همه چیز درباره ی Xbox Live

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم من ابتدا با کردیت کارد 5000پوینت و 12ماه گلد توسط یکی از دوستام تو لایو خرید کردم اما حالا دیگه نمیتونم لایو با پوینت حالا با کرت یا کردیت دیگه خریداری کنم؟مشکل گیمر تگ من چیه؟حدود 15 20تا مایل هم به ساپورت زدم اما جواب نمیدن

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
اگر از حالت Background Download هم استفاده کنید دستگاه به حالت نیمه خاموش در میاد(وقتی که کنسول رو خاموش کنید) و دانلود ادامه پیدا می کنه ;)

از کجا باید اینکارو انجام بدیم؟
من هرچی گشتم اینرو پیدا نکردم منون میشم بگی عزیز

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
از کجا باید اینکارو انجام بدیم؟
من هرچی گشتم اینرو پیدا نکردم منون میشم بگی عزیز

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
تو قسمت console settings بعد قسمت start up and sutdown می رین تو همین قسمت این گزینه رو می تونین ببینید.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
برای اولین بار که به LIVE وصل شدم 2تا UPDATE کرد بعد دستگاه AUTO RESET شد حالا که میخوام به LIVE وصل بشم تو قسمتی که Internet میخواد به XBOX LIVE وصل بشه یه مثلث زرد که وسطش علامت تعجبه میاد بعد میگه که شما به LIVE وصل شدید ولی نمیدونم چی چی LIMITED ؟؟؟ بعد که Y میزنم :
W:0000 - 000B
X:001C - F003
Y: 20A8 -4800
Z: 0000 - 0000
ID: FFFF - FFFF
تورو خدا راهنماییم کنید .
سلام.
دوست عزیز مشکل از firewall است. تو تنظیمات مودمت(config) باید firewall رو خاموش یا همون disabale کنی.
سلام دوستان

امروز هر چقدر سعی کردم به XBL وصل بشم ، نشُد که نشُد...
پیغام زیر رو مینویسه:

Your Network doesn't have a sufficient MTU setting.Xbox Live requires a minimum MTU setting of 1364

خُب حالا من چه کُنم؟:smile:
شما باید mtu رو تنظیم کنی .کمترین mtu برای live 1365 است . باید mtu رو روی 1365 به بالا تنظیم کنی.
برای این کار باید وارد تنظیمات مودمت شی. همون config مودم. اگر نتونستی تا اونجا که بتونم کمکت میکنم ولی باید مدل مودمت رو به بگی.

کار خاصی نمیخوام بکنم فقط میخوام Xbox360 با هر کابلی که نیازه به مودم وصل کنم, فقط حدود 30 متری با مودم فاصله داره
چه کابلی باشه ( نوع که به فرونده بگم ) و حدودی قیمتش چند در میاد؟
باید کابل cross تهیه کنی.
قیمتش هم متری 1000 من خریدم. حالا بالا پایین داره.

آخرین ویرایش:

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان .

بلاخره بعد از کلی ترس و لرز به live وصل شدم .

ولی هر وقت میریم تو بازی باید ابدیت کنیم. راهی هست برای اینکه این ابدیت رو ذخیره کنیم که برای بار دوم که رفتیم دوباره ابدیت نخواد .

همچنین تو بازی cod4 نتونستم بازی کنم ( فقط این بازی رو نتونستم) وقتی find game رو میزنم هر چی سرچ میکنه کسی رو پیدا نمیکنه.باید کار خواصی انجام بدم؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام دوستان .

بلاخره بعد از کلی ترس و لرز به live وصل شدم .

ولی هر وقت میریم تو بازی باید ابدیت کنیم. راهی هست برای اینکه این ابدیت رو ذخیره کنیم که برای بار دوم که رفتیم دوباره ابدیت نخواد .

همچنین تو بازی cod4 نتونستم بازی کنم ( فقط این بازی رو نتونستم) وقتی find game رو میزنم هر چی سرچ میکنه کسی رو پیدا نمیکنه.باید کار خواصی انجام بدم؟

نه اصلا اینجوری نیست!!!!!
این آپدیت ها برای خود بازی هست که اگه جدید اومد باید حتما آپدیت کنی وگرنه هیچ راهی نیست!!

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان .

دوستان اگه این قسمت هم جواب بدین ممنون میشم . دارم عقده ای میشم برای بازی کردن cod4 . :confused::confused:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام
من امروز برای اولین بار وارد live شدم و یه 2 ساعتی بازی کردم ولی بعد متوجه شدم دیسک بازی stealth patch نبوده.حالا من حداکثر تا چند روز باید منتظر بشم تا ببینم دستگاهم بن میشه یا نه؟(میخوام اول مطمئن بشم که بن نشدم بعد اقدام به خرید gold card کنم)

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستان اگه این قسمت هم جواب بدین ممنون میشم . دارم عقده ای میشم برای بازی کردن cod4 .
برین :
MultiPlayer--->Xbox Live---> Find Match
بعد باید Mode بازی رو انتخاب کنید (مثلا Team DeathMatch یا Free For All و.....)
بعد براتون میگرده دنبال سرور و پس از انتخاب سرور وارد بازی میشید.

سلام
من امروز برای اولین بار وارد live شدم و یه 2 ساعتی بازی کردم ولی بعد متوجه شدم دیسک بازی stealth patch نبوده.حالا من حداکثر تا چند روز باید منتظر بشم تا ببینم دستگاهم بن میشه یا نه؟(میخوام اول مطمئن بشم که بن نشدم بعد اقدام به خرید gold card کنم)
دوست عزیز اینها سوالاتی هستن که هنوز جوابشون برای کسی به طور کامل مشخص نیست.
مایکروسافت هم روند منظمی رو برای شناسایی و بن کردن افراد دنبال نمیکنه.
شاید اصلا شما تو این 2 ساعت شناسایی نشده باشید (که البته احتمالش هم زیاده!!)
فقط از این به بعد سعی کنین بازیهای Stealth رو استفاده کنین.

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
سلام دوستان . آیا توی کنسول آرکید اکانت لایو وجود داره ؟ یعنی چیزی به صورت کارت هست که روش مثلا پسورد باشه یا نه وقتی که وصل شدیم به لایو خودش اکانت رایگان ( Silver membership ) رو میده ؟

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام دوستان . آیا توی کنسول آرکید اکانت لایو وجود داره ؟ یعنی چیزی به صورت کارت هست که روش مثلا پسورد باشه یا نه وقتی که وصل شدیم به لایو خودش اکانت رایگان ( Silver membership ) رو میده ؟
کارتی در کار نیست ، موقع ساختن اکانت میتونی 1 ماه گلد رایگان رو انتخاب کنی
شاید اصلا شما تو این 2 ساعت شناسایی نشده باشید (که البته احتمالش هم زیاده!!)
البته احتمالش بسیار کمه!

MAN30T

کاربر سایت
Sep 13, 2009
24
اگه سرعت ما مثل خارجی ها بالا بود می تونستیم فیلم 1080P رو همزمان ببینیم. از دست این سرعتهای کیلوبیتی خسته شدیم بابا!

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم من ابتدا با کردیت کارد 5000پوینت و 12ماه گلد توسط یکی از دوستام تو لایو خرید کردم اما حالا دیگه نمیتونم لایو با پوینت حالا با کارت خود مایکروسافت یا کردیت دیگه خریداری کنم؟مشکل گیمر تگ من چیه؟حدود 15 20تا مایل هم به ساپورت زدم اما جواب نمیدن

دوستان یکی جوابه مارو هم بده 1ساله گلد نزدیم:((
الانم خیلی وقته به ساپورت مایل زدم اما جواب نمیدن به کجا دیگه میشه مایل زد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر