همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آره همچنان کار میکنه و خدا پدر سازنده اش رو هم بیامرزه :D
ایول برم سراغش ببینم چی میشه. :D

افتضاح شده من کلا همیشه شبانه همراه اول میگرفتم تمام بازی ها رو هم به راحتی دانلود میکردم میانگین ۱۰۰ گیگ دانلود داشتم هر وقت میگرفتم.دیشب گرفتم بازی های رایگان پلاسو دانلود کنم ماشالله ۲ تاش رو هم صد وسیو خورده ای گیگ حجم داشت فقط و فقط ۱۰ گیگ تونستم دانلود کنم شوکه کننده بود.همین مساله باعث شد بیخیال خرید دیجیتالی فاینال ۷ ریمیک بشم.امیدوارم به خاطر این مساله کرونا و قرنطینه و افزایش مصرف باشه بعدا حل بشه
دقیقاً این قضیه برای منم پیش اومد. همیشه بسته شبانه همراه اول که می‌گرفتم، با اینکه وسطش قطع و وصل می‌شد ولی سرعتش خیلی خوب بود و تا ۸۰ گیگ هم دانلود داشتم. اما دیشب کامل نابود شده بود و از ۱ نصف شب تا صبح به زور به ۷،۸ گیگ رسید! :|
حالا برم سراغ این PSX Download Helper، شاید بشه حداقل بازی‌ها رو شب با همراه اول روی کامپیوتر گرفت و بعد منتقل کرد به کنسول.

• Like
Reactions: vayne solidor

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87

دقیقاً این قضیه برای منم پیش اومد. همیشه بسته شبانه همراه اول که می‌گرفتم، با اینکه وسطش قطع و وصل می‌شد ولی سرعتش خیلی خوب بود و تا ۸۰ گیگ هم دانلود داشتم. اما دیشب کامل نابود شده بود و از ۱ نصف شب تا صبح به زور به ۷،۸ گیگ رسید! :|
حالا برم سراغ این PSX Download Helper، شاید بشه حداقل بازی‌ها رو شب با همراه اول روی کامپیوتر گرفت و بعد منتقل کرد به کنسول.
وضعیت افتضاحه به قدری سرعت اومده پایین مخصوصا شب ها که اصلا فاجعه هست

• Like
Reactions: Dinosaur

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

البته بازم فرقی نداره ها.دیشب که سرعت افتضاح بود گفتم چنتا فیلم و سریال حداقل دانلود کنم اونم سرعتش پایین بود.کلا مشکل همراه اول بی ناموسه که سرعتو اورده پایین .

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
البته بازم فرقی نداره ها.دیشب که سرعت افتضاح بود گفتم چنتا فیلم و سریال حداقل دانلود کنم اونم سرعتش پایین بود.کلا مشکل همراه اول بی ناموسه که سرعتو اورده پایین .
آقا من همین چند ساعت پیش تست کردم اینترنت همراه اول موبایل سرعت به طرز فضایی عالی بود تازه با قند شکن دانلود میکردم فایل ۲۰۰ مگ ده دقیقه پر میکرد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آقا من همین چند ساعت پیش تست کردم اینترنت همراه اول موبایل سرعت به طرز فضایی عالی بود تازه با قند شکن دانلود میکردم فایل ۲۰۰ مگ ده دقیقه پر میکرد
همین الان تست کردم بازم افتضاحه البته ۲۰۰ مگ ده دقیقه همچینم خوب نیستا.قدیما که سرعت خوب بود من ساعتی حداقل ۱۰ گیگ دانلود داشتم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان سرعت دانلود شما هم منهدم شده یا فقط برای من این طوریه؟! :D ADSL مشکلی نداره، ولی همراه اول سرعتش به شدت پایین اومده و چیزی که مثلاً تا دو هفته پیش توی ۵ ساعت دانلود می‌شد، الآن شاید ۳۰ ساعت طول بکشه!
انواع و اقسام DNSها رو هم امتحان کردم و فرق خاصی نکرد.
این برنامه PSX Download Helper هنوز به درد می‌خوره و کارایی درستی داره که حداقل برم سراغ اون؟
افتضاح شده من کلا همیشه شبانه همراه اول میگرفتم تمام بازی ها رو هم به راحتی دانلود میکردم میانگین ۱۰۰ گیگ دانلود داشتم هر وقت میگرفتم.دیشب گرفتم بازی های رایگان پلاسو دانلود کنم ماشالله ۲ تاش رو هم صد وسیو خورده ای گیگ حجم داشت فقط و فقط ۱۰ گیگ تونستم دانلود کنم شوکه کننده بود.همین مساله باعث شد بیخیال خرید دیجیتالی فاینال ۷ ریمیک بشم.امیدوارم به خاطر این مساله کرونا و قرنطینه و افزایش مصرف باشه بعدا حل بشه
درود فکر منم دقیقا مثل شما هستم همیشه شبامه همراه اول استفاده می کردم الان افتضاح شده ه پس هیچ راهی فعلا نیست ! نمیشه پیگیری کرد جالب اینجاست رو pcبسته سرعتش مشکلی نداره رو کنسول اینجوری میشه ! عجیبه

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
درود فکر منم دقیقا مثل شما هستم همیشه شبامه همراه اول استفاده می کردم الان افتضاح شده ه پس هیچ راهی فعلا نیست ! نمیشه پیگیری کرد جالب اینجاست رو pcبسته سرعتش مشکلی نداره رو کنسول اینجوری میشه ! عجیبه

سلام من lte ایرانسل دارم سرعتش شب عای من رو کنسول دانلود میکنم مشکلی نداره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ما بادوستم که فیفا میزدیم از اینترنت هموراه اول کلا استفاده میکنه الان روزانش هم نت 3 شده نمیزاره بازی کنه کسی به این مشکل هم بر خورده ! قبلا که نت 2 بود میشد الان چند روز نمیشه ! راه حلی چیز ی هست !

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
ما بادوستم که فیفا میزدیم از اینترنت هموراه اول کلا استفاده میکنه الان روزانش هم نت 3 شده نمیزاره بازی کنه کسی به این مشکل هم بر خورده ! قبلا که نت 2 بود میشد الان چند روز نمیشه ! راه حلی چیز ی هست !
دقیقا ۲ روزه دوباره شده نت تیپ ۳ شده سرعت دانلود داغوون اینا رو گذاشتن فقط انگشت کنن تو نت هر دقیقعه ور برن . ر.ی.دن به نت ۳ شب می خوام یه بازی دانلود کنم ماکس سرعت همراه اول ۸۰۰ کیلو بایت

• Like
Reactions: hosein me

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
درود دوستان ی سوالی دارم ما بایکی از دوستانم انلاین میزنیم و ایشون از نت همراه اول استفاده میکنن همیشه قبلا مشکلی نداشتیم الان هر کاری میکنیم نمیشه انلاین بزنیم با هم کسی این مشکل جدیدا داره
البته فقط فقط divمیشه بازی کنیم 2به 2 راهی کسی داره !
کلا که همراه اول چند وقته بد افتضاح شده خود من الان فاینال 7 را خریدم نمیتونم دانلودش کنم.در مورد مشکل شما هم احتمالا به خاطر اینه که کانکشن همراه اول نت تیپ 3 شده دوباره و برای انلاین بازی کردن محدودیت ایجاد میکنه

• Like
Reactions: hosein me

Abolleiofficial

عضو جدید
Apr 14, 2020
1
سلام دوستان، یخ سوالی خیلی مغزمو درگیر کرده، منو دوستم میخوایم هردومون جی تی ای بخریم ، جی تی ای الان ۱۵ دلاره ، ولی گیفت ۱۵ دلاری نیست ، من میخوام یه ۳۰ دلاری بگیرم برای اکانت خودم ، و بعد واسه اون پولو شیر کنم ، چطوری اینکارو کنم؟

ما ظرفیتی کار نمیکنیم و فقط کامل کار میکنیم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان، یخ سوالی خیلی مغزمو درگیر کرده، منو دوستم میخوایم هردومون جی تی ای بخریم ، جی تی ای الان ۱۵ دلاره ، ولی گیفت ۱۵ دلاری نیست ، من میخوام یه ۳۰ دلاری بگیرم برای اکانت خودم ، و بعد واسه اون پولو شیر کنم ، چطوری اینکارو کنم؟

باید یه ده دلار با یه 5 دلار بگیرین یا یه ده دلار با دوتا سه دلار یا دوتا ده دلاری بعد یکیتون که میتونه اکانتش رو بده به اون یکی، گیفت رو بزنید داخل اون (ترجیحا آمریکا باشه که ارزونتر بیوفته) بعد بازیو بخرید اون کسی که بازیو توی اکانتش خریده یوزر پس بده به اون یکی، بعد طرف وارد اکانت بشه active as primary بزنه بره توی لایبری بازیو بزنه توی دانلود لیست و بعد اکانتش log out کنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور

داداش نمیشه از یه اکانت به اکانت دیگه پوی شیر کرد،
الان گیفا 3،5،10،20 دلاری موجوده تو همه فروشگاها، هر دوتون میتونین 15 دلار شارژ کنین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر