همه چیز درباره ی Xbox Live

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
هر وقت LT برای درایو کنسول شما عرضه بشه (Lite-On xxxx) میتوانید درایو کنسول خود را آپدیت کپی خور کنید.
یعنی هیچ مشکلی برای کپی خور کردن مجدداً کنسول به iXtreme LT ندارید.

اخبار iXtreme LT
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

اگر لیست بن شدگانی (Blacklist) در حالت standby وجود داشته باشد و کنسول شما در اون لیست قرار داشته باشد، دیگه هیچ فرقی نداره که به LT آپدیت کنید و یا نه، چون خود کنسول شناسایی شده.
اگر من با دستگام فقط وصل شم به لایو که گیمرتکم رو ریکاوری کنم بازم بن میشم ؟
با تشکر

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اگر من با دستگام فقط وصل شم به لایو که گیمرتکم رو ریکاوری کنم بازم بن میشم ؟
با تشکر

اگر کمی مطالعه داشته باشید، چندین بار گفته شده که امنیت iXtreme زیر سوال رفته
پس هیچ فرقی نداره که شما بخواید تو Live چی کار کنید...با وصل شدن به Live باید risk ban اون رو در هر دوره ای، هم قبول کنید.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
اگر کمی مطالعه داشته باشید، چندین بار گفته شده که امنیت iXtreme زیر سوال رفته
پس هیچ فرقی نداره که شما بخواید تو Live چی کار کنید...با وصل شدن به Live باید risk ban اون رو در هر دوره ای، هم قبول کنید.
خلیل جان من مرتب مطالعه میکردم اما هیچوقت نشد که جواب این سوالم رو که سوال خیلی از بچه های دیگه هم هستش از جانب یک کسی که وارد هستش مثل شما و بقیه مدیران بشنوم به همین خاطر هنوز تو شک بودم .
به هر حال بابت پاسخگویی سریعتون ممنون

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
عزيزان همه منو ببخشند
چند تا سوال در سطح پيش دبستاني داشتم
من الان وضعيتم جوري شده كه ديگه راحت ميتونم به لايو وصل شم
حال من براي اينكه توي لايو بازي كنم بايد اكانت بخرم؟
اگه خريدنيه چطوري؟
بعد اين موج بعدي بن از كي شروع ميشه؟ الان كه فعلا كوتاه اومده مايكروسافت نه؟

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
با سلام
دوستان راهی هست که بدون on شدن بشه codec video رو آپدیت کرد؟ شدیدن به کدک mov نیاز دارم. ps3 هم که این فرمت رو ساپورت نمیکنه. میترسم اگه on شم برم توی بلک لیست..

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
عزيزان همه منو ببخشند
چند تا سوال در سطح پيش دبستاني داشتم
من الان وضعيتم جوري شده كه ديگه راحت ميتونم به لايو وصل شم
حال من براي اينكه توي لايو بازي كنم بايد اكانت بخرم؟
اگه خريدنيه چطوري؟
بعد اين موج بعدي بن از كي شروع ميشه؟ الان كه فعلا كوتاه اومده مايكروسافت نه؟

راحت که هست ولی الان بیشتر به کسانی که ارجینال باز هستند توصیه میشه تا اومدن LT

شما با هر کنسول می تونید 3 تا گیمرتگ با 1 ماه گلد بسازید اگر این 3 تا تموم شده باید بخرید.

خیلی جاها داره. فروشگاه هایی مثل کنج یا فتحی هم دارند.

احتمال میدم سال بعد !
کوتاه نیومده ولی مثل سنت پیشین تا سال بعد به شناسایی می پردازه.

با سلام
دوستان راهی هست که بدون on شدن بشه codec video رو آپدیت کرد؟ شدیدن به کدک mov نیاز دارم. ps3 هم که این فرمت رو ساپورت نمیکنه. میترسم اگه on شم برم توی بلک لیست..

شما باید سایت Xbox.com رو چک کنید. اگر اون آپدیتی که می خواهید رو اونجا پیدا کنید می تونید با استفاده از فلش آپدیت کنید.

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
شما باید سایت Xbox.com رو چک کنید. اگر اون آپدیتی که می خواهید رو اونجا پیدا کنید می تونید با استفاده از فلش آپدیت کنید.

ممنون دوست عزیز . مثل اینکه هیچ راهی نیست. این خطر رو به جون میخرم. بالاخره یه طوری میشه دیگه. ولی فکر میکنم ارزش ریسک کردنو داشته باشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اقا اپدیت های کنسول رو دانلود کنیم یا نه اتفاقی برای کنسول نمی یفته

مایکروسافت آپدیت داشبورد کنسول رو در بازی های خودش قرار میده و شما برای اجرای بازی باید آپدیت رو انجام بدید.

این موضوع تبدیل به یک اجبار شده که شما در هر دوره باید آپدیت های مربوط به داشبورد کنسول رو انجام بدید.

انجام دادن و یا ندادن آپدیت توسط دیسک بازی و یا به صورت دانلودی از سایت مایکروسافت و رایت روی CD و یا کپی تو USB Flash هیچ مشکلی برای کنسول بوجود نخواهد آورد.

اگر هم شما نخواهید این آپدیت ها رو انجام بدید، در اجرای بازیهای جدید به مشکلاتی برخورد میکنید.
که بهتره همیشه داشبورد خود رو توسط دیسک بازی و یا به صورت افلاین آپدیت کنید.

در مورد آپدیت آنلاین توسط Live هم زیاد توصیه میشه در حال حاظر، فعلاً وضعیت Live برای کنسول هایی کپی خور شده چندان جالب نیست.

جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در 2009-28-October ‏

با سلام

در مورد Divx avi mp4 and etc
برای اجرای فایل های تصویری شما باید یک فایل تصویری رو در کنسول اجرا کنید و سپس خود کنسول به لایو وصل میشه و اپدیت مربوط رو انجام میده.

این یک راهش هستش و راه دوم هم اینه که شما هارد کنسول رو به PC وصل میکنید و فایل های مورد نیاز اپدیت رو در مسیرهای خاصی از هارد کپی میکند...که واقعاً ازش نداره و دردسر مخصوص خودش رو داره

با گرفتن آپدیت داشبورد از سایت مایکروسافت این ویژگی فعال نمیشه...اون آپدیت ها شامل codec video ها (Divx) نیستند.

در مورد Mov
در مورد ساپورت این قالب تصویری، حتی با آپدیت codec های تصویری برای داشبورد بازم این Format تصویری قابل اجرا نیست و اصلا جزء استاندارهای تصویری برای کنسول معرفی نشده.

پیشتهاد
الان پیشنهاد ای که به شما دارم بهتره از سیستم stream video کنسول استفاده کنید...با کابل شبکه...یک سری به تاپیک زیر بزنید که یک آموزش توسط برنامه ی Vuze قرار داده شده.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21883

باید از طریق خود Windows Media Center هم بشه stream video کنید روی کنسول. توی گوگل سرچ کنید stream video xbox 360 کلی آموزش پیدا میکند

P.S:
با انجام آپدیت آفلاین توسط فایل های خود سایت مایکروسافت، هیچ مشکلی برای کنسول از نظر امنیتی رخ نمیدهد و اصلا بن ای در کار نیست. یکی از ویژگی های هستش که خود مایکروسافت قرار داده و هیچ شناسایی در آن، درکار نیست

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان من یک مشکل دارم ایکس باکس قبلی من بن شد بعد من یک 360 دیگه خریدم ولی وقتی با پرو فایل قبلیم به لایو وصل می شم نمی تونم از یک ماه گلد رایگان دستگاه جدیدم استفاده کنم
چی کار باید کنم

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
سلام دوستان من یک مشکل دارم ایکس باکس قبلی من بن شد بعد من یک 360 دیگه خریدم ولی وقتی با پرو فایل قبلیم به لایو وصل می شم نمی تونم از یک ماه گلد رایگان دستگاه جدیدم استفاده کنم
چی کار باید کنم

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
تا جایی که اطلاع دارم برای هر پروفایل فقط یکبار می شه از گولد 1 ماهه رایگان استفاده کرد
و اگه قبلا استفاده کرده باشد مجددا نم یتنید استفاده کنید / حتی اگه دستگاهتون جدید باشه

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
تا جایی که اطلاع دارم برای هر پروفایل فقط یکبار می شه از گولد 1 ماهه رایگان استفاده کرد
و اگه قبلا استفاده کرده باشد مجددا نم یتنید استفاده کنید / حتی اگه دستگاهتون جدید باشه
دقیقا :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر