Kerio virtual network کلیک راست کرده و از تبِ sharing تیکه Allow Other user to connect throgh this camputer's network رو بزنید سپس PS3Proxy رو طبق روش خودش اجرا کرده و با PS4 ستش کنید همانطوری که با PS3 ست میکنید ...

و حالا به قسمت Sign in در PS4 بروید و Acc خود را وارد کنید و شما ذوق زده خواهید شد همانطوری که من شدم و به PSN وصل خواهید شد و فراموش نکنید که گزینه AUTO LOGIN را فعال کنید و در همین لحظه شما Store را هم باز خواهید کرد و میتوانید استفاده کنید .
وحالا میتوانید تنظیمات خود را به حالت اول برگردانید و براحتی Sign in شوید و بازی کنید و Update و DL کنید فقط شما کافیست یکبار SIGN IN شوید بعد از آن هیچ احتیاجی به مراحل قبل ندارید .... و اگه به Store نیاز داشتد میتوند Playstaion App یا سایت Sonyentertainmentnetwork.com با Acc خود log in شده و خرید و کد Plus و دانلود خود را روی PS4 انجام دهید یا راه قبلی رو پیش بگیرید .... تنها چیزی که من الان نمیفهمم اینه که چرا برای یه بار Sign in شدن یا تنظیمات Profile باید اینکار رو کرد ولی بعدش احتیاجی نیست ولی خو حداقل میشه فعلا مثه PS3 استفاده کرد تا اینترنت درست شه مثه قبل امیدوارم ...

در صورت موفق شدن که من 100% تست کردم و مشکلی ندارم لایک یادتون نره ;):bighug: در غیره اینصورت نمیبخشمتون )x:-*

عزيز نيازي به اين همه دنگ و فنگ نيست شما اگه يه بار با اينترنت يكي كه وصل ميشه sign in كنيد دفعه بعد با اينترنت خودتونم وصل ميشه
منم وصل نميشدم همين error كوفتي رو ميگرفتم با اينرنت دوستم وصل شدم بعد كه اومدم خونه با كمال ناباوري وصل شد
وقتي test connection رو زدم يه قسمت مثل ps3 اضافه شده بود كه همونجا playstation network ساين اين شد
فكر كنم يه جورايي دور زد اون menu رو نميدونم چه مشكلييه ولي اگه ***** بود با pc هم نميرفت انگار با app مشكل داره كه نميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر