همه چیز درباره ی Xbox Live

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
درود
اشکان جان وایرلس دارم و روتر ماله یوبی کوییتی هست که اصلا روتر های این شرکت توی لیست نیست
در کسی اومد وایرلس زو برا من وصل کرد کاری کرده که من نتونم به صفحه ی کانفیگ مودم وارد شم
جالا من چیکار کنم؟

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
من هم دقیقا" همین مشکل دوستمون رو دارم ولی قبلا" اینطور نبود یکدفعه اینجور شد حالا چطور میشه حلش کرد؟باید برم بهشون چی بگم دقیقا" که بتونن درستش کنن؟
اگر بخوام از جای دیگه سرویس بگیرم چطوری میتونم بفهمم که لایو با سرویس اونا هم مشکل داره یا خیر:confused:
دوستان منم یه راهنمایی کنید ممنون میشم این مشکل MTU مربوط به چی میشه و چطوری میشه درستش کرد:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درود
اشکان جان وایرلس دارم و روتر ماله یوبی کوییتی هست که اصلا روتر های این شرکت توی لیست نیست
در کسی اومد وایرلس زو برا من وصل کرد کاری کرده که من نتونم به صفحه ی کانفیگ مودم وارد شم
جالا من چیکار کنم؟
اگر نتونی وارد config مودمت بشی نمی تونی nat رو درست کنی.
معمولا اکثر مودم ها آدرس configشون 192.168.1.1 هست.
user: admin
pass: admin

KingDalton

کاربر سایت
Mar 23, 2009
12
نام
محمدحسین
سلام به همه دوستان گرامی من از وقتی که Xboxمو آپدیت کردم بعضی وقت ها موقع Sign in شدن پیغام میده که : A problem accured while signing in... بعضی وقت ها هم که وصله قطع میشه و دوباره وصلش میکنم،ولی امروز قطع شد و دیگه وصل نشد و بین Internet و Xbox Live ضربدر قرمز زد.همیشه که تست میکردم Network و Internet سریع وصل میشدن ولی الان یه خورده طول میکشه تا Internet وصل بشه و بلا فاصله بعد از وصل شدن Internet روی Xbox Live ضربدر قرمز میاد.وقتی که اومدم توی سایت ها دنبال مشکل بگردم متوجه شدم که اینترنتم خیلی خیلی کند شده و وقتی پینگ میکردم بیشتر Request timed out میداد و وقتی Reply میداد Time خیلی بالا بود.شک کردم که شاید به خاطر سرعت اینترنت به لایو وصل نمیشه.
بعد از یه مدت پینگم اومد پایین و دیگه Request timed out نمیده و الان به راحتی صفحه ها رو باز میکنم ولی به لایو وصل نمیشه.

میدونم که داستان تعریف کردم اما اطلاعات بیشتر باعث پاسخ گرفتن دقیق تر میشه،لطفا کمکم کنید.

با تشکر محمد حسین عضوی کوچک از انجمن بازی سنتر و هوادار بزرگ و همیشه ماندگار لایو

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام به همه دوستان گرامی من از وقتی که Xboxمو آپدیت کردم بعضی وقت ها موقع Sign in شدن پیغام میده که : A problem accured while signing in... بعضی وقت ها هم که وصله قطع میشه و دوباره وصلش میکنم،ولی امروز قطع شد و دیگه وصل نشد و بین Internet و Xbox Live ضربدر قرمز زد.همیشه که تست میکردم Network و Internet سریع وصل میشدن ولی الان یه خورده طول میکشه تا Internet وصل بشه و بلا فاصله بعد از وصل شدن Internet روی Xbox Live ضربدر قرمز میاد.وقتی که اومدم توی سایت ها دنبال مشکل بگردم متوجه شدم که اینترنتم خیلی خیلی کند شده و وقتی پینگ میکردم بیشتر Request timed out میداد و وقتی Reply میداد Time خیلی بالا بود.شک کردم که شاید به خاطر سرعت اینترنت به لایو وصل نمیشه.
بعد از یه مدت پینگم اومد پایین و دیگه Request timed out نمیده و الان به راحتی صفحه ها رو باز میکنم ولی به لایو وصل نمیشه.

میدونم که داستان تعریف کردم اما اطلاعات بیشتر باعث پاسخ گرفتن دقیق تر میشه،لطفا کمکم کنید.

با تشکر محمد حسین عضوی کوچک از انجمن بازی سنتر و هوادار بزرگ و همیشه ماندگار لایو

وقتی ارور وصل نشدن داد موقع ارور Y بزنید شماره ارور رو بگید...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

من وقتی مودم رو وصل میکنم به 360, کنسول نمیتونه IP بگیره در حالی که DHCPش درست کار میکنه و به لپ تاپ Ip میده. مشکل از کجاست؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام

من وقتی مودم رو وصل میکنم به 360, کنسول نمیتونه IP بگیره در حالی که DHCPش درست کار میکنه و به لپ تاپ Ip میده. مشکل از کجاست؟
شما چند بار مودم رو خاموش روشن کن اگر باز هم درست نشد به صورت ip manual رو وارد کن.

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
تورو خدا یکی کمک کنه من میخوام برای اولین بار وصل بشم ولی نمیدونم بازیهایی که قبلا تو کنسول گذاشتم باعث بن شدن میشه یا نه چکار کنم که همه اطلاعات این بازیا پاک بشه و بن نشم؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تورو خدا یکی کمک کنه من میخوام برای اولین بار وصل بشم ولی نمیدونم بازیهایی که قبلا تو کنسول گذاشتم باعث بن شدن میشه یا نه چکار کنم که همه اطلاعات این بازیا پاک بشه و بن نشم؟
گفته میشه که تاثیری ندارن, باز اساتید نظر بدن.

----

موقع ثبت نام اکانت LIVE از من آدرس نگرفت! وقتی هم میخوام دموی بازی هایی مثله Doom یا Duke Nukem 3D رو دانلود کنم میگه این آیتم واسه محل شما موجود نیست! دستم به پاچه شلوار جینتون!

آخرین ویرایش:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
یه سوال :
من وقتی روی کامپیوتر vpn رو فعال میکنم دیگه xbox از طریق کامپیوتر به لایو وصل نمیشه و تو قسمت connect to internet ایراد میگیره
هدف من دانلود مپ های کال آف 5 است ولی تو این قسمت گیر کردم
ممنون میشم جواب بدین
گود بای

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
موقع ثبت نام اکانت LIVE از من آدرس نگرفت! وقتی هم میخوام دموی بازی هایی مثله Doom یا Duke Nukem 3D رو دانلود کنم میگه این آیتم واسه محل شما موجود نیست! دستم به پاچه شلوار جینتون!
برای دانلود این جور آیتم ها نیاز به VPN دارین ، VPN رو هم میتونید بخرید یا از سایت های مجانی بگیرید.
البته من یه زمانی که کارم گیره VPN افتاده بود از هرجا مجانیش رو گرفتم تو بخش MTU موقع وصل شدن به لایو گیر میکرد و آخر مجبور شدم یدونه یک ماهش رو بخرم ، البته الان اون سایتی که میفروخت بسته شده متاسفانه.
شما میتونی یه اکانت جدید روی کنسولت بسازی و اون رو به Live وصل کنی چون از اکانت آفلاین اطلاعاتی گرفته نمیشه که بخواد باعث بن شدن بشه ، فقط اکانت هایی که به لایو وصل شدن مهم هستن.

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
یه سوال :
من وقتی روی کامپیوتر vpn رو فعال میکنم دیگه xbox از طریق کامپیوتر به لایو وصل نمیشه و تو قسمت connect to internet ایراد میگیره
هدف من دانلود مپ های کال آف 5 است ولی تو این قسمت گیر کردم
ممنون میشم جواب بدین
گود بای

ایراد قبلی رفع شد
وقتی میاد دانلود شروع بشه دیگه از منطقه ایراد نمیگیره
یه شاخ جدید رو میکنه
مینویسه :
ارور کد 80070021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر