همه چیز درباره ی Xbox Live

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی برای اینکه بتونی تو لایو با دوستات بازی کنی باید گلد باشی ؟:eek:
بله دوست عزیز در غیر این صورت شما فقط قادر به دانلود هستید. البته تو لیست Friend هم می تونید دوستاتون رو در حال بازی کردن ببینید و لذت ببرید:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
شايد اينجا جاش نباشه ولي:
چطوري در PC مي شه LIVE رو به كار انداخت؟
كركي؟ سروري؟ پچي؟ كاري ميشه كرد؟
دوست عزیز لایو یک برنامه نیست ، لایو یک سرور بزرگ هست که 10 ها میلیون نفر را پوشش می ده ...

.......

بچه ها من می خوام با دایل اپ به لایو وصل بشم ولی مشکلاتی دارم ، اگر کسی تخصصی داره ممنون می شم کمک کنید.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر جان من 1 سال پیش وصل میشدم. مشکلت چیه بگو شاید بتونم کمکت کنم. البته الان میرم دیگه و 7 میام خوبه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

بچه ها من می خوام با دایل اپ به لایو وصب بشم ولی مشکلاتی دارم اگر کسی تخصصی داره ممنون می شم کمک کنید.

متاسفانه همین طور که میدونی 360 مودم نداره پس نمیتونه مستقیم توسط دیال آپ به شبکه وصل بشه
شما باید اول کنسولتو با کامپیوترت شبکه کنی که آموزشش اینجاست
طریقه Share کردن اینترنت بین PC و XBOX360 (اتصال به XBOXLIVE)

بعد هم کانکت میشی و ...

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
متاسفانه همین طور که میدونی 360 مودم نداره پس نمیتونه مستقیم توسط دیال آپ به شبکه وصل بشه
شما باید اول کنسولتو با کامپیوترت شبکه کنی که آموزشش اینجاست
طریقه Share کردن اینترنت بین PC و XBOX360 (اتصال به XBOXLIVE)

بعد هم کانکت میشی و ...

نوید من متن آموزشی امیر را قبلا خوندم ولی یک سری مشکلات اساسی توی کانکشن ها دارم که هر کاری کردم درست نشد.

من وقتی می خوام کانکشن برای share بسازم ارور می دهد ...
20u5qc2.jpg

در بالا هم از ارور عکس گرفتم.

آخرین ویرایش:

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
سلام میخواستم ببینم xbox live همون قابلیت بازی با افراد در سر تا سر دنیاست؟تو ایران با این خطهای اینترنت adsl میشه بازی کرد.این دستگاههایی که دستکاری میشن(کپی خور و ...)قابلیت بازی دارند؟ممنون میشم از جوابتون

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام میخواستم ببینم xbox live همون قابلیت بازی با افراد در سر تا سر دنیاست؟تو ایران با این خطهای اینترنت adsl میشه بازی کرد.این دستگاههایی که دستکاری میشن(کپی خور و ...)قابلیت بازی دارند؟ممنون میشم از جوابتون
سیستم X360 Live در واقع یک سیستم اینترنتی است. از این سیستم اینترنتی می توان برای دانلود موزیک ، فیلم ، شو ، تصویر ، بازی های دمو و غیر دمو که در X360 Live وجود دارند و ... استفاده کرد. موارد X360 Live به همین ختم نمیشه. شما میتونید از این طریق با دوستتان چت کنید یا گفتگو کنید یا حتی با دوستانتان آنلاین به رقابت بپردازید.البته برای وصل شدن و بهره بردن از همه امکانات live حتما باید کارت اشتراک gold داشته باشین...با اینترنت adsl میشه آنلاین بازی کرد ولی اونم دردسرهای خودشو داره...فرقی نمیکنه چه کپی خور باشه چه غیر کپی خور با هر دو میتونی به live وصل بشی

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من یه مشکل عجیبی دارم تو بعضی از بازیها مثل gears2 یا cod4
که فقط صبح تا ساعت 11 ماکسیمم 12 میتونم تو لابی این دو تا بازی
هم تیمی پیدا کنم بعد از این ساعت به هیچ عنوان مقدور نیست
کسی میدونه چرا ؟

hamham hami

کاربر سایت
May 5, 2009
7
سوال فنی

سلام
من نمیدونم چطوری اکانت لایو ام شده ماله هندوستان...!!!!
حالا سوالم اینه که اگه بخوام کارت یک ساله بگیرم که فقط ماله امریکا و اروپاست
مشکلی نداره؟اگه نداره پوینت هم بگیرم اکانت رو ویرایش کنم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
من نمیدونم چطوری اکانت لایو ام شده ماله هندوستان...!!!!
حالا سوالم اینه که اگه بخوام کارت یک ساله بگیرم که فقط ماله امریکا و اروپاست
مشکلی نداره؟اگه نداره پوینت هم بگیرم اکانت رو ویرایش کنم
دوست عزیز اکانت ریجن فیری هستش یعنی شما گلد 1-3 یا 12 ماهه را میتونین روی هر ملیتی استفاده کنید
من خودم ملیت آلمان را انتخاب کردم ولی دارم از گلد آمریکا استفاده میکنم
ولی در مورد Ms.Point جریان کمی فرق داره و شما باید کارتی با همون ملیت خودتون مصرف کنید و چون به جز پوینت آمریکا بقیه سخت گیر میاد بهتره از این ملیت استفاده کنید
البته میتونبن یه پروفایل دیگه بسازید(آمریکا) و با اون از لایو خرید کنید و بعد با گیمرتگ اصلی خودتون(هند) از اون استفاه کنید

و به عنوان آخر متاسفانه نمیتونین اکانتتون را ویرایش کنید. من حتی به مایکروسافت هم نامه نوشتم و گفتم محل زندگی من از آلمان منتقل شده به آمریکا لطف کنید برام تغییر بدین
اونها هم یه نامه یه خطی زدن با این مضمون:
Dear Navid,We are realy sorry.
It,s impossible you can change your location

hamham hami

کاربر سایت
May 5, 2009
7
دوست عزیز اکانت ریجن فیری هستش یعنی شما گلد 1-3 یا 12 ماهه را میتونین روی هر ملیتی استفاده کنید
من خودم ملیت آلمان را انتخاب کردم ولی دارم از گلد آمریکا استفاده میکنم
ولی در مورد Ms.Point جریان کمی فرق داره و شما باید کارتی با همون ملیت خودتون مصرف کنید و چون به جز پوینت آمریکا بقیه سخت گیر میاد بهتره از این ملیت استفاده کنید
البته میتونبن یه پروفایل دیگه بسازید(آمریکا) و با اون از لایو خرید کنید و بعد با گیمرتگ اصلی خودتون(هند) از اون استفاه کنید

و به عنوان آخر متاسفانه نمیتونین اکانتتون را ویرایش کنید. من حتی به مایکروسافت هم نامه نوشتم و گفتم محل زندگی من از آلمان منتقل شده به آمریکا لطف کنید برام تغییر بدین
اونها هم یه نامه یه خطی زدن با این مضمون:
Dear Navid,We are realy sorry.
It,s impossible you can change your location
ممنون از راهنمایی اما من تو یه بخش دیدم که میشه با پرداخت 800 پوینت بذون از دست دادن امتیاز اکانت رو تغییر بدی حتی لوکیشن رو

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ممنون از راهنمایی اما من تو یه بخش دیدم که میشه با پرداخت 800 پوینت بذون از دست دادن امتیاز اکانت رو تغییر بدی حتی لوکیشن رو

دوست عزیز با پرداخت 800 پوینت فقط میشه گیمر تگ را عوض کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر