همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان یه سوال،
من داشتم سایت psn profile رو نگاه میکردم، تو پروفایل یکی دیدم بعضی از بازی ها رو تو ps4 سه بار پلات کرده، یعنی یه بار رجین امریکا یه بار رجین اروپا و یه بار هم رجین ژاپن،
خواستم بدونم امکانش هست مگه، یه باری رو پلات کنیم و بعد یه دیسک با رجیم متفاوت بگیریم و با اونم پلات کنیم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Persona.Q

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوال،
من داشتم سایت psn profile رو نگاه میکردم، تو پروفایل یکی دیدم بعضی از بازی ها رو تو ps4 سه بار پلات کرده، یعنی یه بار رجین امریکا یه بار رجین اروپا و یه بار هم رجین ژاپن،
خواستم بدونم امکانش هست مگه، یه باری رو پلات کنیم و بعد یه دیسک با رجیم متفاوت بگیریم و با اونم پلات کنیم

این سوتی سونی هست، همه بازی‌ها اینجوری نیستن باید بری ببینی چه بازی‌هایی اینجوری هستند

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سرعت به قدری اومده پایین که آپدیت 800 مگی برای من 28 ساعت طول میکشه
ظاهرا سرورهای پلی استیشن دچار مشکل شدن چون من از بقیه دوستام که خارج از ایران هستن سوال پرسیدم و ظاهرا اونا هم با کندی سرعت در دانلود آپدیت بازیها مواجه هستن و یا اصلا نمیتونن چیزی رو دانلود کنن

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان من قصد دارم بازی های مثل pes و بتلفیلد و... رو اگر بشه آنلاین بارچزی کنم الان یک پلی استیشن ۴ اسلیم دارم + اینترنت adsl شاتل. نیاز هست چیا رو تهیه کنم و آیا با سرعت اینترنت مشکلی نخواهم داشت؟

با سپاس

• Like
Reactions: Ehsan of War

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من قصد دارم بازی های مثل pes و بتلفیلد و... رو اگر بشه آنلاین بارچزی کنم الان یک پلی استیشن ۴ اسلیم دارم + اینترنت adsl شاتل. نیاز هست چیا رو تهیه کنم و آیا با سرعت اینترنت مشکلی نخواهم داشت؟

با سپاس
پلاس میخوای و بازی ها و کنسول هم آخرین بروز رسانی رو داشته باشه یه اکانت هم باید بسازی

• Like
Reactions: nasimparsi

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
پلاس میخوای و بازی ها و کنسول هم آخرین بروز رسانی رو داشته باشه یه اکانت هم باید بسازی
می شه بگین که پلاس رو از کجا بخرم که معتبر باشه؟
1- چند ماهه بخرم که به صرفه ترین حالت باشه؟
2- آیا با اینترنت adsl شاتل ایرادی ندارد مثل لگ زدن یا پینگ بالا و... در اصل هدفمون بازی فوتبال هست یا دوستان که همه هم در یک شهر هستیم
3- اینکه جایی هست اکانت تست داشته باشه برای مثال ۱۵ دقیقه باشه ببینیم لگ یا پینگ و... داره یا نه؟
4- پلاس رو که می خرم می تونم تمامی بازی هایی که در اختبار دارم رو آناین بازی کنم یا اینکه فقط برای چند بازی خاص هست؟

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,509
من سرعت نتم بقیه جا ها بهتر شده اما‌ روی PS4 نمیدونم چرا هنوز داغون مونده و تقریبا ۱۰۰ کیلوبایته! راه حلی نداره کسی برای سرعت دانلود روی PS4؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من سرعت نتم بقیه جا ها بهتر شده اما‌ روی PS4 نمیدونم چرا هنوز داغون مونده و تقریبا ۱۰۰ کیلوبایته! راه حلی نداره کسی برای سرعت دانلود روی PS4؟
از دی ان اس استفاده کن
برا من این dns بهترین سرعت دانلود رو میده
208.67.222.222
208.67.220.220

• Like
Reactions: RedShift

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر