همه چیز درباره ی Xbox Live

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
درود !
الان وضع بن شدن ها چطوره ؟
*هنوز هم ماکرو زیاد بن میکنه ؟
راه مقابله مطمئنی هست ؟
شاید بخوام به خاطر این ناتال دوباره 360 بگیرم
راستی الان خرابی توی کدوم مدل کمتره ( میدونم ربط نداره اما جواب بدین حوصله ندارم جای دیگه بنویسم )

کسی نبود کمک کنه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا امروز داشتم با یکی از بچه ها وینگ من بازی میکردم همین که تو بازی کشته شدم صفحه فریز شد
من هم مجبور شدم کنسول رو خاموش کنم همین که برگشتم دیدم ....... ..... ...... ....... ....... ......
(جاهای خالی رو با رکیک ترین فحشها پرکنید) برداشته تمام اچیومنتهایی که تو وار ژورنال هست رفته
منظورم اون چیزایی که هنوز مثلا تموم نشده بوده با 40-50 هزار تا کیل یهویی بشه صفر یا دو هفته با
اون وضع ... ... .... .... هم تیمی پیدا کردن رنک رو رسونده بودم به 21
که اون هم شده 1
حالا سوالم اینه که جایی هست ما یک نامه بدیم حداقل دلمون خوش بشه که لااقل نامه دادیم یا نه

شما به بخش ساپورت سایت XBox.Com مراجعه کنید.
هر چند که می پیچونن دوستان پشتیبانی :D

سلام
میشه Theme از اینترنت دانلود کرد و بعد ریخت روی Xbox یا نه ؟

خیر.فقط از XBox Live باید دانلود کنید.البته احتمال میدم از سایت XBox.Com هم بتونید بخرید.باید چک کنید.

کسی نبود کمک کنه؟

بن شدن فعلا کن هست چون همه دوستان رعایت می کنن.فقط فکر کنم 1 مورد بن شدن داشتیم این تازگی ها که معلوم هم نیست بن شدنشون برای الان باشه.
در مورد مدل و ... هم اینجا جای سوالش نیست اما اجبارا" پاسخ داده میشه.از نظر سخت افزاری هیچ فرقی 3 مدل نمی کنن و الان XBox 360 با مادربوردهای Jasper پیشنهاد میشه.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام بلاخره منم به امید خدا انشا الله که هیچ وقت بن نشم به جمع لایو بازارن پیوندیدم

دوستان من میخوام برای باز کردن فیلم با کنسولم این پلیرشو آپدیت کنم باید کدوم قسمت برم

عجب موقعی هم به لایو وصل شدما هیچکسی نیست تو سایت

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام بلاخره منم به امید خدا انشا الله که هیچ وقت بن نشم به جمع لایو بازارن پیوندیدم

دوستان من میخوام برای باز کردن فیلم با کنسولم این پلیرشو آپدیت کنم باید کدوم قسمت برم

عجب موقعی هم به لایو وصل شدما هیچکسی نیست تو سایت

خوب

بلاخره کشفیدم خودم

یه دونه فیلم گذاشتم گفت باید آپدیت بشه گفتم اپدیت کن حجمشم 2و خوردهایی مگ بود که جیگ ثانیه دانلود شد

به به

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
سلام
دوستان من امروز Live خودم رو فعال کردم و یک ماه اکانت گلد رایگان بهم داد حالا نمیدونم این اکنت اصلا به چه دردی میخوره البته بغیر از بازی کردن توی هر قسمتی که من وارد شدم همه چیز پونتی بود و فقط دمو ها رایگان بود ایا چیز رایگان دیگری هم هست یا نه در ضمن من بیشتر برای دریافت اپدیت ها هم میخوام استفاده کنم اما قسمتی برای دریافت آپدیت ها پیدا نکردم ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
دوستان من امروز Live خودم رو فعال کردم و یک ماه اکانت گلد رایگان بهم داد حالا نمیدونم این اکنت اصلا به چه دردی میخوره البته بغیر از بازی کردن توی هر قسمتی که من وارد شدم همه چیز پونتی بود و فقط دمو ها رایگان بود ایا چیز رایگان دیگری هم هست یا نه در ضمن من بیشتر برای دریافت اپدیت ها هم میخوام استفاده کنم اما قسمتی برای دریافت آپدیت ها پیدا نکردم ممنون

بعضی از Wallpaper ها و Theme ها هم Free هستن ولی زیاد قشنگ نیستن !

اگر Update برای بازی یا خود محیط لایو لازم باشه خودش به طور خودکار شروع میکنه به Update کردن !

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بعضی از Wallpaper ها و Theme ها هم Free هستن ولی زیاد قشنگ نیستن !

اگر Update برای بازی یا خود محیط لایو لازم باشه خودش به طور خودکار شروع میکنه به Update کردن !

با سلامهمین والپیپر هایی که میگین رایگانه کجاست

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
سلام

یه سوال

من یه گیمر کارد داشتم حدود 14000 تا gs داشت

ولی windows live id شو کلا یادم رفته نه پسش یادمه نه یادمه که سوال های زیرشو چی زدم

به کلی همه چیش یادم رفته چیکار میتونم براش بکنم ؟!!!!:wallbash:

چون که میخوام اکانت 1ساله بریزم توش میترسم یه موقع نیازم شه

اگر هم نتونم از پروفایلی که 100 تا gs داره باید استفاده کنم :(:evil:

یه راهنمایی کنین ممنون;)
دوستان اینرو کسی نمیدونه ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
با سلامهمین والپیپر هایی که میگین رایگانه کجاست

من فکر کنم XBL ر. با PSN اشتباه گرفتم :biggrin1:

من خودم از لایو 2 تا Theme دانلود کردم ! Dead Space و Gears 2 ! ولی زیاد مالی نبودن ! اونایی که باید point بدی خوشگلن !

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
سوالی که من دارم در مورد طریقه ی share کردن کامپیوتر و xbox هستش . توی توضیحاتی که توی جایی که این کار آموزش داده میشه همون ابتدا گفته شده که :
برای شروع کار کنسول و کامپیوتر خود را روشن کنید و سیم ارتباطی آن را متصل نمایید.))
اینجا منظورش از سیم ارتباطی آن را وصل کنید چیه ؟
بعدش در توضیحات مشکلی ندارم تا اونجاکه گفته حالا برید سراغ xbox و قسمت system , خوب مگه نباید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه ؟ حالا چه جوری xbox هم به live وصل بشه ؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سوالی که من دارم در مورد طریقه ی share کردن کامپیوتر و xbox هستش . توی توضیحاتی که توی جایی که این کار آموزش داده میشه همون ابتدا گفته شده که :
برای شروع کار کنسول و کامپیوتر خود را روشن کنید و سیم ارتباطی آن را متصل نمایید.))
اینجا منظورش از سیم ارتباطی آن را وصل کنید چیه ؟
بعدش در توضیحات مشکلی ندارم تا اونجاکه گفته حالا برید سراغ xbox و قسمت system , خوب مگه نباید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه ؟ حالا چه جوری xbox هم به live وصل بشه ؟

منظور از سیم ارتباطی ، همان کابل شبکه است. که یک سرش به کنسول وصل میشه و سر دیگه کابل به کارت شبکه کامپیوتر.
اول باید 360 توسط کامپیوتر شناخته بشه تا بعدش شما اینترنت را share کنید و به محیط live وصل شوید.(البته من خودم تاحالا به live وصل نشدم.)

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
خوب تا اینجا فهمیدم ، پس اول یه کارت شبکه باید بگیرم ، خوب دوستان اگه میشه یه مدل مناسب رو برای این کار معرفی کنید /

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر