همه چیز درباره ی Xbox Live

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا من از دیروز هر چی سعی میکنم GEOW 2 LIVE بازی کنم هر چی منتظر میمونم تا بازیکنی پیدا کنه هیچ اتفاقی نمیفته در صورتی که دیروز اینجوری نبود و بعد از چند دقیقه مینوشت Found Player و بعدم وارد بازی میشد ! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
آقا من از دیروز هر چی سعی میکنم GEOW 2 LIVE بازی کنم هر چی منتظر میمونم تا بازیکنی پیدا کنه هیچ اتفاقی نمیفته در صورتی که دیروز اینجوری نبود و بعد از چند دقیقه مینوشت Found Player و بعدم وارد بازی میشد ! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟!
منتظر نمونید! (من یه دفعه چند ساعت ایستادم!)
بهترین کار اینه که یه دوست پیدا کنید اون رو اد کنید و باهم برید وینگمن بازی کنید..!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منتظر نمونید! (من یه دفعه چند ساعت ایستادم!)
بهترین کار اینه که یه دوست پیدا کنید اون رو اد کنید و باهم برید وینگمن بازی کنید..!

من هستم اگه خواستی

=-------=

موقع ثبت نامه LIVE از من کشور نپرسید, فک کنم کشورم رو گذاشته آمریکا که پینگام خوب نیست باهاشون. چطوری میتونم کشورم رو عوض کنم؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من هستم اگه خواستی

=-------=

موقع ثبت نامه LIVE از من کشور نپرسید, فک کنم کشورم رو گذاشته آمریکا که پینگام خوب نیست باهاشون. چطوری میتونم کشورم رو عوض کنم؟

انشالله ADSL گرفتید..:biggrin1: بزودی من هم میام..

فکر نکنم بشه کشور رو عوض کرد! (یه تست کن ببین یشه یا نه!)
بچه های ایرانی زیاد هستن یکم بگردی پیدا می کنی..;) (البته تو بازیسنتر!)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بله, گندش در اومد. آقا اصلا از من نپرسیده رفته اکانت رو زده از آمریکا, همینه پینگام اینقدر بده.
اگه کسی راهی میدونه لطفا بگه, من هنوز بهش آدرس ندادم. اشکان جان میگفتن که موقعی که اکانت LIVE میخری میتونی آدرس بدی ولی من الان میخوام کشور رو عوض کنم.

ظاهرا از زمان NXE دیگه موقع ثبت نام کشور رو نمیپرسه. یه جا گفت که اگه میخوای اطلاعات بیشتر بدی بگو, منم گفتم نه چون آدرس دم دست نداشتم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
بله, گندش در اومد. آقا اصلا از من نپرسیده رفته اکانت رو زده از آمریکا, همینه پینگام اینقدر بده.
اگه کسی راهی میدونه لطفا بگه, من هنوز بهش آدرس ندادم. اشکان جان میگفتن که موقعی که اکانت LIVE میخری میتونی آدرس بدی ولی من الان میخوام کشور رو عوض کنم.

ظاهرا از زمان NXE دیگه موقع ثبت نام کشور رو نمیپرسه. یه جا گفت که اگه میخوای اطلاعات بیشتر بدی بگو, منم گفتم نه چون آدرس دم دست نداشتم.

کشور اکانت شما و پینگ اینترنت شما دوتا مبحث جداست. به طور مثال کشور من آمریکا زده شده ولی این باعث افزایش پینگ یا مشکل برای من نخواهد شد.

پینگ شما ، به اینترنتت برمیگرده و به هیچ عنوان ربطی به کشورت نداره.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا, تو بازی هایی که سرور اروپا و آمریکاشون جداست, شما اگه زده باشی از آمریکا هستم, شما رو به آمریکا وصل میکنن تا پینگ بهتری بگیری. من تو WaW هم هر صدایی میشنوم لهجه آمریکایی داره. چون پینگ ما با اروپا بهتره, من میخوام کشورم رو آمریکا بزنم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
چرا, تو بازی هایی که سرور اروپا و آمریکاشون جداست, شما اگه زده باشی از آمریکا هستم, شما رو به آمریکا وصل میکنن تا پینگ بهتری بگیری. من تو WaW هم هر صدایی میشنوم لهجه آمریکایی داره. چون پینگ ما با اروپا بهتره, من میخوام کشورم رو آمریکا بزنم.

شما وقتی در هر بازی به طور مثال Cod سرچ می کنید ، بهترین پینگی که پیدا بشه یا بهتر بگیم بهترین لابی که از نظر پینگ به شما مناسب باشه وصل میشه. وقتی اینترنت شما از حداقل ضعیف تر باشه ، سرچ دیرتر و با کیفیت کمتر صورت میگیره.

به طور مثال در بازی Cod4 ، من بعد از سرچ ، همیشه پینگم زرد و یا حتی سبز هستش. این بدین منظور هست که Host اروپایی هستند.

کشور شما فقط در پوینت تاثیر داره. در ضمن IP شما با کشور فرق داره. شما حتی اگر کشورت آمریکا باشه ولی IP از آسیا و ایران هستش نمی تونی فیلم دان کنی.

از اینجا مشخص میشه که IP مدنظر هستش.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
منظور از آدرسی که گفتم و ازت خواسته اطلاعات billing information هست: مثل نام، آدرس محل زندگی، کد پستی و ... خود کشور رو نمی شه تعیین کرد. گفتم کشور رو خودش از روی کشوری که اون live id که باهاش رجیستر می کنین هست تعیین می کنه.
بچه ها اگه کسی میدونه چطوری میشه این کشور رو عوض کرد, ممنون میشم کمکی کنه.
نمی شه.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
امشبم برای اولین بار لایو بازی کردم اما اینقدر مزخرف بود که حالم داره به هم میخوره 2 دست pes 09 بازی کردم هر جفتشم باختم اما چجوری باختم ؟؟ الن میگم اینقدر بازی leg داشت که نگو هر گلی که خوردم حد اقل 3 تا leg روش تاثیر داشت
یه دفه بازی کن های تیم حریف غیب میشدن از محوطه جریمه ظاهر میشدن انگار روحن حالا برای من سوال پیش اومده
1. من سرعت adsl م 256 هست امکان داره به دلیل پایین بودن سرعت اینتر نت این اتفاق بیفته ؟
2. من تا اون جایی که میدونم سرور pes کلا این جوریه و ربطی به سرعت اینتر نت نداره میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه ؟؟
اگر دلیلشو میدونین بگین و اگر راهی هست که سرعت بازی pes رو بالا برد بگین چون من بخاطر pes لایو بازی می کنم
sigline.gif

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
منم يه همچين مشكلي رو دارم
سرعت من هم 512هستش
امشبم برای اولین بار لایو بازی کردم اما اینقدر مزخرف بود که حالم داره به هم میخوره
براي من فقط همين يه بازي رو مشكل داره :cheesygri

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
پس با تو جه به جواب شما با بالا بردن سرعت چیزی عوض نمیشه .
اگر میشه دوستان دیگه ام بیان واین مشکل رو بررسی کنند
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر