همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اچیومنت ها و سیو بازی ها رو هم میشه منتقل کرد به این GamerTag جدید ؟

خیر.
اگر می خوای با همین Gamertag آنلاین بازی کنی باید اکانت گلد بخری.در غیر این صورت تا 2 تا Gamertag دیگه می تونی بسازی و از 1 ماه گلدشون برای آنلاین بازی کردن استفاده کنی.

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
یه سوال عزیزان
اغا من در کل اغده ی بالا بردن lv و اچیومنت ها و ..... رو ندارم (البته بی احترامی نشه یهنی میگم پولش رو ندارم)
و می خام که رایگان فقط بازی کنم خوب؟
من میدونم که اول هر کنسول یه ماه اشتراک گلد رایگان میده حالا می خام ببینم که ایا میشه تا اخر عمر (البته اگه بن نشیم) با همون اکانت بازی کرد به صورتی که همینجور ایمیل رو از اول ساخت و همه چیز رو مث روز اول ثبت کرد تو لایو
خلاصه:
چطور می تونم بدون دادن پول از لایو استفاده کنم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
یه سوال عزیزان
اغا من در کل اغده ی بالا بردن lv و اچیومنت ها و ..... رو ندارم (البته بی احترامی نشه یهنی میگم پولش رو ندارم)
و می خام که رایگان فقط بازی کنم خوب؟
من میدونم که اول هر کنسول یه ماه اشتراک گلد رایگان میده حالا می خام ببینم که ایا میشه تا اخر عمر (البته اگه بن نشیم) با همون اکانت بازی کرد به صورتی که همینجور ایمیل رو از اول ساخت و همه چیز رو مث روز اول ثبت کرد تو لایو
خلاصه:
چطور می تونم بدون دادن پول از لایو استفاده کنم؟

:confused::confused::confused:

همچین امکانی نیستش دوست عزیز ! شما با کنسولت میتونی 3 تا 1 ماه Free داشته باشی ! با 3 تا GamerTag جدا ! اگه اینجوری بود که خیلی جالب میشد :biggrin1:

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
دستت درد نکنه که جواب ما رو دادی
ببین می خام درک وسیع تری از این ماجرا داشته باشم
ما کنسول رو خریدم حالا برا استفاده از رایگانش باید این و این کار و .. رو باید انجام بدی تا استفاده کنی حالا بعد از این که از 3 ماهی که ما بازی کردیم ایا می شه از اول همه ی این کارها رو از اول کرد و دوباره از مجانی هاش استفاده کرد
اگه نمی شه چطور مایکرو سافت می فهمه که اجازه نمی ده
(نمی شه همه چیز رو برگردوند مث روز اول و مث یه کنسول نو دوباره از رایگان هاش استفاده کرد)
:eek:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
ما کنسول رو خریدم حالا برا استفاده از رایگانش باید این و این کار و .. رو باید انجام بدی تا استفاده کنی حالا بعد از این که از 3 ماهی که ما بازی کردیم ایا می شه از اول همه ی این کارها رو از اول کرد و دوباره از مجانی هاش استفاده کرد
(نمی شه همه چیز رو برگردوند مث روز اول و مث یه کنسول نو دوباره از رایگان هاش استفاده کرد)

خیر به عنوان نمیشه. مایکروسافت که بچه نیست.

مایکروسافت IP کنسولت را شناسایی می کنه و می ذاره که 3 تا گیمرتگ بسازی بعدش دیگه به اون کنسول اجازه ساخت گیمرتگ نمیده. حالا اگر کنسول جدید بگیری ، دوباره می تونی گیمرتگ بسازی ...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درک وسیع تر اینکه شما برای گرفتن level یا acheivement پول نمی دی که بخوای با نگرفتن اینا مجانی بازی کنی، اتفاقا گرفتن اینا مجانی هست فقط زمان باید گذاشت.
پول دادن فقط برای آنلاین بازی کردن هست.
این رایگان ها هم در واقع برای اینکه شما آشنا بشی با محیط آنلاین و بعد از یک ماه اگه خوشت اومد بری اکانتتو شارژ کنی. نه اینکه مثلاً مایکروسافت دلش سوخته باشه و بخواد اکانت مجانی به کسی بده.

شما تا 3 تا اکانت اول که از روی دستگاه بسازی به هر کدام یک ماه گلد مجلنی داده می شه و بعد از اون هیچ راه دیگری به جز خرید اکانت Gold وجود نداره.

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
درک وسیع تر اینکه شما برای گرفتن level یا acheivement پول نمی دی که بخوای با نگرفتن اینا مجانی بازی کنی، اتفاقا گرفتن اینا مجانی هست فقط زمان باید گذاشت.
پول دادن فقط برای آنلاین بازی کردن هست.
این رایگان ها هم در واقع برای اینکه شما آشنا بشی با محیط آنلاین و بعد از یک ماه اگه خوشت اومد بری اکانتتو شارژ کنی. نه اینکه مثلاً مایکروسافت دلش سوخته باشه و بخواد اکانت مجانی به کسی بده.

شما تا 3 تا اکانت اول که از روی دستگاه بسازی به هر کدام یک ماه گلد مجلنی داده می شه و بعد از اون هیچ راه دیگری به جز خرید اکانت Gold وجود نداره.

عزیز دلم
من تا الان فکر می کردم هر چقدر بخای می تونی بسازی و بازی کنی و همچنین فکر می کردم که بچه ها برا اینکه اچیومنت ها و ... خودشون رو ببرن بالا از اون رایگان ها استفاده نمی کنند

الان که رفتم تو فروشگاه قیمت ها رو دیدم خیلی ارزون هستند پس بی خیال رایگان
فقط میمونه دو سوال:
1:اکانت سیلور دارین یا نه و اگر دارین چقدر میدین؟
2:اکانت گلد و سیلور در کشور های خارجی قیمتش چقدره؟

:((

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیز دلم
من تا الان فکر می کردم هر چقدر بخای می تونی بسازی و بازی کنی و همچنین فکر می کردم که بچه ها برا اینکه اچیومنت ها و ... خودشون رو ببرن بالا از اون رایگان ها استفاده نمی کنند

الان که رفتم تو فروشگاه قیمت ها رو دیدم خیلی ارزون هستند پس بی خیال رایگان
فقط میمونه دو سوال:
1:اکانت سیلور دارین یا نه و اگر دارین چقدر میدین؟
2:اکانت گلد و سیلور در کشور های خارجی قیمتش چقدره؟

:((

1. اکانت Silver رایگان هست،شما وقتی Gamertag می سازید و از 1 ماه Gold استفاده می کنید،بعد از اتمامش میشه Silver.
2. قیمتش توی اروپا و آمریکا رو می تونید داخل بخش US و UK و دیگر کشورهای اروپایی سایت XBox.Com نگاه کنید.

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
مگه نمی شه با اکانت سیلور تو لایو بازی کرد؟
من یکی از رفیقهام رفته فرانسه خوش گذرونی می خاستم اگه اکانت گلد ارزونه بگم یه ساله برام بیاره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مگه نمی شه با اکانت سیلور تو لایو بازی کرد؟
من یکی از رفیقهام رفته فرانسه خوش گذرونی می خاستم اگه اکانت گلد ارزونه بگم یه ساله برام بیاره

خیر نمیشه.شما باید اکانت Gold داشته باشید برای Online بازی کردن.

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
mtu problem

من امروز می خواستم که به XBOX LIVE وصل بشم که با این ارور ( MTU ) روبه رو شدم لطفا کمک کنید .

W = 0000 - 000B
X =001C - F003
Y = 0000 - 0000
Z = 0000 - 0000
ID = FFFF -FFFF

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
من امروز می خواستم که به XBOX LIVE وصل بشم که با این ارور ( MTU ) روبه رو شدم لطفا کمک کنید .

W = 0000 - 000B
X =001C - F003
Y = 0000 - 0000
Z = 0000 - 0000
ID = FFFF -FFFF
چند دقیقه پیش جوابتون را دادم;)
امروز ساعت 12 ظهر تا ساعت 12 ظهر فردا لایو تعطیل هست. این تعطیلی برای یک سری عملیات فنی و ... منظور شده است.

آخرین ویرایش:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
ببخشید یه سوال اینکه به جای پول می شه از اچیومنت پوینت برای خرید از لایو استفاده کرد؟
و اینکه می شه با اکانت سیلور هم از لایو خرید کرد؟
مرسی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ببخشید یه سوال اینکه به جای پول می شه از اچیومنت پوینت برای خرید از لایو استفاده کرد؟
و اینکه می شه با اکانت سیلور هم از لایو خرید کرد؟
مرسی
نه نمیشه به جای پوینت از GS استفاده کرد.اچیومنت ها فقط جنبه تزئیناتی پروفایل رو داره!
بله با silver Membership هم میشه خرید کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر