همه چیز درباره ی Xbox Live

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببخشید یه سوال اینکه به جای پول می شه از اچیومنت پوینت برای خرید از لایو استفاده کرد؟
و اینکه می شه با اکانت سیلور هم از لایو خرید کرد؟
مرسی
در مورد سوال اولت خیر امکان پذیر نیستش.
در مورد سوال دومت هم بله می تونی خرید کنی.

ویرایش: رامین به فاصله زمانی بسیار کم نسبت به هم پست دادیم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
من Ixterme 1.51 دارم برای این که در لایو مشکلی نداشته باشم حتما باید Ixterme 1.6 داشته باشم !؟

زیاد احتیاج نیست اما اگر نصب کنی احتمال بن شدن پایین تر میاد..

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
سلام...
من وقتی به لایو وصل میشم وضعیت عادیه ولی بعد چند دقیقه می نویسه Disconneced from messenger !!

علت و راه حلش چیه ؟!:(

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
چطوری میتونم از خود دستگاه اکانت خریداری کنم ؟ یعنی با استفاده از کارتی باید باشه که آدرس و مشخصات اوون با اطلاعاتی که قبلا وارد کردم یکی باشه ؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
پوستال کدها مورد نیاز برای دوستان...!:

تذکر: حتما پستال کد به همراه شهر مورد نظر وارد کنید

Mexico-Postal-Code-Database-Gold-Edition-.jpg

Renegade

کاربر سایت
Sep 22, 2008
13
سلام دوستان.
می خواستم بدونم من روی سیستم کپی خور شده، می تونم بدون مشکل DLC های بازی هارو خریداری کنم و اجرا کنم؟ (برای یه بازی کپی)
ممنونم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سلام...
من وقتی به لایو وصل میشم وضعیت عادیه ولی بعد چند دقیقه می نویسه Disconneced from messenger !!

بعد از اینکه می نویسه ، لایو قطع میشه..؟

اگر قطع میشه که مشکل از کانکشن خودت هست.. ولی اگر قطع نمیشه مشکلی نیست..

چطوری میتونم از خود دستگاه اکانت خریداری کنم ؟ یعنی با استفاده از کارتی باید باشه که آدرس و مشخصات اوون با اطلاعاتی که قبلا وارد کردم یکی باشه ؟
نه فرقی نمیکنه با چه کارتی این کارو انجام بدی فقط کارتی که ساپورت بشه.. اما خیلی ها توصیعه کردن که از این راه حل استفاده نکنید..

سلام دوستان.
می خواستم بدونم من روی سیستم کپی خور شده، می تونم بدون مشکل DLC های بازی هارو خریداری کنم و اجرا کنم؟ (برای یه بازی کپی)
ممنونم.
مشکلی نیست همه اینکارو میکنن.. فقط بعضی وقتهای احتیاج به VPN داری..

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام...

دوست عزیز مشکلی نیست.مال منم همینطوری میشه.
مستر کارت اگه داشته باشین راحت میتونین خرید کنین.
سلام دوستان.
ممنونم.
هیچ مشکلی نیست.VPN هم برای مواقعی هست که اجازه ی دانلود به ایران داده نشده.و شما با استفاده از وی پی ان IPتون رو مخفی میکنین تا نفهمن که از ایران هستید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر