همه چیز درباره ی Xbox Live

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
من يک سری از اين اکانتهای phish شده دارم
ميشه بپرسم چه جوری از اينا بايد استفاده کرد مرسی
email+pass

email=fricounet@free.fr
password=110194
points=5000
submit=Go!
IP: 82.66.199.12 | Date: 02-04-2009 / 13:20:03 (Date=0 GTM)

email=nelly-ocr@hotmail.co.uk
password=OLDchesterroad
points=2500

THX

آخرین ویرایش:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام بچه ها

بعد از عمری اومدم برم لایو ، وقتی Connet To Xbox Live رو میزنم چند ثانیه زمان میبره مثل همیشه ولی تا به لایو وصل میشه یه صفحه باز میشه توو مایه ها Eror که متنشو پایین مینویسم ، 2 تا گزینه داره یکی Cancel اون یکی Update Profile . کنسل که میکنم به کل از لایو میاد بیرون ، وقتی هم آپدیت پروفایل رو میزنم خب مثلا باید چه تغییراتی انجان بدم ؟ :confused: وقتی Back هم میزنم باز هم میاد بیرون از لایو Sign Out میشه :confused:

متن او صفحه اینو نوشته :
Your account has been suspended due to a
problem with your payment option. please
use a diffrent payment option or update. please
your current information in Account
Management

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها

بعد از عمری اومدم برم لایو ، وقتی Connet To Xbox Live رو میزنم چند ثانیه زمان میبره مثل همیشه ولی تا به لایو وصل میشه یه صفحه باز میشه توو مایه ها Eror که متنشو پایین مینویسم ، 2 تا گزینه داره یکی Cancel اون یکی Update Profile . کنسل که میکنم به کل از لایو میاد بیرون ، وقتی هم آپدیت پروفایل رو میزنم خب مثلا باید چه تغییراتی انجان بدم ؟ :confused: وقتی Back هم میزنم باز هم میاد بیرون از لایو Sign Out میشه :confused:

متن او صفحه اینو نوشته :
Management

شما احتمالا با Credit Card خرید کردی و اعتبار این کارت تمام شده.به همین دلیل اکانت شما رو Suspend کردن.البته احتمال داره به خاطر استفاده از Credit Card هک شده هم باشه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
شماییکه اکانتت اروپایه :bye:
اگه سیلوری :( میخوای انلاین بازی کنی :wink1:
یکم تا چهارمِ ماهِ May اکانتت گلد میشه :clap:
من چرا خوشحالم؟! :cheesygri اکانتم هندوستانیه ! :blushing:

منبع

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,551
نام
امیر
سلام بچه ها

متن او صفحه اینو نوشته :
Management

همانطور که پدرام جان به درستی اشاره کردند پروفایل شما( GamerTag ) به طور مصطلح Suspend که به همون معنی معلق شدن یا موقتا بن شدن پروفایل هست :biggrin1:

این کار به چندین دلیل امکان داره صورت گرفته باشه ولی عمده ترین دلیل اینه که شما از creadit card استفاده کردید و شخص صاحب واقعی آن اون کارت را مسدود کرده( به طور رسمی ) ...

در این صورت تمام پروفایل های مرتبط suspend می شوند ...

موفق و پیروز باشید.;)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
همانطور که پدرام جان به درستی اشاره کردند پروفایل شما( GamerTag ) به طور مصطلح Suspend که به همون معنی معلق شدن یا موقتا بن شدن پروفایل هست :biggrin1:

این کار به چندین دلیل امکان داره صورت گرفته باشه ولی عمده ترین دلیل اینه که شما از creadit card استفاده کردید و شخص صاحب واقعی آن اون کارت را مسدود کرده( به طور رسمی ) ...

در این صورت تمام پروفایل های مرتبط suspend می شوند ...

موفق و پیروز باشید.;)

ممنون از لطفت دوست خوبم ، و آقا پدرام عزیز
من که از Credit Card استفاده نکردم ولی یه بار دادم به رضا سونی واسم اکانت گلد 3 ماهه تمدید کرد . یه بار دیگه هم دادم که Point اضافه کنه که پول رو واسش حواله زدم ولی نه point اضافه شد نه پول من برگشت شد . زد به چاک . :biggrin1::biggrin1:

گمونم همون credit cardi که واسم گلد 3 ماهه تمدید کرد مشکلی ایرادی داشته !!
حالا باید چی کارش کنم ؟ :biggrin1:
به 1000 زور میشه وارد سیلور شد ولی خب همین Eror شده یه دردسر !!!! :(:(

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,551
نام
امیر
ممنون از لطفت دوست خوبم ، و آقا پدرام عزیز
من که از Credit Card استفاده نکردم ولی یه بار دادم به رضا سونی واسم اکانت گلد 3 ماهه تمدید کرد . یه بار دیگه هم دادم که Point اضافه کنه که پول رو واسش حواله زدم ولی نه point اضافه شد نه پول من برگشت شد . زد به چاک . :biggrin1::biggrin1:

گمونم همون credit cardi که واسم گلد 3 ماهه تمدید کرد مشکلی ایرادی داشته !!
حالا باید چی کارش کنم ؟ :biggrin1:
به 1000 زور میشه وارد سیلور شد ولی خب همین Eror شده یه دردسر !!!! :(:(

قائدتا دیگه گیمرتگ نباید برگرده ... مگر اینکه صاحب اصلی credit به صورت رسمی کاری بکنه که توی ایران عملا ...

احتمالا ایشون با کارت خریدند ...

شما کد 25 رقمی دریافت نکردید؟ در اینصورت به همون علت suspend شدید ...

کلا به همه بچه ها توصیه می شه تا اونجایی که ممکنه از خرید با کارت های بچه های دیگه خودداری کنند !

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
شماییکه اکانتت اروپایه
اگه سیلوری میخوای انلاین بازی کنی
یکم تا چهارمِ ماهِ May اکانتت گلد میشه
عجب ! خوشبحال سیلوریا از جمله خودم :D
از این حرکت خیرخواهانه مایکروسافت خوشم اومد
ممنون از کیا x360
کیا:ای***اخه همه جا رو گذاشتی رفتی هند:D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان یه سوال اگه اکنت گلد من تموم شه بازم سیو بازی هام و آچیومنتم در لایو ذخیره میشه ؟
این دو ربطی به هم ندارن سیوهای شما بر روی هارد ذخیره میشه .فقط پروفایل شما در لایو ذخیره میشه که شامل اچیومنت ها و اطلاعات آن (مثل خرید و اینهاس) که میتونید Recover کنید و اگر هم گلدتون تموم بشه اکانت شما سیلور میشه که هنوز هم میتونید به لایو وصل بشید اما نمیتونید با دوستانتون بازی کنید و یه سری امکانات رو نیز از دست میدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر