همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همه این کارو کردم همه مدلشو کردم نشد که نشد
من قول بهتون میدم این داستان وی پی ان و اینا همش یه فرضیه بوده هیچ کی تاحالا با ویپی ان به لایو وصل نشده 
راستی Dash behzad آیدی برادرمه
من کوچیکت dash bahman ام
اگه اهل کال 5 ای اد کن
در ضمن پینگ من بره کال 4 جواب نمیده بره همین آدت کردم به اصلحه های کال 5
فرضیه؟ پس احتمالاً این DLC و Arcade هایی که ip check دارن و بچه ها با vpn دانلود کردن تو فرضیاتشون رو دستگاه دانلود شده و دارن باهاش بازی می کنن؟ برای share کردن vpn هم دو تا کارت شبکه باید داشته باشی که یکی به مودم و دیگری به xbox وصل باشه. خود کانکشن vpn رو هم باید share کنی و networkی که مربوط به xbox هست رو انتخاب کنی براش.

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
فرضیه؟ پس احتمالاً این DLC و Arcade هایی که ip check دارن و بچه ها با vpn دانلود کردن تو فرضیاتشون رو دستگاه دانلود شده و دارن باهاش بازی می کنن؟ برای share کردن vpn هم دو تا کارت شبکه باید داشته باشی که یکی به مودم و دیگری به xbox وصل باشه. خود کانکشن vpn رو هم باید share کنی و networkی که مربوط به xbox هست رو انتخاب کنی براش.
یعنی با لپتاپ نمیشه این کارو کرد؟
من تونستم اینترنت وایرلس لبتابو رو کارت شبکه share کنم و کنسول با کارت شبکه لبتاب به لایو وصل شد
بنابر این حتما باید 2 تا کارت شبکه حتما باشه؟

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
سلام
یه کارت گلد تا چه مدت اعتبار داره؟
منظورم زمانی هست که ازش استفاده نشه!

بستگی به کارت لایو گلد اش داره که چند ماهه باشه .

اگر مجانی روی کنسول ها رو میگید ، از همون زمانیکه وصل شدید به لایو و active کردید ،‌ تا ۱ ماه دوام داره چه استفاده بکنید چه نکنید .

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
با سلام دوباره
من بالاخره موفق شدم vpn رو share کنم رو کارت شبکه و به لایو وصل بشم
اما وقتی میرم نقشه کال 5 رو دانلود کنم میزنه که
this item is not avaible from your current locathin.

در ضمن من gametrag ام آدرس انگلیس ثبت کردم
vpn ام مال fastvpn هست و سرورش از آمریکا میگیره
gametrag برادرم آدرس آمریکا داره و میتونه نسخه دموی کال5 رو دانلود کنه ولی من نمیتونم اونو دانلود کنم و باز هم میزنه
حالا به نظر شما اگه من یه gametrag دیگه با یه پروفایل جدید تو هاردم باز کنم و محل سکونت رو آمریکا بدم و دوباره پوینت بگیرم درست میشه؟
save های پروفایل قبلیم از بین نمیره؟

در ضمن دیشب یه جا با ps3 و 512 شاتل کال5 زدم اصلا delay نداشت و همشونو نابود کردم
بچه های ایران اگه با سرعت خوب کانکت بشن نفس می برن
اینقدر که با این سرعتهای کم بازی کردن با سرعت بالا چشم بسته میزنن

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

در ضمن من gametrag ام آدرس انگلیس ثبت کردم
vpn ام مال fastvpn هست و سرورش از آمریکا میگیره
gametrag برادرم آدرس آمریکا داره و میتونه نسخه دموی کال5 رو دانلود کنه ولی من نمیتونم اونو دانلود کنم و باز هم میزنه
حالا به نظر شما اگه من یه gametrag دیگه با یه پروفایل جدید تو هاردم باز کنم و محل سکونت رو آمریکا بدم و دوباره پوینت بگیرم درست میشه؟
save های پروفایل قبلیم از بین نمیره؟

شما gamertagت مال هر کجا که هست باید VPNتم با همون ip باشه حتما. یعنی gamertag انگلستان داری باید vpnی پیدا کنی که ip uk بده بهت.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
salam khedmate dostan.kasi midoone chejori mishe AGE ro toye XBOX LIVE taghir dad?lotfan rahnamae konin.

اگر فارسی بنویسید بهشت اون دنیا رو بیمه کردید برا خودتون ;)

شما باید بری قسمت setting توی دشبورد و Windows Live ID رو تغییر بدی . یعنی مربوط به آیدی شماست که تو خودش چه سنی کانفیگر شده باشه . اگر آیدی یاهو است که برید از یاهو تغییر بدید و اگر ... .

تغییر دادن اش از خود دشبورد فکر نکنم ممکن باشه برای همین هم است که میگه اولش کاملا مطمئن هستید که ...

اگر برای محدودیت بازی ها میخوایید میتونید از family setting به ***** ارتقاش بدید درهرحال . ;)

آخرین ویرایش:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام
بچه ها من برای اولین بار به لایو وصل شدم و داشتم گیمرتگ میساختم.توی مرحله create gamertag بعد از اینکه اسم گیمرتگم رو میسازم یه ارور میده که نوشته try again و یه شماره هم زیرش نوشته که اینه : 80150027
بعد دوباره میاد توی صفحه اصلی. راستی نمیدونم چرا ازم آدرس رو نپرسید :confused:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
سلام
بچه ها من برای اولین بار به لایو وصل شدم و داشتم گیمرتگ میساختم.توی مرحله create gamertag بعد از اینکه اسم گیمرتگم رو میسازم یه ارور میده که نوشته try again و یه شماره هم زیرش نوشته که اینه : 80150027
بعد دوباره میاد توی صفحه اصلی. راستی نمیدونم چرا ازم آدرس رو نپرسید :confused:

این ایراد مربوط به کانکشنته
کنسولو مستقیم وصل کن به روتر مودمت
البته قبلش تو مودم کانکتینگ pppoe بساز
تنظیمات کنسولتم بذار اتومات 2 سوت کانکت میشه

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
من امروز اومدم به لایو وصل بشم نشد و این ارور رو میده
there is a problem with your connection.select more info for a description of the problem and how you can fix it
من از 1 ماه گلد روی دستگاه استفاده کردم ولی هنوز به 1 ماه هم نرسیده،وقتی test connection میزنم تا به xbob live میرسه faild میخوره. در ضمن مودمم رو عوض کردم و از حالت پسورد دار که روی قبلی بود تنظیم کردم روی حالت اتومات
ممنون میشم کمک کنید

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
بستگی به کارت لایو گلد اش داره که چند ماهه باشه .

اگر مجانی روی کنسول ها رو میگید ، از همون زمانیکه وصل شدید به لایو و active کردید ،‌ تا ۱ ماه دوام داره چه استفاده بکنید چه نکنید .
انگار منظورم رو بد رسوندم:biggrin1:
منظور من این هست که یه کارت لایو گلد بگیری و اصلا ازش استفاده نکنی بندازی تو کمد خاک بخوره:biggrin1:
این کارت تا چه مدت اعتبار داره و میشه ازش استفاده کرد؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
انگار منظورم رو بد رسوندم:biggrin1:
منظور من این هست که یه کارت لایو گلد بگیری و اصلا ازش استفاده نکنی بندازی تو کمد خاک بخوره:biggrin1:
این کارت تا چه مدت اعتبار داره و میشه ازش استفاده کرد؟

تا هر موقع که ازش استفاده نشه .:biggrin1:

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
سلام به همه ی دوستان من امروز میخوام برا اولین بار به لایو وصل بشم تمام کارها را انجام میدم.
اما همش ضربدر میزنه کد اخطر 6003-8001
لطفا راهنمایی کنید.

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
لطفا برای کسانی که میخوان اولین بار به لایو وصل بشن یه آموزش کامل بزارید
من میخوام این کار رو بکنم ولی نمی دونم از کدوم صفحه شروع کنم به خوندن
میخوام سوال بپرسم میترسم بگید برو صفحات قبل رو بخون
منظور من از آموزش کامل از زمان وصل کابل اینترنت به کنسول هستش تا زمانی که بشه لایو بازی کرد
با تشکر فراوان;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر