همه چیز درباره ی Xbox Live

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام :
ببخشید اگر صفحات قبلی رو مطالعه نکردم چون میخام فردا ، پس فردا برم بگیرم .
دوستان من میخام adsl بگیرم میشه راهنماییم کنید و بگید از چه شرکتی و با چه سرعتی بگیرم . ترجیحا قیمت مناسب.
در ضمن من اگر بخام لایو وصل بشم مثلا gow2 رو بازی کنم یا هر بازی دیگه باید اکانتی چیزی بگیرم .اصلا قسمت لایو بازی کردن فری داره .
اگر باید اکانت بگیرم قیمتش چقدر هست
ممنون میشم جوابمو بدید .

reza_emi

کاربر سایت
Nov 12, 2008
4
سلام من به تازگی Xbox گرفتم هنوزم وصل نشدم ولی هر دفعه که میخام وصل بشم میگه باید update کنه منم همیشه cancel کردم. از این میترسم که اگه BIOS رو UPDATE بکنه امکان داره دیگه Xbox بازیهای copy رو نخونه. حالا من موندم update بکنم یا نه؟؟؟؟
امکان داره اگه update بکنم کنسول دیگه بازیهای مالزی رو مثلا نخونه؟
یا امکان داره مشکلی مشابه این برام اتفاق بیفته؟
من در حال حاضر واقعا نمیدونم چه کنم!!!
لطفا کمک کنید... ممنون.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من به تازگی Xbox گرفتم هنوزم وصل نشدم ولی هر دفعه که میخام وصل بشم میگه باید update کنه منم همیشه cancel کردم. از این میترسم که اگه BIOS رو UPDATE بکنه امکان داره دیگه Xbox بازیهای copy رو نخونه. حالا من موندم update بکنم یا نه؟؟؟؟
امکان داره اگه update بکنم کنسول دیگه بازیهای مالزی رو مثلا نخونه؟
یا امکان داره مشکلی مشابه این برام اتفاق بیفته؟
من در حال حاضر واقعا نمیدونم چه کنم!!!
لطفا کمک کنید... ممنون.

با آپدیت ها مشکلی برای اجرا نشدن بازی های کپی پیش نمیاد.
آپدیت کن.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام دوستان و همچنين اشکان جان
من چند روز پيش خواستم از سايت ایکس باکس يک پيغام بفرستم به يکی از بچه ها. اما ديدم ميگه بايد گلد باشه اکانتت!! اکانت من سيلور هست فعلا و نذاشت از تو سايت چيزی بفرستم. اما با خود کنسول ميتونم.! این ديگه چه رسمشه؟
دوستان به کمکتون نياز مندم ، سايت ديگه ای و يا راه ديگه ای وجود نداره تا من بتونم با اکانت سيلور از کامپيوتر پيام بفرستم؟ راستی تو سايت ایکس باکس محدوديت پيام داشت تا 250 کلمه. این ديگه برای چيه؟

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام
سلام دوستان و همچنين اشکان جان
من چند روز پيش خواستم از سايت ایکس باکس يک پيغام بفرستم به يکی از بچه ها. اما ديدم ميگه بايد گلد باشه اکانتت!! اکانت من سيلور هست فعلا و نذاشت از تو سايت چيزی بفرستم. اما با خود کنسول ميتونم.! این ديگه چه رسمشه؟
دوستان به کمکتون نياز مندم ، سايت ديگه ای و يا راه ديگه ای وجود نداره تا من بتونم با اکانت سيلور از کامپيوتر پيام بفرستم؟ راستی تو سايت ایکس باکس محدوديت پيام داشت تا 250 کلمه. این ديگه برای چيه؟

رسمش از اول همین بوده که با اکانت سیلور نمیشه از سایتش پیغام فرستاد. محدودیت 250 حرف هم همینطور، قرار نیست برای هم مقاله بفرستید.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ممد متال گير خودتی ؟ آاااااااااااااااااااااا :eek: پسر نميدونستم از ادمين های اینجايی . !! ايول چطوری؟ :love:

رسمش از اول همین بوده که با اکانت سیلور نمیشه از سایتش پیغام فرستاد. محدودیت 250 حرف هم همینطور، قرار نیست برای هم مقاله بفرستید.
خوب راستش من ميخوام يک سرويس پيام رسان راه بندازم تو لايو ، که ميخوام از يک پروفايل جدا از پروفايل اصليم اینکار رو بکنم ، خوب برای نوشتن با خود کنسول کيبورد لازمه .با کيبورد های معمولی که نميشه وصل کرد به کنسول نه؟ يا ميشه؟ خوب کيبورد خود 360 چنده؟
من به شدت به يک کيبورد برای فرستادن پيام ها در 360 نياز دارم! کمک کنيد

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من به شدت به يک کيبورد برای فرستادن پيام ها در 360 نياز دارم! کمک کني
شما میتونی برای این کار یک X360 Messanger Kit تهیه کنی.
xbox360keyboard.jpg

قیمت این وسیله هم 29.99 دلار هست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید به این لینک مراجعه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر