همه چیز درباره ی Xbox Live

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من از صبانت میگیرم.سالی هم 128 هزارتومن میدم(128 کیلوبایت) الان 4روز هم هست که سرعتم از 50 به 105 کیلوبایت رسیده.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام

آقا من چند تا بازی مثل GTA IV و دو سه تا دیگه رو خیلی زودتر از انتشارشون در جهان گرفتم و همچنین با اونها در همون تاریخ Achivement هم گرفتم.

حالا سوال من اینه که من وقتی میخوام به Live وصل شم با یک Profile دیگه Sign بشم یا همین الانی هم مشکلی نداره و منجر به بن نمیشه ؟:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

آقا من چند تا بازی مثل GTA IV و دو سه تا دیگه رو خیلی زودتر از انتشارشون در جهان گرفتم و همچنین با اونها در همون تاریخ Achivement هم گرفتم.

حالا سوال من اینه که من وقتی میخوام به Live وصل شم با یک Profile دیگه Sign بشم یا همین الانی هم مشکلی نداره و منجر به بن نمیشه ؟:confused:
مشکلی نداره می تونی وصل شی.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
آقا یه سوال ! این موضوع بن شدن به خاطر استفاده از بازیهای کپی که قبل از تاریخ رسمی پخش میشن , وقتی دو تا هارد داشته باشیم هم صدق میکنه ؟ یعنی مثلآ با یه هارد به LIVE وصل بشم و اینها رو بازی نکنم , با هارد دیگه تا زمان عرضه رسمی بازی اصلآ به LIVE وصل نشم و مثلآ Fallout 3 یا GeOW2 رو بازی کنم. منظورم اینه که هر بازی ای با هارد دومی بکنم , توی یه جایی از 360 اطلاعاتش ذخیره میشه و وقتی هارد اولی (که به LIVE وصل هست) رو وصل میکنم لو میرم یا نه ؟!!

ویرایش
همچین موضوعی وجود نداره. تازه این جور بن ها (اگر اتفاق بیوفته) شامل اکانت می شه نه کنسول.

اطلاعات بازی ها روی هارد ذخیره نمی شه بنابراین بن شدن هیچ ربطی به هارد نداره. به تاریخ ثبت بازی هم ربطی نداره.

بازی ای مثل fallout اصلا ربطی به زمان زود یا دیر نداره. بازی ای که review copy باشه 100% موقع خوندن اطلاعاتش با یک دیسک retail فرق داره و اکثراً هم اصلا به لایو وصل نمی شن یعنی وقتی می ری تو قسمت multi player می یوفتی بیرون از بازی.
ممنون اشکان

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این موضوع بن شدن به خاطر استفاده از بازیهای کپی که قبل از تاریخ رسمی پخش میشن
همچین موضوعی وجود نداره. تازه این جور بن ها (اگر اتفاق بیوفته) شامل اکانت می شه نه کنسول.

اطلاعات بازی ها روی هارد ذخیره نمی شه بنابراین بن شدن هیچ ربطی به هارد نداره. به تاریخ ثبت بازی هم ربطی نداره.

بازی ای مثل fallout اصلا ربطی به زمان زود یا دیر نداره. بازی ای که review copy باشه 100% موقع خوندن اطلاعاتش با یک دیسک retail فرق داره و اکثراً هم اصلا به لایو وصل نمی شن یعنی وقتی می ری تو قسمت multi player می یوفتی بیرون از بازی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من 2 تا سوال داشتم. 1-من وقتی تو فیفا 09 می خوام وارد لیگ بشم این پیغام رو میده البته من بازی دوستانه می تونم انجام بدم. نمی دونم مشکل از چیه.AN XBOX LIVE MEMEBERSHIP LIMITATION DOES NOT ALLOW YOU TO USE THIS FEATURE
2- من وقتی می خوام یک GT جدید درست کنم یک شماره کارت می خواد. چی باید بزنم؟ کلا میشه یکم راهنمایی کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من تونستم یک GT بسازم ولی نه کامل. وقتی باید قانون ماکروسافت رو Accept کنید من انجام میدم ولی بعد این ارور رو میده. The e-mail address you entered already a Windows Live ID. Do you want yo use this Windows Live ID With your Xbox Live Account. تورو خدا جواب بدید. راستی این سوال جواب Yes or No داره وقتی yes رو می زنید E-mail رو امتحان می کنه بعد می گه این ادرس قابل قبول نیست. راستی من این E-mail رو باید از قبل تو Hotmail بسازم یا از تو خو Xbox او مراحلی رو که طی می کنی ساخته میشه؟

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,538
نام
امیر
فک کنم گولدت تموم شده.
نه رامین جان من چندتا از بچه ها رو می شناسم که این پیغام برشون داده شده است ولی گلدشون تموم نشده بود!
فکر کنم مشکل از ALLOW USER لیگ باشه که تا فردا حل می شه.در مورد بقیه کسی مشکلی نداشت ولی این مورد...
در مورد گلد پویا جان برو ببین دور گیمرتگت طلایی هست یا نقره ای...

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
نه رامین جان من چندتا از بچه ها رو می شناسم که این پیغام برشون داده شده است ولی گلدشون تموم نشده بود!
فکر کنم مشکل از ALLOW USER لیگ باشه که تا فردا حل می شه.در مورد بقیه کسی مشکلی نداشت ولی این مورد...
در مورد گلد پویا جان برو ببین دور گیمرتگت طلایی هست یا نقره ای...

من می تونم بازی های دیگرو تو لایو انجام بدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر